Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[BFB]1.8TQ+/przelot/S-line/KW/front USA 'RS'/345 S4/19" BBS MOTORSPORT str 5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ladne foty, elegancko sie prezenci :thumbup1:

A co to z lampami sie dzieje ?

Opublikowano
  • Autor

:)

W jednej nadal drży światło, a obecnie są u ziomka, który robi polerkę kloszy bo była zrobiona pseudopolerka i odchodzi klar... Do tego są c**jowo ramki pomalowane ale przyjdzie i tak delikatna folia na nie to nie będzie się tak rzucać w oczy, ogólnie za to siano to c**jówka

Opublikowano

Ładnie się wózek prezentuje, felunek siadł idealnie - pasuje fchOOOOj ;-) gratki

Co do lamp to nie poleruje się lamp przed lakierowaniem... albo polerka, albo zmatowanaie+klar (polecam opcję drugą).

Opublikowano
  • Autor

Dziękówa :)
Nie zrozumieliśmy się, lampy były zmatowione i pomalowane klarem, który odszedł... Teraz mi ziomek poleruje normalnie, bez żadnego klaru.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Daniel, gruz robi loda po same jaja! :decayed: Bardzo ładna bepiątka na fotkach!

Opublikowano
  • Autor

Mówisz, że gruz ssie? :kox: No masz rację, wajsika bepińć bardzo fajne :grin:

Opublikowano
Godzinę temu, bjoern napisał:

Mówisz, że gruz ssie? :kox: No masz rację, wajsika bepińć bardzo fajne :grin:

Jednak nic nie ssie :decayed:

Opublikowano

Furka Kox[emoji106]
Z czego heble na tyl dajesz,rozumiem ze na adapterach?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

dzięki pany :)
rrrudy25 tył będzie 330mm tarcza s6 c6, zacisk T5, jarzma A6 C6, bez adaptera, tylko trzeba dać 9mm dystansu pod jarzmo :) czekam na zamówienie od Wandeja i mogę działać :)

Opublikowano
dzięki pany [emoji4]
rrrudy25 tył będzie 330mm tarcza s6 c6, zacisk T5, jarzma A6 C6, bez adaptera, tylko trzeba dać 9mm dystansu pod jarzmo [emoji4] czekam na zamówienie od Wandeja i mogę działać [emoji4]


Zainspirowałes mnie [emoji57],zrob foty jak to bedziesz zakladal,fajnie by wygladala tarcza 345 z 330 [emoji41]

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Nie pamiętam już dokładnie, ale chyba tarcza z S4 B8 ma odpowiednie odsadzenie do takiego setup'u  i nie ma potrzeby dawania tulejek pod jarzmo. 

Zwrotnicę też będziesz musiał rozwiercić pod śruby fi 12,chyba, że dasz alu zwrotnice od eski. 

Tarcze ludzie staczają na 324 mm żeby brzydkiego rantu nie było. 

 

A tak poza tym fura robi robotę :)

Opublikowano
  • Autor

O zwrotnicy to wiem :) napisałem do wandeja, rzeczywiście te tarcze mają mniejszą wysokość o 6mm to i może odsadzenie inne bo podkładki miały mieć 9mm, dzięki za info :hi:

Wałki ADR "J" wpadły mi dzisiaj w ręce od ziomka-tunera :) pewnie poleżą z rok czasu zanim przyjdzie pora xd

17237018_1536600199697329_1687835883_o.jpg

Opublikowano

Aajjj,ze zwrotnicą od esy to namieszałem :facepalm:. Tam przecież też są śruby fi10 

Sorry za wprowadzanie w błąd. 

 

U mnie wszystkie graty też muszą swoje odleżeć :decayed: to tak apropo Twoich wałków.

 

Opublikowano
  • Autor

Właśnie mi coś nie pasowało ;) bo na zacisku z esy też ludzie musieli rozwiercać, żeby 330 wpakować, a 300 z S4 jest P&P :) Tarcze u Wandeja zamienione :) Pewnie wałki by wleciały szybciej, ale skompletowanie wszystkiego na kolejny apgrejd, żeby było jak trzeba to już niemała suma :kwasny:

Opublikowano

Szerokość felgi i et?

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

8,5j et 35, na ostatnich fotach z tyłu dystans 12mm, z przodu 8mm. Obecnie z tyłu 8mm, przód 5mm.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Dawno nic nie wrzucałem, zwykłe H7 ustąpiły miejsca bixom USA, stare halogeny wywalone, wleciały nowe delikatnie przyciemnione + Led Cree, pomalowany dipem "dyfuzor"

99373e9a2f319bcbmed.jpg85911e5759196f9bmed.jpgf6375ad6c6d365cfmed.jpg

fotki z kilku imprez:
otwarcie sezonu Wolfsgruppe BBQ

6fdc476d812a3a2bmed.jpg

Cotygodniowe spoty Style Poznań na Marszałkowskiej:

6727a6bd74ee2110med.jpg55cd21b4f4876f24med.jpg

Rubrockerz Przybrodzin:

d1d97cf22238980bmed.jpgd2b541180148fa33med.jpg5acfd9546e82caf5med.jpg47ce297364dec0f7med.jpg

Obecnie modzą się hamulce z tyłu, komplet przód i tył jest w lakierni,  foty z przymiarek:

9a813a86be9a3dfamed.jpg82b27b79b3b6a829med.jpg

Na dniach wlecą napisy na opony:

ed3882a201c8ca7fmed.jpg

A w drodze także tylny stabilizator RS4 + poliuretany i kilka kosmetyków. Przy okazji będę poprawiał rolowanie błotników delikatnie, nowe odboje na tył i trochę pójdzie tyłek na dół. :)

Edytowane przez bjoern

Opublikowano

Jakos mi to kolo tu srednio pasi, a te napisy na oponach ... :facepalm: jakis jasniejszy kolor zacisku by chyba lepiej zagrał, może taki pomatańcz, jak w bixach masz, coś wspólnego by było :eusathink:

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.