Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście


BarthPL

Rekomendowane odpowiedzi

Po co Wam spory parking, jak na nasze mega zloty przyjeżdża 5 aut :kox:

no...jak ja byłem-to dla nas nawet przystanek autobusowy by styknął :cool1::lol1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego pisałem, żeby zorganizować coś nie tylko dla A4 ale ogólnie dla Audi, myślę że magiczna liczba 10 aut by została przekroczona :decayed: Wybierzcie dzień, miejsce, godzinę, ja porozsyłam info gdzie się da i zobaczymy co z tego wyjdzie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co Wam spory parking, jak na nasze mega zloty przyjeżdża 5 aut :kox:

A w porywach to nawet zdarzało się, że i 1, lub 2 się zjechały :naughty:

Właśnie dlatego pisałem, żeby zorganizować coś nie tylko dla A4 ale ogólnie dla Audi, myślę że magiczna liczba 10 aut by została przekroczona :decayed: Wybierzcie dzień, miejsce, godzinę, ja porozsyłam info gdzie się da i zobaczymy co z tego wyjdzie :naughty:

10 to jak znów użytkownicy BMW się zjadą i sąsiad z jettą :decayed: no i się przemnożymy zamiast zsumować :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kartą?

Bo mnie zaskoczyło i skrobałem kartą hyh Szyba grzana mi nie działa ;(

Liczy się jakość :gwizdanie: :decayed: Panowie - kolejny spocik czuję, że na śniegu będzie się już odbywał niedługo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik, czy przez te Twoje halogeny masz błąd spalonej żarówki?

Jeśli nie to ja bym prosił o cenę i przywiezienie mi z wysp, bo kolor zacny :decayed:[br]Dopisany: 15 Październik 2011, 10:31_________________________________________________Mariusz, sprzedałeś już to padło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik, czy przez te Twoje halogeny masz błąd spalonej żarówki?

Jeśli nie to ja bym prosił o cenę i przywiezienie mi z wysp, bo kolor zacny :decayed:[br]Dopisany: 15 Październik 2011, 10:31_________________________________________________Mariusz, sprzedałeś już to padło?

które? żółte? na Ebayu kupiłem :naughty: a w PL będę dopiero na Wielkanoc[br]Dopisany: 15 Październik 2011, 10:35_________________________________________________http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_trkparms=65%253A12%257C66%253A2%257C39%253A1%257C72%253A5251&rt=nc&_nkw=hid+xenon+3000k+H11&_dmpt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&_trksid=p3286.c0.m14&_sop=15&_sc=1[br]Dopisany: 15 Październik 2011, 10:44_________________________________________________a błędów nie ma :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dominik widze ze nie tylko ja dzisiaj spelniam sie jako ojciec...zona w szkole a ja staram sie upilnowac ta moja łobuziare :)[br]Dopisany: 16 Październik 2011, 11:50_________________________________________________Panowie gdzie w Legnicy dobrze ustawie zbieżność? Znam tylko warsztat Adam auto na bagienne ale tam zawsze mlyn jest i ostanio czekalem godzine

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, sprzedałeś już to padło?

Nie wystawione jeszcze, ale teraz mam inny mały problem. Nie wiem, czy zauważyłeś jadąc od Kunic kolo 17.30 - na Wrocławskiej jakaś niemota przycelowała mnie w prawą stronę i zepchnęła na pas zieleni :wallbash: zmieniając za jednym zamachem 2 pasy i wyjazdowy od strony szpitala.......

Na szczęście dla wszystkich skończyło się na obdartych listwach S-Line (do wymiany pewnie) i otartym przednim błotniku :thumbdown:

Najgorsze, że obdarłem 3 felgi - 2 od krawężnika na pasie zieleni i jedną od otarcia auta :kwasny:

Pijany pasażer na siłę próbował mi wcisnąć, że to moja wina, więc stanęło na wizycie Policji :tongue4:

Znam tylko warsztat Adam auto na bagienne ale tam zawsze mlyn jest i ostanio czekalem godzine

Nie polecam tego oszołoma..... Pojechałem ustawić geometrię po zmianie amorów i sprężyn, to mi wyliczył, że mam do wymiany 4 wahacze i się nie podejmie ustawienia przed ich zrobieniem. Trzy inne warsztaty na niestety nie potwierdziły teorii spiskowej tego jegomościa. :good:

Polecam Matkowskiego po sąsiedzku, bo z Koskowicką nie miałem do czynienia. Podobno specem od zawieszeń jest również Pater na Bocianiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie miałem pytać czy to nie przypadkiem Ty tam stałeś z jakąś A4 :) Myślałem, że mini spot jakiś :decayed:

Myślę, że ubezpieczalnia się Tobą zajmie i wszystko będzie ok. Na bank nie stracisz :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, sprzedałeś już to padło?

Nie wystawione jeszcze, ale teraz mam inny mały problem. Nie wiem, czy zauważyłeś jadąc od Kunic kolo 17.30 - na Wrocławskiej jakaś niemota przycelowała mnie w prawą stronę i zepchnęła na pas zieleni :wallbash: zmieniając za jednym zamachem 2 pasy i wyjazdowy od strony szpitala.......

Na szczęście dla wszystkich skończyło się na obdartych listwach S-Line (do wymiany pewnie) i otartym przednim błotniku :thumbdown:

Najgorsze, że obdarłem 3 felgi - 2 od krawężnika na pasie zieleni i jedną od otarcia auta :kwasny:

Pijany pasażer na siłę próbował mi wcisnąć, że to moja wina, więc stanęło na wizycie Policji :tongue4:

Znam tylko warsztat Adam auto na bagienne ale tam zawsze mlyn jest i ostanio czekalem godzine

Nie polecam tego oszołoma..... Pojechałem ustawić geometrię po zmianie amorów i sprężyn, to mi wyliczył, że mam do wymiany 4 wahacze i się nie podejmie ustawienia przed ich zrobieniem. Trzy inne warsztaty na niestety nie potwierdziły teorii spiskowej tego jegomościa. :good:

Polecam Matkowskiego po sąsiedzku, bo z Koskowicką nie miałem do czynienia. Podobno specem od zawieszeń jest również Pater na Bocianiej.

Przykra historia,jedziesz spokojnie a tu jakis idiota przyswiruje,cos nie wyjdzie i tylko problem potem,pamietam jak to u mnie bylo :sick3: do dzis mam czkawke jak sobie o tym pomysle,mam nadzieje,ze ubezpieczalnia sie dobrze toba zaopiekuje a lakiernik utrzyma dobry look :),a co do felg,masz pewnie jeszcze te dwie,ktore teraz napewno sie przydadza,pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...