Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Potrzebny schemat głowicy silnika


TOMI 13

Rekomendowane odpowiedzi

Witam poszukuje dolnej prowadnicy ( tworzywo) do łańcucha łączącego wałki rozrządu osadzonego w głowicy. Tak jakby z plastiku ! Głowica posiada hydrauliczny napinacz łańcucha.

Mój silnik posiada oznaczenie ADR 1.8 (benzyna) i posiada elektryczny regulator zmian faz rozrządu ! Pilnie potrzebny jest numer katalogowy a najlepiej schemat !!!! Pozdrawiam proszę o odpowiedź. Tomek. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój silnik posiada oznaczenie ADR 1.8 (benzyna) i posiada elektryczny regulator zmian faz rozrządu ! Pilnie potrzebny jest numer katalogowy a najlepiej schemat !!!! Pozdrawiam proszę o odpowiedź. Tomek

hmm nie bardzo wiem czego tak do końca szukasz ale w ETKA tego nie znalazlem... (albo źle szukałem).

Jednak cos mi nie pasuje... Z tego co wiem to ADR nie ma elektrycznego regulatora zmiennych faz rozrządu. Rozwiązanie takie było w AEB.

Łańcuszek łączący wałki w ADR jest tym tańszym za około 300 zł a ten z elektryka kosztuje bagatela jakies 1700 zł.

Jeśli się myle niech ktos mnie poprawi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja Audiczka jest sprowadzona z Włoch ! Na 100% ma elektryczną regulację zmian faz rozrządu. To tworzywo którego szukam można kupić w ASO tylko z hydroregulatorem łańcucha wałków rozrządu za duże pieniądze ! Znalazłem kogoś kot ma ten element tylko teraz potrzebny jest schemat aby potwierdzić dany ellement ! Pozdrawiam dzięki za poświęcony czas, może coś uda się znaleźć. Pozdrawiam Tomko

Jest to Audi 12.1997 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 100% ma elektryczną regulację zmian faz rozrządu.

Jest to Audi 12.1997 :)

hmmm jeżeli jest to rok 97' to napinacz łańcuszka spinającego wałki jest hydrauliczny !! Nie na 100 a na 1000% :) no chyba ze w "grudniowej" wstawili Ci takiego bonusa... (za 1700 zł) :wink4:

Od 98' były elektryczne zmienne fazy rozrzadu.

Dotyczy ADR produkcji od roku 1998 :

opqr231842733y.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...