Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A5/RS 5 8T gtperformance automat 3.0 400hp 750 nm quattro lift czarnulka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Troszkę aktualizacji ?

No cóż trzeba się trochę pochwalić ? po przesiadce z a4 wpadła w moje ręce a5 z koncówki 2008 r z motorem 3.0 quattro 300hp automat s-line

Czarna podsufitka

Mmi 3G fotele skóra s-line

Itp. ?

na początku nie ciekawie wygladała ? ale teraz po paru zabiegach odmładzających jako tako wyglada ? stare zdjęcia

ukfgv333.jpg

339eytfo.jpg

A teraz po kuracji odmładzającej :D

 

 

5d0b7fc939dfabd5med.jpg

 

pwqhlbh4.jpg

 

65B7D969-FA6C-4780-89A4-734AB6A98436.jpeg2593C4A6-1E65-4079-8916-84E7C49A27AF.jpegE9337826-75F7-486B-BF89-4153DC914E10.jpeg40CFBAC2-394D-4FA3-84E5-E287C8E627A4.jpeg3C2E5048-E9DE-40E2-BAE6-5784C0A878DB.jpegF80A7CD6-1577-488E-9723-1542A6E5ACDD.jpeg

 

 

 

 

-Co zostało zrobione

-zderzak przedni rs5

-lampy przednie polift neon

-maska przednia polift

-zderzak tył Oryginał RS5

-lampy tylne polift neon przyciemnione + dynamiczne kierunki

-kierownica cięta + łopatki

-system Aha

-odblokowanie możliwości oglądania teledysków w czasie jazdy

-nowe mmi 3G+ sim

-składane lusterka

-Oświetlenie led w środku jak i nogi przód tył

-czujki przód

-asystent świateł high beam asist

-fotele kanapa full elektryka z s5 

-obszycie skóra + alcantara z hexami

-kamera cofania 

-pamięć foteli

-tempomat

Wydech przelot gtperformance(dp itp)

Podkręcenie pompy wysokiego ciśnienia 

Zmieniony intercoller

Zmiana turbiny

Program na 400 hp 750 NM

Felgi Ispiri 19'

Klapa RS5 wysuwana ?

 

A tutaj brzmienie ?

https://youtu.be/IpEBm1a20dA

Edytowane przez kjuba7

Opublikowano

Piękna , powodzenia w modach i bezawaryjności życzę .

Opublikowano
  • Autor

Dzięki właśnie dziś chyba pierwsza awaria naprawiona

Opublikowano

no zmiana o 180 stopni.. a tego, który doprowadził A5 do nieciekawego stanu powinni powiesić :facepalm:

Opublikowano

no teraz to fura wygląda . mody w dobrą stronę Powodzenia

Opublikowano
  • Autor

No w takim kupilem teraz juz fajnie wyglada :D jeszcze mysle na przyszlosc o heblach z rs ale to w dalekiej przyszlosci bo fundusze sie skonczyly :D

Opublikowano

Mega auto :jerk::thumbup1:

Edytowane przez Kooga

Opublikowano

piękna a5 powodzenia w dalszych modach

Opublikowano

z przodu tak jakoś bardzo diabolicznie wygląda :eusathink:

Opublikowano

Fajna ,morda z rs + lift :kox::kox::kox::kox: jeszcze lustra satyna :naughty: . Pokaż środek

Edytowane przez dobry1

Opublikowano

za***ista! :banan: powodzenia w modach! ^_^

Opublikowano
  • Autor

Srodek rzuce wieczor bo bede odbieral od mechanika

Opublikowano

Pięknie idziesz do przodu , powodzenia w dalszych modach :)

Opublikowano

Pierwsza fota to za darmo bym nie chciał a kolejne foty to dałbym każdą kasę :decayed: :decayed: :decayed:

Dobrze błądzisz,rób tak dalej :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Opublikowano

Oblukana przed chwilą na żywo. Fajna fura zmienić tylko koło i będzie kox :)

Opublikowano
  • Autor

Narazie funduszy brak tak ze myśle o mniejszej oponie tylko

Opublikowano

podoba mi sie ;d

po modzie duuuuuzo lepiej ;d

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Mam pytanie bo mysle cos obnizyc auto i myslalem o sprezynach eibach pro kit 25/20 3.0 tdi quattro w aucie mam drive select czy te sprezyny podejda pod moje amory czy pod tego driva musze miec cos innego czy amortyzator nie bedzie obijal w srodku o gore przy wiekszej nierownosci ?? I kolejne pytanie chce zalozyc dystanse czy moge zalzyc przod 20 a tyl 25 mm czy lepiej przod i tyl po 25 mm ??

iwopbimh.jpg

Edytowane przez kjuba7

Opublikowano
  • Autor

Te wlasnie zamowilem na stronie eibach nie wiem czy ktos zamawial bezposrednio na stronie bo wpisalem tam dane i dalem zamow bo taniej na stronie niz na alledrogo czy powinny szybko dojsc czy jednak dlugie oczekiwania ? Dystanse zamowilemprzod i tyl 25mm zobaczymy jak beda wygladac

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.