Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Jakie głośniki na tylną półke ? Proszę o pomoc. WAŻNE.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam :hi:. Chciałbym zakupić głośniki na tylną półke do mojej Audi A4 tylko nie wiem dokładnie jaki rozmiar by najlepiej posował. Obecnie z tyłu nie mam żadnych głośników :(:kwasny::disgust:. Proszę o pomoc :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te 6/9 nie będą za duże ? Słyszałem, że JBLy i Magnaty są najlepsze ? :naughty::tongue4:. W Escorcie miałem na tylnej półce Helixy i byłem z nich bardzo zadowolony :kox:. O ile dobrze pamiętam to były 16. Po Escorcie została tuba i wzmacniacz. Po co to ma leżeć w piwnicy :naughty::decayed:.

Pozdrawiam :)[br]Dopisany: 03 Listopad 2008, 22:40_________________________________________________Ktoś pomoże ? :confused4: Według mnie 6/9 chyba bedą za duże :(.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zebrać wszystko co masz i wystawić do alledrogo.. Zakup odseparowany przód + jakies podstawowe wygłuszenie i bedziesz bardziej zadowolony niżeli miałbyś coś montować na tylnej półce.. Szkoda zachodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak dokładnie jak pisze kolega wyżej ,lepiej zestaw odseparowany np .Hertz esk , albo cos z Rainbowa. kiedy bedziesz miał kaski to do tego skrzynie i wzmaka . pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedawno wstawialem glosniki w polke do mojej A4 z poprzedniego samochodu zostaly mi odseparowane magnaty niestety wysokotonowe sa za male by wsadzic je w drzwi a zreszta orginalne daja sobie rade wiec wsadzilem niskotonowe 16,5 w polke i szczerze mowiac wieksze glosniki nie zmieszcza sie bez wycinania wiekszych dziur w blasze ale i tak jak na glosniki za 160zl gra to bajecznie niestety zaluje ze wycinalem dziury bo mam w planach zrobinie pozadnego audio w najblizszym czasie i te glosniki beda mi zbedne bo wedlug mnie glosniki w polce wygladaja strasznie wiesniacko wiec jesli ktos ma zamiar robic cos lepszego w samochodzie odradzam, jesli masz jakis sprzet to wstaw to co masz i dozbieraj na dobry subufer i wytlumienie drzwi, jesli naprawde sie uprzesz to wstaw 16,5 dwudrozne bo z basowych uzyskacz zadowalajacy bas w stosunku do ceny ale sam bas nei zapewni glosnosci czego niestety sam wczesniej nie wiedzialem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...