Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 ASB] Rodzinne czerwone combi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja sie pytam kiedy wpadnie skrecane koło? bo wiem że i tak wpadnie :wink:

Opublikowano
  • Autor

Ja sie pytam kiedy wpadnie skrecane koło? bo wiem że i tak wpadnie :wink:

Bako przyjacielu z chęcią bym coś przygarną sensownego skręcanego szerokiego z rantem a jak z rantem to tylko i wyłącznie rant w lustro i sam wiesz ile przy tym trzeba siedzieć aby to utrzymać w sensownym stanie a ja się chyba już starzeje :grin:

Opublikowano

mega robota Sławka no i te zaciski :) nie wspomne juz o glebie:)

Opublikowano

Auto się tak prezentuje że zasługuje na ten znaczek w atrapie :wink: jakie masz hamulce na tyle??

Opublikowano
  • Autor

Auto się tak prezentuje że zasługuje na ten znaczek w atrapie :wink: jakie masz hamulce na tyle??

Standard 288 mm

Opublikowano

Świetna jest!

Opublikowano

Genialnie wygląda !

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

:grin: :grin: :grin: Ach ten Stefan :decayed: Niestety musiałem dokładnie o 6 mm podnieść auto :facepalm: bo u mnie na osiedlu jest taki " śpiący" że tarłem podporą skrzyni :kwasny:

Opublikowano

kolego co to za rs4 b5 piękny kolor ma,no i twoje audi bardzo ładne za kolor +1

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

d*pa dostała nowego wcielenia :grin:

Końcówki fi90 i wycieraczka od Q5 :)

20160525_170139_zps3jql0b3p.jpg

Przed

_MG_9125_zpsmhd1pogz.jpg

a tu już na aucie :wink:

20160527_181140_zpshhzmp4sg.jpg

20160530_182458_zpstkyge3v6.jpg

20160530_182445_zps5om6tycs.jpg

Opublikowano

Świetne auto :thumbup1:

Opublikowano

Pieknie zrobione i utrzymane auto. Felga, gleba, hamulce... Az chcialoby sie u siebie takie mody robic ;) Pozdrawiam!

Opublikowano
  • Autor

Świetne auto :thumbup1:

Dzięki wielkie :)


Jednak przód kapkę wyżej ;)

No niestety te zdjęcie gdzie Stefan mnie ustrzelił co niby heble pucuje to właśnie podnosiłem o dokładnie 6mm bo śpiące tarły mi podporę skrzyni albo tłumik :kwasny:


Pieknie zrobione i utrzymane auto. Felga, gleba, hamulce... Az chcialoby sie u siebie takie mody robic ;) Pozdrawiam!

Dzięki :wink: Musimy się kiedyś syknąć, wyslij zgłoszenie na vag weekend jest koło Ciebie w Debrzynie :wink:

Opublikowano

Audi bardzo godna :)

Widać, że robisz wszystko z smakiem :D

Kurde tez chodzi za mna ciemny dyfuzor musze jakoś się za to zabrać w końcu :D

Ogólnie widziałem gdzieś foty auta na face.

Mam tylko pytanie od jakiego auta jest ten przełącznik swiateł ? od vw polo ?

Opublikowano

Świetne auto :thumbup1:

Dzięki wielkie :)

Jednak przód kapkę wyżej ;)

No niestety te zdjęcie gdzie Stefan mnie ustrzelił co niby heble pucuje to właśnie podnosiłem o dokładnie 6mm bo śpiące tarły mi podporę skrzyni albo tłumik :kwasny:

Pieknie zrobione i utrzymane auto. Felga, gleba, hamulce... Az chcialoby sie u siebie takie mody robic ;) Pozdrawiam!

Dzięki :wink: Musimy się kiedyś syknąć, wyslij zgłoszenie na vag weekend jest koło Ciebie w Debrzynie :wink:

Bede musial, bylem przejazdem pare razy na weekendzie (widzialem czarna Bore) ale przewaznie padal deszcz z tego co pamietam... ;)

Mam tam chyba z 8km ;)

Opublikowano

Piękne auto, kolor oczywiście najlepszy ze wszystkich, wiem bo mam ten sam :P końcówki trochę dziwnie leżą, jakby rozpierało je na boki :kwasny: Nie myślałeś o owalnych? Z tego co widziałem jak inni montowali, lepiej wypełniają tę przestrzeń. Ogólnie auto :git:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Czerwone są najszybsze :wink:


Kiedy byłem na zlocie miłośników grupy VAG i nie tylko Worthrsee 2016 oddałem auto na przygotowanie auta do sezonu letniego do Strefy Blasku i kolega Sławek spisał sie zawodowo :wink: Ogarnął z zewnątrz i w wewnątrz mojego parcha :D

Wnętrze : :kox:

_MG_9092_zps7joxoig2.jpg

_MG_9094_zpsuxhme79l.jpg

_MG_9096_zps7qryhzvj.jpg

_MG_9098_zpskyba8tem.jpg

Na zewnątrz : Sunięte A4 i Quattro :D

_MG_9120_zpst0vriyna.jpg

_MG_9125_zpsmhd1pogz.jpg

_MG_9126_zpsbtfwz9aa.jpg

_MG_9127_zpsnhnzxplx.jpg

I w końcu przód obniżałem o 3 cm :grin:

20160430_163529_zpsiyaj1th8.jpg

20160430_163549_zpsrg6bqxvz.jpg

20160430_183325_zpszthehq1o.jpg

20160430_183406_zps8yiimtsj.jpg

20160430_183427_zpsstbtv1bo.jpg

20160430_183502_zpspem1eirm.jpg

Muszę w końcu zamówić końcówki tłumika i wymienić tylną wycieraczkę na tą z Q5 :facepalm:

Do czerwonego ładny byłby czarny środek :eusathink:

Piękna sztuka :hi:

Opublikowano

Do czerwonego ładny byłby czarny środek

od razu ameryki nie zbudowali :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.