Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 ASB] Rodzinne czerwone combi


vwbartus

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak mówi @FroS-t - zapodaj sobie na nie powłoke, tutaj masz filmik jak u mnie Gyeon Rim się spisywał w tamtym sezonie, w tym roku przed założeniem na auto dostaną kolejną warstwe :dance:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, KoJ@K napisał:

Tak jak mówi @FroS-t - zapodaj sobie na nie powłoke, tutaj masz filmik jak u mnie Gyeon Rim się spisywał w tamtym sezonie, w tym roku przed założeniem na auto dostaną kolejną warstwe :dance:

 

A masz filmik jak to wyglada po pół roku albo po sezonie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekielki szare masz z chromowanym pierścieniem w koło ? Jak nie będziesz zakładał to mozemy się dogadać w przyszłym tygodniu

Edit: nieaktualne

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Norbas napisał:

A masz filmik jak to wyglada po pół roku albo po sezonie ? 

Tak samo siedzi, taka powłoka sezon powinna wytrzymać jak dobrze odtłuszczone i wyczyszczone koło, jeszcze jak psikniete co jakiś czas Sonaxem BSD czy Gyeon Cure lub CarPro Reload to już w ogóle będzie dobrze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten filmik byl nagrywany jakoś pod koniec sezonu, może z miesiąc przed tym jak zdjąłem koła, więc po sezonie kropelkowały dalej tak samo, ewentualnie ciut ciut ciut ciut...ke mniej :cool1: naprawde specyfik warty nałożenia !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koju daj jakis namiar na to


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, HOLMATRO napisał:

Koju daj jakis namiar na to


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nie dawaj !!!!! Tajemnica :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, smalcem zrobię.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki joke, niektóre studia detailingowe się tak zachowują, wszystko jest tajemnica wielka heh i kosmiczna technologia :decayed: Gyeon Rim poprostu wpisz na Allegro ale tez CarPro Dlux daje rade, dużo firm ma powłoki ale warto spojrzeć na cenę i ilość preparatu, taki Gyeon czy CarPro powinno starczyć na dwa trzy komplety kół , dobrze umyj, odtłuścić i smarować :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, FroS-t napisał:

Taki joke, niektóre studia detailingowe się tak zachowują, wszystko jest tajemnica wielka heh i kosmiczna technologia :decayed: Gyeon Rim poprostu wpisz na Allegro ale tez CarPro Dlux daje rade, dużo firm ma powłoki ale warto spojrzeć na cenę i ilość preparatu, taki Gyeon czy CarPro powinno starczyć na dwa trzy komplety kół , dobrze umyj, odtłuścić i smarować :jerk:

Tą powłoką można zabezpieczać również zaciski od hebli czy nie za bardzo? :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już napisał @FroS-t - na felgach leży gyeon Rim i można jak najbardziej nałożyć go na zaciski :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już lista zakupów zrobiona, razem z felgami pojdzie cała karoseria od podstaw, w środę wyjazd po nowy felunek :cool1:


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cierpliwie czekam na fotki bo będzie brat bliźniak mojej byłej b7 :D czerwony 3.0 s-line na ori rotorach :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oliwa wymieniona , koła letnie w końcu poskładane i wylądowały na aucie . Niestety tak jak Omanyty tak samo Rotory opierały się o zacisk wiec musiałem na przód dać dystans 5 mm co dało ET 28 przy szerokości 9J Na tył też wpadną dystanse 5 mm bo jakoś dziwnie się koło schowało . Więc tak oto moja koza w tym sezonie będzie się prezencić :wink:

 

20180414_191035_zpsc30amwsd.jpg

20180414_191050_zpsasmrtiqg.jpg

20180414_191059_zpsvwvxk6ia.jpg

20180414_190548_zpsmrzndaat.jpg

20180414_162555_zpswbvox9u2.jpg

 

a tak to wygląda z boku

Przód + 5 mm dystans

20180412_212555_zpsvwhrjgsc.jpg

Tył

20180412_212544_zpsqmjg1ggl.jpg

Edytowane przez vwbartus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[emoji108][emoji108][emoji108] Pięknie, ale zrób coś tym hostingiem bo nie wyświetlają się miniaturki, dopiero po kliknięciu na obrazek kieruje do pełnego rozmiaru.

Wysłane z mojego XT1650 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, karol1981 napisał:

emoji108.pngemoji108.pngemoji108.png Pięknie, ale zrób coś tym hostingiem bo nie wyświetlają się miniaturki, dopiero po kliknięciu na obrazek kieruje do pełnego rozmiaru.

Wysłane z mojego XT1650 przy użyciu Tapatalka
 

Tobie przynajmniej po kliknięciu pokazuje, a mi już nie:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...