Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 ASB] Rodzinne czerwone combi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ok Thx :)

nie ma za co ale ja na następny sezon kupuje hankooki :wink:

Falkeny są dobre, miałem ZE912 ale po założeniu Michelin PS4 :hi: gdybym jeszcze poczekał dostałbym Miśki Pilot Sport Cup :facepalm: ale czas naglił :huh: co do jakości i wygłuszenia podczas jazdy są niebotycznie lepsze ;) po ostatnich deszczach trzymają przy 100 km/h na łukach czego na Falkenach nie dałem rady zrobić bo tył już uciekał ;P lecz stare "laczki" miały 5-6mm a Miśki są nówka z czerwca 2016 :hi: A co do Hankoków używałem w starym aucie ;P nie wiem czy trafiłem na d.. opony czy jak bo z 160 do 0 przetarły się w taki sposób że dostałem zwrot kasy w ramach gwarancji :banan: używane w A3-ce ^_^

Edytowane przez Klawisz-84

Opublikowano

Twoja perła Bartek 7:16




Opublikowano

Kurde piekny masz ten wózek !! :) jak nie widzi mi sie czerwony, tak tutaj wyglada zajebiaszczo. :) kolo w tym kolorze fajnie siadlo, ale brakuje mi tu chyba jakis czarnych akcentow, widzialbym tu ciemne ramki szyb i relingi. :) zostawiam sledzika i bede sie przygladal, co sie tu odpierrrobi ;)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

W końcu zima do nas i dotarła :D Więc musiałem troch przedmuchać parcha :decayed:

20170105_121417_zpsup3ujgvs.jpg

20170105_122309_zps2smwtatn.jpg

20170105_122936_zpsgtaseadh.jpg

20170105_123017_zpsepkd9ld5.jpg

20170105_123008_zps9fyewkek.jpg

20170105_123026_zpsbyaejmhp.jpg

Edytowane przez vwbartus

Opublikowano

Łututututuutututuutututu :naughty:

Opublikowano

Łututututuutututuutututu :naughty:

nie ten silnik , raczej kle kle kle kle kle :grin: dokładka dobrze śnieg zbiera :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Łututututuutututuutututu :naughty:

nie ten silnik , raczej kle kle kle kle kle :grin: dokładka dobrze śnieg zbiera :naughty:

hahaha dokładnie ale nie jest aż tak źle jak przy 1.9 :decayed:

Opublikowano

Masz w tym aucie opcję skrętu kierownicą w prawo ?? :dance:

Opublikowano

Witajcie!

No i wreszcie dokładka Cupra się przydaje!

Pięknie płuży :D

Pozdrawiam!

Opublikowano
  • Autor

Niech ta zima trwa i trwa :D Kolejny dzień zabawy :grin:

Masz w tym aucie opcję skrętu kierownicą w prawo ?? :dance:

speszyl for ju :naughty:

Opublikowano

No i to juz mi sie podobie, to jest to :D

Zazdraszczam tego Q !! ;)

Opublikowano

Pięknie audi zrobiłeś :naughty: podoba mnie się w tej czerwieni :kox:

Opublikowano

jedyny parking w Redzie gdzie można poszaleć :banan:

Opublikowano
  • Autor

jedyny parking w Redzie gdzie można poszaleć :banan:

W ten sam dzień pojechałem na parking Auchan w Rumi i po 3 minutach przyjechała ochrona i mnie wyprosiła :grin:

Opublikowano

Dlatego polecam większe przestrzenie:

Untitled_1.jpg

:decayed:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Co tu taka cisza ? :papa:

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, FroS-t napisał:

Co tu taka cisza ? :papa:

no przecież nie bede pisał że olej wymieniłem i filtry :naughty: A tak poza tym to nic ciekawego opony nowe kupione a felgi się malują .

Opublikowano

Myslałem że już na aucie......

Opublikowano

jakie gumy teraz wrzuciles?

Opublikowano
  • Autor
4 minuty temu, FroS-t napisał:

Myslałem że już na aucie......

Nieee auto od stycznia praktycznie stoi ,  zrobiłem nią może jakieś 300 km więc z tym założeniem nie śpieszy mi się aż tak .

aaaa no i jakoś w listopadzie zrobiłem sobie program :lol: duupyyyy nie urywa bo wyszło 275 PS i 567 N DPF jest i zostaje

8 minut temu, tomekhxc napisał:

jakie gumy teraz wrzuciles?

Robię sie już stara d*pa i dziadzieje i w tym sezonie zakładam balony 225/35 :cry:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.