Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gaz do 1.8t quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema planuje załozyć podtlenek LPG do audi a4 b6 1.8t quattro w dalekiej przyszlosci może bym ja zczipował wiec pytanie brzmi jaką instalacje polecacie do tego silnika? I jeszcze poszukuje dobrego gazownika z Białegostoku lub Sokółki znacie może kogoś takiego?

Opublikowano

sterownik stag qbox basic

reduktor kme silwer

wtryski hanny niebieskie lub zielone zalezy czy sa plany na wieksze moce nie bieskie ogarniaja wieksza moc nawet do 260 koni

wielozawor faro miedz 8 mm

i dobre strojenie i powinno hulac. cena u mnie takiego zestawu u znajomego to okolo 2.600 zl:D

Opublikowano

Stag 4 plus lub q box. Reduktor ac wtryski ac przewody 08. Daje spokojnie radę no i koszt 2400.

Opublikowano

Też bedę myślał zeby w swoim quattro:)zamontowac lpg musze popatrzec ne ceny ale pewnie bedzie to stag 4:)

Opublikowano

stag 4 nie wiem czy go jeszcze zakladaj w wiekszosci zakladaja juz q boxa bo jest rozwojowy .

Opublikowano

okI dzięki za info kolego:)Będe pytał:)

Opublikowano

Wie ktoś ile netto gazu wchodzi w butle w quattro ?

Opublikowano

Zależy jaka butla

U mnie butla 67l a wchodzi na pusto 60L, chyba poprzedni właściciel podgiął pływak, ale to mi pasuje

Co do instalacji lepiej qboxa niż staga4, bo można tylko eco kupić, a tu nie ma regulacji po temp. itp

Czasem się przydaje.

U siebie mam 300 ISA 2, chociaż ISA wyłączona

Wtryski zielone hany montowane pojedyńczo, reduktor może AC-r01 u mnie czarny ogarnia 190KM

Edytowane przez edekxp

Opublikowano

59l to mi w oście wchodzi tylko za butlę mam 70l pytam bo myślę o s4i ze względu na quattro myslałem ze mała butla tam wejdzie a Kolega pisze 60l to całkiem fajnie

Opublikowano

Ile wychodzi taka instalacja qbox?do quattro? 190km orientuje sie ktoś?

Opublikowano

2500zł w moich okolicach

Opublikowano

W Białymstoku masz z tego co pamiętam 2 firmowe zakłady STAGA i firmowy LPGTECH-a ,o mniejszych nie wspominając.Te pierwsze mają roboty na miesiąc do przodu a konkurencja trochę szybciej.Cenowo jest podobnie a i jakość jest podobna.

Pozdrawiam :hi:

Edytowane przez tomeczek76

Opublikowano

W Białymstoku masz z tego co pamiętam 2 firmowe zakłady STAGA i firmowy LPGTECH-a ,o mniejszych nie wspominając.Te pierwsze mają roboty na miesiąc do przodu a konkurencja trochę szybciej.Cenowo jest podobnie a i jakość jest podobna.

Pozdrawiam :hi:

Opublikowano

Dobrze wiedzieć po ile stoją mniej więcej.Dzięki śliczne;)

Opublikowano

Wie ktoś ile netto gazu wchodzi w butle w quattro ?

Ja mam butlę 55 l. a gazu wchodzi 50 l.

Opublikowano

Wie ktoś ile netto gazu wchodzi w butle w quattro ?

Ja mam butlę 55 l. a gazu wchodzi 50 l.

Dużo więcej pali gazu Quattro ? ile da się w trasie przejechać tylko nie jak emeryt po autostradzie

Opublikowano

Moje pali 13. Do 15 litrow z klima po ustawieniu na afr spadlo o litra

Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Dużo więcej pali gazu Quattro ? ile da się w trasie przejechać tylko nie jak emeryt po autostradzie

U mnie wyszło średnia 11L na odcinku 1300km z czego 800km autostrady i prędkość 140-190km

Klima włączona 4-osoby + bagaż.

Na miejscu 12-14l a nie jeżdżę jak emeryt, po to się ma 190 koni.

Ostatnio Zamość-Warszawa-Płock średnia wyszła 9,5L aż się zdziwiłem, ale 2 osoby i bez bagażu

Mieszanka ustawiona na korekty przy pomocy logów

Edytowane przez edekxp

Opublikowano

Na niemieckich autostradach 44 litry gazu starczalo mi na 300km jazda dosc szybka z klima samemu

Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Dużo więcej pali gazu Quattro ? ile da się w trasie przejechać tylko nie jak emeryt po autostradzie

250km na 32lpg

90% trasa 10% miasto

But 3/4 czasu, klima ON

:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.