Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście


BarthPL

Rekomendowane odpowiedzi

Świry :kox::naughty: aż przykro się robi, jak człowiek popatrzy na taki spot i wie, że nie był :decayed: Pozdrowionka - wybaczcie nieobecność :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze zrobimy niejednego spota :)

Co prawda było nas tylko dwóch, ale mieliśmy wspólny temat - AVJ :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być. Ale nie wieczorem :decayed: Bardziej koło południa.

Weźcie się zbierzcie chopy i też chodźcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga na lusterka w legnicy,mi dzisiaj zaj...li :wallbash: , a jutro muszę wyjechać, objechałem sklepy ale nie mają,a w serwisie w h*j drogo.Wie ktoś może gdzie dostanę w legnicy,jakiś szrot czy cuś?

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń tu 603 597 697

Szrot w Jaworze. Może gostek ma.

Ale to same wkłady ukradli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za namiary, niestety bylem zmuszony kupić ori ,miałem do przejechania 500km i mało czasu, a numery pewnie się jeszcze nieraz przydadzą... :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku :hi: Jesli są jakieś błędy to przeprasszam :decayed: za dużo %[br]Dopisany: 01 Styczeń 2011, 02:50_________________________________________________Dobra panowie, jutro spot!

Szykować się na 12 na lotnisku pod magazynem Eko :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie również Szczęśliwego Nowego Roku Panie i Panowie :drunk: Miejmy nadzieję, że będzie lepszy niż poprzedni staruch :decayed:

Dobra panowie, jutro spot!

Szykować się na 12 na lotnisku pod magazynem Eko :przebiegly

Jutro, znaczy się niedziela 2 stycznia 2011?? :gwizdanie: To może i ja swoim brudasem się zjawię jak coś :wink4:[br]Dopisany: 01 Styczeń 2011, 14:05_________________________________________________domjenick - tak teraz patrzę na zdjęcia Twojego paździerza - to nie Ty włóczyłeś się wczoraj po mojej klatce przypadkiem z rodzinką w godzinach popołudniowych? :gwizdanie: :naughty:

Zastanawiałem się właśnie co za hardcore na takich kolach w zimie jeździ i mi się stawia kolo mojego avanta na parkingu :>

Jakbym kurna wcześniej zobaczył na numery, to byś musiał na karniaka na górę podejść :drinks:

Albo trzeba było mi alarm uruchomić, żebym szybko na dół zszedł :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro, znaczy się niedziela 2 stycznia 2011??

Dziwnie brzmi, nie? :kox:[br]Dopisany: 01 Styczeń 2011, 14:13_________________________________________________Przyjedzie jeszcze paru znajomków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domjenick - tak teraz patrzę na zdjęcia Twojego paździerza - to nie Ty włóczyłeś się wczoraj po mojej klatce przypadkiem z rodzinką w godzinach popołudniowych? :gwizdanie: :naughty:

Zastanawiałem się właśnie co za hardcore na takich kolach w zimie jeździ i mi się stawia kolo mojego avanta na parkingu :>

Jakbym kurna wcześniej zobaczył na numery, to byś musiał na karniaka na górę podejść :drinks:

Albo trzeba było mi alarm uruchomić, żebym szybko na dół zszedł :polew:

jak mieszkasz na Gojawiczyńskiej,a auto parkujesz,przed domem,na "kółku" no to mój "jeszcze" tam stoi :wink4: ,o 22 wyjeżdżamy :wink4: jedzcie na spota i częściej się spotykajcie w tym Nowym roku,oby było mniej awarii,tańsze paliwo,części i niech w końcu zrobią WAM :gwizdanie: te drogi,bo żeby dojechać z Piekar ,do Centrum,to slalom gigant trzeba robić i zmieniać pasy co chwila :decayed: jeszcze raz najlepszego-oczywiście na Forum jestem cały czas,więc kontakt mamy,jakby co :cool1::wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...