Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[BFB]1.8TQ+/przelot/S-line/KW/front USA 'RS'/345 S4/19" BBS MOTORSPORT str 5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Baaaardzo fajnie to wszystko wygląda:good:

Opublikowano
  • Autor

:hi:a dzięki bardzo :) u Ciebie też niczego sobie, czytam sobie debaty od czasu do czasu :decayed: ja się nie mogę doczekać nowego lakieru bo póki co to tylko na zdjęciach tak ładnie :grin:

tak wygląda gazolina pod maską, osłona wchodzi ;) na wiosnę się trochę jeszcze odświeży komora:)

WP_20171202_15_34_00_Pro.jpg

Edytowane przez bjoern

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

po montażu gazu dwie cewki już ch*j strzelił :decayed: 

setup zimowy wymuszony tylnym heblem 330 ;) z tyłu dystans 20mm, z przodu 5mm (bo był pod ręką za rok wjadą szersze), dekle w drodze z chin :) mega mi się widzi to koło, w ogóle przez to srebro myślę o przemalowaniu BBSów na jaśniejszy kolor :eusathink:

 

 

20171216_144149.jpg

20171216_144230.jpg

20171216_150050.jpg

Opublikowano
W dniu 17.10.2016 o 21:58, bjoern napisał:

pamientej, że w nocy nie widać :kox:

 

16123151296c8814med.jpg

plaster miodu w komplecie+emblemat :)

 

Hej szukam takie kratki dolny grill gdzie taka nabyles  

Opublikowano
  • Autor

allegro zamiennik kratka golf 6 gti

Opublikowano

Nie maluj bbs-ów  kolor mają :kox:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

 trochę się działo ostatnio :D

20180408_130631.jpg

20180408_130602.jpg

20180408_130711.jpg

Opublikowano
  • Autor

Już jest u mnie z powrotem :D 4 tygodnie u lakiernika, sam musiałem rozebrać i złożyć, spasować mi pomógł ;) szyby jeszcze nie na miejscu, listwy z drzwi do założenia, boczki, uszczelki itp :) 
będą nowe szybki karoseryjne bo u mnie zajechane uszczelki były, nowe uszczelki zgarniające tak samo
auto całe pomalowane w ten sam kolor - odcień jaśniejszy + klapa usa
słupki, trójkąty, długa listwa nad szybami, listwa tylnego zderzaka, przedni emblemat w czarny połysk
Mam lotkę do kompletu MS design ale będę sprzedawał bo wleci "ducktail", wtedy jeszcze przedni grill poleci w połysk.
 

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

kilka lepszych fotek mniej więcej ogólnego zarysu :)
41877612894_3578de1847_z.jpg
41877598404_089c990f50_z.jpg
42597202781_3b432d31dd_z.jpg

Edytowane przez bjoern

Opublikowano

Super sie prezentuje :kox: podeślij cos do kalendarza ;) 

Opublikowano
  • Autor
7 godzin temu, tomekhxc napisał:

Super sie prezentuje :kox: podeślij cos do kalendarza ;) 

:thankyou2:coś tam już poleciało ;) ale każdy chyba może tylko jedno zdjęcie na jeden miesiąc czy jedno na cały kalendarz?

Opublikowano

Podsyłać śmiało jest mało zgłoszeń do kalendarza a tyle pięknych aut na forum ;) 

Opublikowano

Podesłałbyś lepiej z jakimś prawdziwym autem :D

TD0zkG7.jpg

Opublikowano
  • Autor

Nie podesłałeś mi zdjęć z dachu ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

świetne auto, jakie masz kolejne plany na mody? Czym zabezpieczałeś lakier po lakierowaniu? Jakiś kwarc/ceramika czy tylko wosk?

Opublikowano
  • Autor

Dzięki :) planów zawsze sporo ale różnie bywa ;) coś tam dłubię obecnie wizualnie pod maską. Dojdzie na zewnątrz kilka elementów w klimacie "rejsingowym", pas słoneczny z napisaem audi sport, żółty tow strap w ori miejscu, ducktail na tylną klapę. Muszę też coś zrobić z końcówkami wydechu, myślałem nad czarnymi 100mm z ultera albo z niewypolerowanego kwasu? :mysli: Myślałem też o jakiejś lekkiej oklejce ale nie mam pomysłu za bardzo.  Mam trochę eksploatacji teraz do nadrobienia: chłodnica wody, przednie piasty z łożyskami, półoś i zwrotnica PP. 
Wstyd przyznać ale auto niczym nie było jeszcze zabezpieczone :P kilka razy QD siknięte i raz black hole wleciał, a to dlatego, że teraz stoi na korekcie w końcu po malowaniu :)

20180602_164743.jpg

20180612_194422.jpg

36229596_1715615388475497_5144987421762387968_o.jpg

36121363_1715618835141819_6634380856225955840_o.jpg

Opublikowano

Coś mi znany ten dylizans ???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.