Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1.8T BFB z DP i 2gim SMICem / logi przed programem - prosba o ocene


dawajrapa

Rekomendowane odpowiedzi

czesc,

jak w temacie- seria BFB, wywalony kat, w jego miejsce DP, oraz dolozony prawy IC z 2,5 tdi. Przed samym programem dojda jeszcze wieksze wtrysk 320cc.

Prosze o ocene logow dynamicznych, bo mi niestety nic nie mowia... czy wskazuja cos niepokojacego? z gory dzieki

DYNAMICZNE:
Grupa 002, 031, 033: http://vaglog.pl/log_233477.html
Grupa 002, 114, 115: http://vaglog.pl/log_233478.html
Grupa 003, 020, 118: http://vaglog.pl/log_233479.html

Edytowane przez dawajrapa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na zdrową serię.

Edytowane przez jacek70
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna smialo smigac do gregor10.pl i dlubac ostro:D mozesz mi kolego powiedziec z jakiego modelu wziales icek prawy i czego uzyles do montazu weze itp?:) a tak pozatym masz bardzo dobry przeplyw jak na seryjne bfb podejrzewam ze po tych modach juz smailo bedzie okolo 170 koni bo przeplyw ci sie zwiekszyl i ladna temperatura jest w dolocie i turbo ladnie wstaje i dobrze trzyma cisnienie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie po przepływie wskazuje dokładnie na 164.4 konia. Więc napisałem zdrowa seria.

Napisz jeszcze co zrobiłeś z pompą SAI ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeplyw to nie wszystko:)ja mam dwa bfb i jedno seryjne ma przeplyw 130 i top jest typowa seria a drugie mam wlasne po programie w gregor10.pl i przplyw jest 155 i na dyno meta wyplulo 210 koni i 313 nm momentu a temperatura otoczenia w trakcie pomiaru byla 37 stopni a mam seryjne turbo i seryjny icek:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W większości przypadków mnożnik 1.2 oddaje prawdę. A z hamowniami to jest różnie . Często zawyżają aby klient był zadowolony. Ale oczywiście to tylko moje skromne zdanie i oczywiście nic nie mam do kolegi Gregor10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale prost przyklad jest na profilu na fejsie gregor10.pl ze skoda oktavia u niego miala 240 koni na LPG i na seryjnej sprezarce plus kilka modow jego a po pojechaniu na profesjonalna hamownie compsport w bielsku bialej wyszlo 260 koni a pomiedzy benzyna a lpg bylo tylko 2 konia roznicy:) i kilka razy zdarzylo sie za auta od gregor10 z mniejsza moca objezdzaly auta o wieklszej mocy ale na papierze a nie w rzeczywistosci:D a drugi prosty przypadek mam w swojej audi przed pojechjaniem do niego moje turbo ladowalo 1.3 bara ponad a po jego programie zrobione jest na 1.15 bara i duzo lepiej jezdzi niz wczesniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za oceny. to chyba zasluga niskiego przelotu - tylko 140k km, potwierdzone, niekrecone ;)

IC jest z B5 2,5 tdi, i to jest co ciekawe lewy, nie prawy. wygodniejszy w montazu w B6 po prawej stronie- juz tak ktos tu na forum rezal. czesci wiele nie doszlo, kolanko alu, laczniki gumowe i lapa. wkleje jutro moze jakies foto. koszty duuuuzo mniejsze niz w przypadku rezania na ori prawym IC z BEXa.... Licze, ze zrobi robote, a logi byly robione jeszcze ze stara, pelna kratka w zderzaku, wiec w pelni 2gi IC nie byl wykorzystany. dop. dzis zalozylem kratke w halogen od 2,5tdi z dziurami...

pompa SAI jest out, wtyczka odlaczona, przy okazji strojenia wyleci tez ona z ECU, tak jak 2ga sonda.

gregor10 - fajnie, ale mam do niego ponad 800km, wiec troche mi nie po drodze ;)

ale jest jeszcze kilku ogarow na pomorzu, takze jak juz bede po programie to pochwale sie napewno kreskami- jakos w przyszlym tygodniu. sam jestem bardzo ciekawy co tam wyjdzie i jak to bedzie jechalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomekb7 pytales o IC - ponizej zdjecie fantow, ktore wjechaly do mnie

http://postimg.org/image/48y1rr9or/


Na szybko po programie:

image.jpg
image url upload
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego nie wiem kto robl ten program ale ten wykres jest z deka po falowany jak dla mnie:D i na moje oko to nie jest dobrze wykonany program:D wejdz sobie w moj profil i zobacz moj wykres ktory byl progragram robiony u gregor10.pl i jest gladki i prosty a nie jak u cibie to po mojemu sa to fale dunaju:) ale moze sie myle i niech inni sie wypowiedza:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...