Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[BFB]1.8TQ+/przelot/S-line/KW/front USA 'RS'/345 S4/19" BBS MOTORSPORT str 5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Mi się napisy widzą, zwłaszcza na takim kole ;) jeśli bym zmieniał w przyszłym sezonie to jedynie na OZ Ultraleggera. Zaciski będą w kolorze golden yellow, chciałem dopasować do napisu BBS na dekielkach.
To nie ma być audi takie jak wszystkie ;) 

Edytowane przez bjoern

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Nie chce mi się układać zdjęc po kolei :P heble na aucie, tył 330. Stabilizator RS4 B7 22mm, czerwone poliuretany, łączniki nowe SWAG. Nowe odobje z tyłu, skrócone trochę, tył delikatnie poszedł również w dół. Splitter przedniego zderzaka, średnio pasuje ale nawet spoko :) Byłem się wczoraj przejechać, tylny stab robi mega robotę, to jest to czego mi brakowało :)

c7b19f1cb5c8f14am.jpgf32439219591abdcm.jpg006600263d311890m.jpg403114696fcb473cm.jpg69fc5b59542b4a9am.jpga7344e86c5ba1036m.jpg

1d84b28b29b53ad6m.jpgc10248b79eadaaaam.jpgeda03255bc379654m.jpg

Edytowane przez bjoern

Opublikowano

Nie powinno to jarzmo być przypadkiem na odwrót? :eusathink:

f32439219591abdcm.jpg

U mnie i w kilku innych furach wygląda to tak

zacisk%20ty%20auto_zps8qvn1tia.jpg

Opublikowano
  • Autor

Jarzma są swoimi odbiciami lustrzanymi, można tak i tak zamontować :) ja wolałem tak bo ten cypelek nie wystaje za tarczę ;)

Tu co prawda A6 C5 ale to raczej bez znaczenia ;)

http://www.audiklub.org/forum/viewtopic.php?f=28&t=137720&sid=2ae96bbd81621aad730179cfe9132108&start=20

Edytowane przez bjoern

Opublikowano

Zaciski klawo wyszły. :ok2:

Opublikowano
8 godzin temu, bjoern napisał:

Jarzma są swoimi odbiciami lustrzanymi, można tak i tak zamontować :) ja wolałem tak bo ten cypelek nie wystaje za tarczę ;)

:thumbup1: Mnie tam podoba się zwisający cypelek. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ja wolę jak mi sterczy :decayed:

Opublikowano

Dobra robota z zaciskami, ogólnie całośc elegancko wyszła :wink:

Opublikowano
  • Autor

Podziękował :hi:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Chodzi mi po głowie ten mod juz od dłuzszego czasu[emoji849],dobra robota[emoji106]
Stab... kupowales nowy

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
6 godzin temu, rrrudy25 napisał:

Chodzi mi po głowie ten mod juz od dłuzszego czasuemoji849.png,dobra robotaemoji106.png
Stab... kupowales nowy

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
 

Który dokładnie? ;) Stab chyba nowy, kupiłem od Stanley'a :)

Opublikowano

He he, no 330 z tyłu[emoji51],daj na pfu co i jak z tym stabem ...

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Ostatnio nic się w sumie nie dzieje, koniec sezonu itd itp :( z usterek wymieniona osłona przegubu wewn PP i nic poza tym. Wygrzebałem kilka zdjęć starych

Przybrodzin

37568387301_d20c8620a3_n.jpg36858214094_d7697484fa_n.jpg

Wesele przyjaciół :)

37568418551_e4e59f933b_n.jpg

Soczewki hella 3 w bixie, mijania i długie

37536506002_f8a13abc31_n.jpg37520277426_2e5eca9d77_n.jpg

i stan obecny, niestety z telefonu foty

37520277116_4c780640f5_n.jpg36898805743_b0dea16cc0_n.jpg37309830740_a317ca68d1_n.jpg37520276936_301a659933_n.jpg

Edytowane przez bjoern

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Ostatnio zakupiona klapa usa :) wczoraj auto oddane na montaż gazoliny ;)

WP_20171013_15_14_13_Pro.jpg

Opublikowano

To w końcu ile tu koników siedzi bo jakoś nigdzie nie widze ? Tam chyba było 215 ale to bez chipsa? :D

Opublikowano
  • Autor

Gdzieś tam jest jakiś śmieszny wykres ;) okolice 210KM i 335Nm

Opublikowano
17 minut temu, bjoern napisał:

Gdzieś tam jest jakiś śmieszny wykres ;) okolice 210KM i 335Nm

No właśnie ale to chyba bez chipsa co nie? :D

Opublikowano
  • Autor

Jak bez? Seria ma 163km

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Poybało mi sie że to BEX :) Na jakich podzespołach LPG?

Opublikowano
  • Autor

stag qbox, kme extreme, acw03, grube faro, zawór w butli tomasetto extra, wtryski zasilane z dwóch stron

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.