Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 ASB] Rodzinne czerwone combi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Zestaw hamulców przed montażem

20160409_191438_zpsrmhnjrz0.jpg

a tu już wszystko zamontowane , ogólnie muszę przód jeszcze obniżyć o jakieś 3 cm bo koza straszna :facepalm:

20160414_170544_zps2eedtuow.jpg

20160414_184555_zps7soh789g.jpgo

8e2d253e-6acb-47c4-870c-73c58fbf19d3_zps

Opublikowano

Super Bartek, też właśnie jestem na etapie hamulców :decayed: Nie myslałes żeby listwy boczne i lusterka dać może na czarno? Śliczne B7 :good:

Opublikowano

Trochę w dół, jakiś większy hebel na tył i będzie elegancko :thumbup1:

Opublikowano

jest bajerka majster :)

Opublikowano

Fajnie działasz z autem. Hebel mega.

Dziwi mnie tyko, że od razu miałeś lampy sline na aucie (przezroczysty kierunek, żarówka PY21W). Jeżeli była taka opcja przy kupnie auta bez pakietu sline to poprawcie mnie.

Dokładka od cupry według mnie nie pasuje do zderzaka sline, wygląda to jak by była dokładka dokładki.

Opublikowano

ależ wygląda ! nieprzeciętnie :)

Opublikowano

Fajnie działasz z autem. Hebel mega.

Dziwi mnie tyko, że od razu miałeś lampy sline na aucie (przezroczysty kierunek, żarówka PY21W). Jeżeli była taka opcja przy kupnie auta bez pakietu sline to poprawcie mnie.

Dokładka od cupry według mnie nie pasuje do zderzaka sline, wygląda to jak by była dokładka dokładki.

Lampy to nie jest żadna wersja Sline tylko od takiego rocznika puszczali biały kierunek.

Opublikowano

Dzieki za wyjaśnienie. A wiesz może dokładnie od kiedy takie wychodziły, miesiąc/rok?

Opublikowano

Dzieki za wyjaśnienie. A wiesz może dokładnie od kiedy takie wychodziły, miesiąc/rok?

O ile dobrze pamiętam to od drugiej połowy 2006r.

Edytowane przez Pucek

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Kiedy byłem na zlocie miłośników grupy VAG i nie tylko Worthrsee 2016 oddałem auto na przygotowanie auta do sezonu letniego do Strefy Blasku i kolega Sławek spisał sie zawodowo :wink: Ogarnął z zewnątrz i w wewnątrz mojego parcha :D

Wnętrze : :kox:

_MG_9092_zps7joxoig2.jpg

_MG_9094_zpsuxhme79l.jpg

_MG_9096_zps7qryhzvj.jpg

_MG_9098_zpskyba8tem.jpg

Na zewnątrz : Sunięte A4 i Quattro :D

_MG_9120_zpst0vriyna.jpg

_MG_9125_zpsmhd1pogz.jpg

_MG_9126_zpsbtfwz9aa.jpg

_MG_9127_zpsnhnzxplx.jpg

I w końcu przód obniżałem o 3 cm :grin:

20160430_163529_zpsiyaj1th8.jpg

20160430_163549_zpsrg6bqxvz.jpg

20160430_183325_zpszthehq1o.jpg

20160430_183406_zps8yiimtsj.jpg

20160430_183427_zpsstbtv1bo.jpg

20160430_183502_zpspem1eirm.jpg

Muszę w końcu zamówić końcówki tłumika i wymienić tylną wycieraczkę na tą z Q5 :facepalm:

Opublikowano

Ale dałeś czadu z tym obniżeniem przodu :shock3: Nie wiem czy jest sen się powtarzać ale PIĘKNA JEST !! :kox::good:

Opublikowano

Jakiej średnicy tarcze masz z przodu , ten zacisk wchodzi bez żadnej przeróbki ?

Opublikowano

Pieknie siadło , całoksztalt :kox::kox::kox::kox:

Opublikowano
  • Autor

To ja lubię :good: błotnik z przodu już się świeci od przycierania? :decayed:

Błotniki są zrolowane i przeciera tylko jak szybko wchodzi się w ostre zakręty .

Jakiej średnicy tarcze masz z przodu , ten zacisk wchodzi bez żadnej przeróbki ?

Tarcze 345 a zaciski wchodzą P&P

Wywal ten znaczek S4 z grilla :whistling:

I co tam ma włożyć ? bo coś tam musi być.

Edytowane przez vwbartus

Opublikowano

Bartek jakie masz opony? chodzi mi o szerokość....

Opublikowano
  • Autor

Ale dałeś czadu z tym obniżeniem przodu :shock3: Nie wiem czy jest sen się powtarzać ale PIĘKNA JEST !! :kox::good:

Dzięki wielkie :wink:

Bartek jakie masz opony? chodzi mi o szerokość....

Opony to 215/35/19 Falken

Opublikowano

Wywal ten znaczek S4 z grilla :whistling:

I co tam ma włożyć ? bo coś tam musi być.

MPower :grin: a tak serio to ja odkleiłem 4 i zostawiłem samo S ;)

Opublikowano
  • Autor

MPower :grin: a tak serio to ja odkleiłem 4 i zostawiłem samo S ;)

Teraz trend jest na 1.4 MPi :grin: A poważnie to jak usunę 4 to zostanie szary kwadrat w moim przypadku a inny znaczek tam nie pasuje bo już przymierzałem np quattro , więc niestety pozostanie to co jest :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.