Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście


BarthPL

Rekomendowane odpowiedzi

A mi padł Engine Speed Sensor (G28) i mi się cuda z autem dzieją. Ostatnio na lewym pasie, podczas wyprzedzania mi auto zgasło :kox:

Ale dziś wymiana i mam nadzieję, że wszystko wróci do normy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matkowski Mirosław Mechanika Pojazdowa / Legnica / Wiązowa 9 o tym gosciu mowicie? to jest ten warsztat ktory graniczy z komisem samochodowym? Ja wlasnie rozgladam sie za zimowkami dla siebie bo nie wiadomo kiedy snieg spadnie a dzisiaj rano z dobre 15 minut skrobalem auto przed wyjazdem do pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykra historia,jedziesz spokojnie a tu jakis idiota przyswiruje,cos nie wyjdzie i tylko problem potem,pamietam jak to u mnie bylo :sick3: do dzis mam czkawke jak sobie o tym pomysle,mam nadzieje,ze ubezpieczalnia sie dobrze toba zaopiekuje a lakiernik utrzyma dobry look :),a co do felg,masz pewnie jeszcze te dwie,ktore teraz napewno sie przydadza,pzdr.

No najgorsze, że mamuśka, którą wiozłem prawie ducha wyzionęła, jak patrzyła na auto walące na jej stronę :naughty: Mam nadzieję, że Liberty nie będzie robiło jakichkolwiek problemów - niestety pierwszy kiks już był, bo zgłoszenia przyjmują jedynie pn-pt 8-19 :kwasny:

Dziś na dodatek okazało się, że mam na lewym przodzie zjechany cały rant opony (wisi jak łańcuch choinkowy) a na tyle kawałek wyrwany :confused4:

Co do roboty to Łukasz na pewno coś zaradzi - mam nadzieję tylko, że znajdzie czas :wink4: Chyba, że się autko sprzeda w takim stanie, ale to się zobaczy.

Co do felg, to niestety się sprzedały i teraz żałuję :>

[br]Dopisany: 22 Październik 2011, 19:54_________________________________________________

No właśnie miałem pytać czy to nie przypadkiem Ty tam stałeś z jakąś A4 :) Myślałem, że mini spot jakiś :decayed:

Myślę, że ubezpieczalnia się Tobą zajmie i wszystko będzie ok. Na bank nie stracisz :gwizdanie:

Spot był, ale prawie do rękoczynów doszło, więc zadzwoniłem pod 997 - panowie szybko wyjaśnili Państwu co i jak :decayed: Ty z PGW wracałeś dopiero, bo ostatnio Ci furkę na tamtejszym "parkingu" zablokowałem :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PGW a nie PGE :decayed:

A co Ty tam robiłeś?

faken szit :bag: co racja to racja - literówkie machnąłem, ale oczywiście miałem PGW na mysli :decayed: A ja tam porabiam co nieco - różne różniste bajerki :wink4: Fajna droga tam jest na niskie auto :evil: nieprawdaż :naughty:

Produkcja jeszcze nie idzie, ale już się zbliża wielkimi krokami :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mów co tam porabiasz :decayed:

Co do zawieszenia - od niedawna pomykam na serii, więc komfort się poprawił :wink4:

Widziałem właśnie że sterczała biedna jak koza pod tymi kontenerami :decayed: i wydawało mi się, że była bardziej posadzona - a jednak :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi padł Engine Speed Sensor (G28) i mi się cuda z autem dzieją. Ostatnio na lewym pasie, podczas wyprzedzania mi auto zgasło :kox:

Ale dziś wymiana i mam nadzieję, że wszystko wróci do normy.

postaraj się odkręcić filtr oleju-będzie łatwiejszy dostęp-bo inaczej, to praca po omacku-nic nie widać

aha to juz wiem :)[br]Dopisany: 22 Październik 2011, 19:34_________________________________________________

mnie też pech prześladuje- Touran mi się rozkraczył :wallbash:

nowa furka i juz problemy?

no tak się poukładało...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Legnice,jestem z okolic boleslawca obecnie przebywam za granica ale na swieta bede w Polsce szykuje sie cos na ten czas :naughty:

mam jeszcze pytanko czy w legnicy znajde jakiegos dobrego mechanika co ma pojecie o audikach a morze polecicie jeszcze kogos do zawieszenia i diagnostyki komputerowej;;;;;;;;;; :mysli: Pozdro Legnica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joł Marcin

Kilka postów wyżej masz napisany adres zakładów odnośnie zawieszeń.

Co do diagnostyki... Hmm nie wiem :no:[br]Dopisany: 23 Październik 2011, 09:18_________________________________________________O, wiem. Daum na Ziemowita może coś poradzi :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...