Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[BFB]1.8TQ+/przelot/S-line/KW/front USA 'RS'/345 S4/19" BBS MOTORSPORT str 5


bjoern

Rekomendowane odpowiedzi

wleciało kilka gratów :) heble s4 przód + oplot hel, ori xenon usa, będę go przerabiał na bixa, 17" na zimę - ori BBS 2TLG :P

dZGomSr.jpg

Ao8TbaC.jpg

VoYjH3Y.jpg

D1ZoKs3.jpg

Edytowane przez bjoern
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy przerobce na bixa przypadkiem nie zapomnij o malowaniu ramek na czarno, bo przelozyc to raczej nie bedzie sie dalo, jak te sa ori usy. ;) zaciski zostaja w tym kolorze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będą ramki na czarno, inaczej tego nie widzę ;) zaciski będą w kolorze żółtym na wiosnę, skompletuję tył i polecą razem do malowania :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam się napis QUATTRO podoba wygląda za***iście. Napęd quattro wprowadził markę Audi na wysoki poziom w produkcji samochodów i samochód z takim napędem ma duszę ja kupując moje Audi kierowalem się właśnie napędem na cztery koła. A przód? To już lepszy tył tylko w zimie trzeba uważać. Ale to tylko moja opinia każdy ma prawo inaczej myśleć. Ale jedno pewne że Audi jest najlepiej prowadzącym samochodem z przednim napędem. Można wiedzieć gdzie dostałeś taki napis na grilla z przodu przypomina ten z rs6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: też bym nie chciał już auta z innym napędem, choć czasem fajnie by było mieć sam tył :decayed: w audi trochę przeszkadza ułożenie silnika przed przednią osią, trzeba uważać na podsterowność. Grill od kolegi bodajże Frimuś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wpadnie to koło co mówiłeś i te hamulcownie to będzie dobsz! :P Tej trzeba będzie w na gotowych setupach jakąś sesyjke z Czarkiem ustawić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hamulce na przodzie już są, malowanie na wiosnę jak dokompletuję tył :)

a94a76b46e17ec41med.jpg

wymieniony płyn hamulcowy "z przodu", niezły syf, przy robieniu tyłu wleci cały całkiem nowy, może ktoś coś poleci coś nie zmienia co roku?

15f3941b33ecbc7cmed.jpgaaf25dc4d19a6d16med.jpg

chwilowo była dojazdówka, fajnie by taki setup w poszerzce na zimę wyglądał :D obecnie nie mieści się na hamulec więc chętnie odsprzedam ;)

288715c815725374med.jpg

a tak se USy świeco

8c9f7656228b10e9med.jpg

enczu alias bartku vel dziku

trzeba będzie ale do wiosny jeszcze daleko :D będą sztosy jak się uda ;)

Edytowane przez bjoern
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ori dojazdówka nie wchodzi Ci na 345? Dziwne.

Płyn zalej zwykły Ate Typ200 i spokój na 2 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no brakuje z 3-4 mm

U mnie bez problemu wchodzi dojazdówka na przód 345 i 330 tył. Trzeba by było porównać parametry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakies odczucia po zmianie ?

tzn płynu/hebli? Na razie nie było gdzie za bardzo potestować nawet ;)

no brakuje z 3-4 mm

U mnie bez problemu wchodzi dojazdówka na przód 345 i 330 tył. Trzeba by było porównać parametry.

sprawdzę przy zmianie na zimówki, ale za bardzo nie będę wnikał bo i tak nie lubię na tym jeździć i kupię pełnowymiarówkę ;) z czego masz tył zrobiony? z Eski czy Z T4? Masz oplot?

Edytowane przez bjoern
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z czego masz tył zrobiony? z Eski czy Z T4? Masz oplot?

Zaciski z S4 i oplot Hel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z czego masz tył zrobiony? z Eski czy Z T4? Masz oplot?

Zaciski z S4 i oplot Hel.

aa bo ja będę pewnie kombinował z tym T4 i się zastanawiam jakie tam przewody podejdą.

jak w tym ori xenonie są rozwiazane te obrysy ,dało by sie to wyrezać w bixie :naughty:

wszystko się da :D ale ciężko będzie znaleźć obrysy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak w tym ori xenonie są rozwiazane te obrysy ,dało by sie to wyrezać w bixie :naughty:

Jest, ale rzezba jak huuu i wez tu dostan same te obrysy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka nowych fantów :) xenon usa przerobiony na bixa, nowy klosz prawy i oba wypolerowane, ramki czarne, soczewy hella 3, nowe palniki od H4mm3R'a Philips D1S 4850K, w długich żarówki Plasma 8500K, nowa blenda tylnej klapy bo starą naprawiałem wcześniej blaszkami z dużej płaskiej baterii :grin: i ledy od Tomnika, do rejki, bagażnika i na spody drzwi :)

f5baf4cd22f7d8ffmed.jpg475c6653658127bemed.jpg
7bcb6c348d5fc946med.jpg
Edytowane przez bjoern
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam dzialales z lampami czy odsylales gdzies ? ;)

Edytowane przez KoJ@K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...