Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 ASB] Rodzinne czerwone combi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Dziś przysły felgi na nowy sezon , wyczyściłem je porządnie nawoskowałem dziś 2 razy i jeszcze jutro też 2 razy i po takiej kuracji będą czekać w piwnicy na nowe opony   :default_wink:

 

20180226_142821_zpshkrn1elx.jpg

20180226_144713_zpsekkr5wbr.jpg

20180226_182458_zps4lxmoq6j.jpg

20180226_183442_zpsxqywx2or.jpg

20180226_185613_zpswruw3hkx.jpg

20180226_190226_zpsqr8qqbhc.jpg

20180226_190350_zpsfwevotxp.jpg

 

 

Zamówione mam już nowe dekielki szare i zobaczę które będą lepiej pasowały :co:

 

 

Edytowane przez vwbartus

Opublikowano

Piękne te felusie :D wydaje mi się że lepiej będą komponować się z szarymi dekielkami. Co to za wosk nanosiles na te felgi? 

Opublikowano

Eleganckie :dance: jeszcze tylko napisz dokładnie, gdzie i w której to piwnicy beda czekały :kox:

Opublikowano

Wrzucaj foty przez forum bo ten Photobucket leci w uja z hostingiem. :kwasny:

Opublikowano

Tak jest, nie widać zdjęć, wrzucaj przez forum nie ma żadnego problemu a zdjęcia będą aktywne dopóki forum nie zamkną.. :banan:

Opublikowano

Pokaż foteczki na tych rotorkach :)

 

Opublikowano
  • Autor

foty wrzucone przez forum

20180226_190350.jpg

20180226_190226.jpg

20180226_183442.jpg

20180226_185613.jpg

Opublikowano

Super stan felg :thumbup1: gratuluje udanego zakupu

Opublikowano

Bartek wrzuc sobie powłoke na sezon lepiej, ten wosk długo nie posiedzi,  no i rolka dobra :decayed:hehe

Ps jak nie chcesz czerownych kapsli to chętnie odkupie:)

Edytowane przez FroS-t

Opublikowano
  • Autor

Nad tą powłoka chyba bedę musiał pomyśleć .

@FroS-t ty masz dekielki normalne chyba od A8 a czemu nie kupiłeś z tym chromem w koło oryginalnych do Rotorów ? Dziś przyszły do mnie szare i na 80 % zostaje przy czerwonych .

Leszek kup sobie szare i pomaluj je na czerwono :naughty:

Opublikowano
5 minut temu, vwbartus napisał:

a czemu nie kupiłeś z tym chromem w koło oryginalnych do Rotorów ?

Nie podobały mi się, mam alergie na chrom:) poszukałem w idelanym rozmiarze bez obwódki

Edytowane przez FroS-t

Opublikowano
1 minutę temu, FroS-t napisał:

Nie podobały mi się, mma alergir na chrom:)

To nie myję fury na Bukowinę. :decayed:

Opublikowano
8 minut temu, vwbartus napisał:

Nad tą powłoka chyba bedę musiał pomyśleć .

Pomyśl pomyśl, ten wosk jak posiedzi 2 miechy to będzie dobrze, ale wątpię żeby nawet tyle posiedział, najdłużej siedzi Soft 99 Fusso Coat albo Hight Temp, mam tez RimWax SmartWax i Chemical Guys Wheel Guard i to tylko pitu pitu w porównaniu do powłoki 

Opublikowano

Ogólnie do czerwonego to Rotor tu będzie pasował jak c**j,  będzie rozpierdol, szkoda że nie moglem przekonac Mojej drugiej połówki i musiałem A3 szukac, bo tak to juz czerwona by stala u mnie.... 

Opublikowano
8 minut temu, afroo. napisał:

To nie myję fury na Bukowinę. :decayed:

:grin:

Opublikowano
  • Autor

 

6 minut temu, FroS-t napisał:

Ogólnie do czerwonego to Rotor tu będzie pasował jak c**j,  będzie rozpierdol

No zobaczymy jak to będzie

A tym czasem ja się dziś trochę pobawiłem Q :decayed:

 

 

20180228_150329.jpg

forum.jpg

forum1.jpg

forum2.jpg

forum3.jpg

20180228_150603~2.jpg

forum5.jpg

Opublikowano

Chyba Dare wrzucał filmik na Face:)

Opublikowano

Ostatnie do kalendarza. :kox:

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, FroS-t napisał:

Chyba Dare wrzucał filmik na Face:)

taaaaaa Stefan najpierw bawił się w operatora kamery a później :fool:

 

20180228_163830.jpg

Opublikowano
  • Autor
7 minut temu, afroo. napisał:

Ostatnie do kalendarza. :kox:

wysłałem wczoraj jakies inne na luty :confused4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.