Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

duuuuuuuuuuuuże spalanieeeeeeeeee

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

o moze byc powodem ogromnego apetytu na paliwo?? w miescie około 20-25l a w trasie ponad 11l silnik 1,6 ADP bez gazu. Czy to moze byc skutek dziurawego kolektora wydechowego?? był spawany ale spawy puściły ale jak wielka dziura to nie wiem...wyglada na małą...

Opublikowano

Coś było ostatnio robione przy samochodzie? Uzupełnij profil :)

Opublikowano

Może być! Sam sobie odpowiedziałeś. Komputer steruje dawkę paliwa na podstawie danych z odczytu sondy lambda (temperatura spalin). Dziurawy kolektor przed sondą powoduje, że sonda jest niedogrzana i masz dawkę paliwa jak na ssaniu.

Opublikowano
  • Autor

kopułka, palec wymienione, swiece wymienione, kable WN wymienione, rozrząd zrobiony, Sprzęgło zrobione, przepływomierz lub przepustnica wymieniona na nową (ta od powietrza) to wszystko było robione bo autkiem szarpało. Tez gasł w gorące dnia ale przed tym spalanie jakos było w normie trasa 7,7 miasto koło 11-13 wydałem w h*j kasy a pali teraz jak smok, tez na jałowym troszkę faluje przez jakiś czas potem normują się obroty..a tak przy okazji ktoś zna jakiegoś mechanika z mojej okolicy...takiego z prawdziwego zdarzenia a nie z łapanki...

Edytowane przez Kmicik

Opublikowano

Podłącz kompa i sprawdź błędy i sondę lambda, obstawiam, że to ona.

Opublikowano
  • Autor

zapomniałem dodac ze na kompie wszystko jest ok...

Opublikowano

Ja mam pęknięty kolektor i spalanie na trasie 7l (oczywiście bez wariacji), w mieście 12l. Raczej możesz to wykluczyć. Absolutnie żadne błędy Cie nie wyskakują???

Opublikowano

A termostat sprawdzałeś? znajomy miał w jakimś aucie padnięty i ciągle mu na ssaniu chodziło spalanie też ogromne a błędów brak było.. chyba jakiś fiat to był ale nie pamiętam może tu też wina tego .. sprawdzić nie zaszkodzi

Opublikowano

Czujnik temperatury płynu chłodzącego do sprawdzenia - najlepiej VAG -iem spr jaką temp odczytuje komputer. Z innych przyczyn mogą lać wtryski ale wtedy auto chodziło by hymm "kulawo" mógłby mieć problemy z odpalaniem np. Bardziej stawiam na czujnik temp.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Że tak spytam auto paląc ponad 20 litrów kopci? Zresztą czy kto kolwiek zastanawiał się czy to wgl możliwe żeby przez wtryski od 1.6 mogło lecieć tyle paliwa? :-D

Opublikowano

A czemu nie może lecieć tyle paliwa? Jeżeli będą lały wtryski i np auto będzie chodziło non-stop na "ssaniu"

Opublikowano

Vag jakie pokazuje srednie spalanie? Reset ECU robiony?

Edytowane przez neoxpl

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.