Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 ASB] Rodzinne czerwone combi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale masz śniegu.Autko super,czerwony jej bardzo pasuje.

Wysłane z Nexusa 6

Opublikowano

Piękny Avancik :wub: Zmiany na plus..czerwień ma coś w sobie niezwykłego :slina:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Jednak wysłałeś fotke do kalendarza :good: głosik oddany :cicho: :good:

Opublikowano

Jest laleczka :git: a te foty w śniegu to miazga. . .

Opublikowano

pikny kolor :D

Opublikowano

Jak tam praca silnika po wymianie wtrysków? Na poniedziałek jestem umówiony z Bajerem zerknie również i na moje wtryski.

Edytowane przez Maniusiek28

Opublikowano

Bardzo ładna ta B7 w. Czerwieni. Mam cały czas sentyment do tego autka i chciałbym jeszcze kiedyś mieć w sprintblau :-) Ale B7 wyklucza "rodzinne". Tu jest mniej miejsca jak w golfie.

Opublikowano

A4 to nie A6 czy Passat, ale ma więcej miejsca niż w Golfie :)

Opublikowano

ładnie to wszystko wygląda :) a kolor to już w ogóle miecz :) Dużo te 9x19 z VW wystawało na przodzie ?? bo z tyłu jak piszesz, że dałeś dystans to rozumiem że bez niego było schowane ?

Opublikowano
  • Autor

Jednak wysłałeś fotke do kalendarza :good: głosik oddany :cicho: :good:

tak jakoś wyszło i dzięki za głosy :wink:

Jak tam praca silnika po wymianie wtrysków? Na poniedziałek jestem umówiony z Bajerem zerknie również i na moje wtryski.

po przejechaniu 2 tys km ( ferie ) pojechałem do Krystiana aby je sprawdził i sa idealne , bujanie ustało teraz niedługo jadę na chipa :kox:

Tu jest mniej miejsca jak w golfie

ciut więcej niż v VW Borze :wink:

Dużo te 9x19 z VW wystawało na przodzie ?? bo z tyłu jak piszesz, że dałeś dystans to rozumiem że bez niego było schowane ?

tył lekko był schowany a przód był na równo prze tej kozie ale jak by zszedł niżej to myślę żeby sie schowały

Opublikowano

"kozie" :grin:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam ponownie

Koło odnowione i nowa oponka .

received_1565031467145087_zpsr5wctxc5.jp

20160315_182657_zpsihhctag3.jpg

20160315_202750_zpsq4ktapwc.jpg

20160315_202744_zpss1z7xvex.jpg

parę gratów sie uzbierało i teraz czeka na montaż

20160330_185702_zpszrk6thub.jpg

Koła złożone i czekają aż hamulce się zamontują.

20160325_094428_zpspnnnqzoi.jpg

20160325_094339_zpsxb5revik.jpg

20160325_125201_zpswzwdwemc.jpg

received_1082342908471290_zpsprxjrhzb.jp

Opublikowano

koło dobre , heble :kox:

Opublikowano

Jest dobrze :good: naprawde dobrze :good:

Opublikowano

będzie trzeba pomyśleć o takim rozmiarze na przód :)
Felgi dobre, kolor mi się widzi :)

Opublikowano

No może być ciekawie z tym kolorkiem :good: Z zewnątrz się dzieje i środeczek też coś zyska, elegansio... :wink4:

Edytowane przez akjam

Opublikowano

Co to za felga i jakie parametry ?

Opublikowano
  • Autor

Co to za felga i jakie parametry ?

Jest na pierwszej stronie Omanyt 4x9J ET33 19'

Opublikowano

Mega parametry do B7 :kox:

Opublikowano

ładna felga w męskim rozmiarze, kolor jak dla mnie kapitalny, jest pazur :) będę śledzić wątek dalej :) powodzenia w dalszych modach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.