Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wezwanie na serwis EA189 (23Q4) Diesel Gate w Audi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Akcja podobno będzie od styczni 2016r.

Teraz wystarczy oczekiwać na telefon.

Ciekawe czy w ogóle zadzwoni i jak serwis telefon do mnie zdobędzie.

Samochód kupiłem w niemieckim salonie.

Ciekaw czy będą dzwonić z Niemiec czy z Polski.

Opublikowano

Latwo powiedziec niejedz a jak bedzie wymagane??

Opublikowano

A jak moga Cie zmusic do przyjazdu?

Opublikowano

Z tego co czytałem akcja serwisowa zaczyna się w styczniu 2016r.

Opublikowano

Damok niemoga cie zmusic wiadoma sprawa ale jesli bedzie to wymagane a na to sie zanosi.Nieprzejdziesz przegladu to co wtedy?? Jesli maja dostac kary i maja to naprawic niewierze ze nikt tego niesprawdzi...... Tak ogulnie to serwis moze miec wylane i mozna to olac ale czy pozniej niebedzie problemow ???

Opublikowano

Ciekawi mnie jeszce jedna kilka spraw, jak taka akcja serwisowa ma sie do:

- zmiany map zwiazanych z podniesieniem mocy.

- czy bez mojej wiedzy moga to zrobic podczas powiedzmy zmiany opon w serwisie.

-przeglad techniczny i nagle - jal to bylo w wiadomosciach 40x wiecej NOx.

- co z koca mojego samochodu. Jezeli zmienia program to albo pojda w strone ze bedzie spelnial normy i bedzie slabszy, albo usuna tryb eko i samochod nie przejdze badan.

Ciekawe.

Opublikowano

Same problemy przez to i nabdodatek nikt nic nie wie

Opublikowano

Ja już dostałem liścik ze moje auto się łapie na akcje serwisowa, a teraz mam czekać na drugi z zaproszeniem do serwisu.

Opublikowano

Ja już dostałem liścik ze moje auto się łapie na akcje serwisowa, a teraz mam czekać na drugi z zaproszeniem do serwisu.

Jesteś pierwszym właścicielem? idą na łatwiznę w pierwszej kolejności czy dotarli już do kolejnego właściciela?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jestem drugim właścicielem auta.

Opublikowano

w maju mam przeglad, nie orietuje sie ktos jak to sie ma wlasnie z przegladem?

Opublikowano

Podatek drogowy jest ustalany na podstawie emisji CO2 a nie NOx o który w całym tym zamieszaniu chodzi, więc nie wpłynie to na wysokosc Road taxu.

Opublikowano

Znajomek ma kumpla w servisie vag i ponoc maja wymieniac wtryski,takie chodza sluchy.

Opublikowano

Może jakiś zbiorowy pozew i odszkodowanie???

Opublikowano

a jakze ,siada mi psycha przez to?

Opublikowano

Właśnie ciekawe co z wirusami w samochodach. Jestem drugim właścicielem auta, zrobiłem w nim program niecałe 3 miesiące temu. Po wpisaniu vinu na stronie audi wychodzi, ze też łapię się na akcję serwisową. Dochodzi fakt, że miałem tubing-protection i sterownik trzeba było wyciągać na stół :(

Opublikowano

Bodas też jestem drugim wł. i auto po programie i pod koniec października pierwszy list dostałem z przeprosinami.

Opublikowano

Ja nic nie dostałem i nie podejrzewam coś dostać, ponieważ samochód pochodzi z NRD. Ciekaw jestem jak będzie wyglądać ta akcja serwisowa. Jeśli to będzie tylko zmiana softu to bez sensu się w ogóle tego podejmować. Natomiast jeśli wymiana wszystkich wtryskiwaczy wchodziłaby w grę to warto przemyśleć temat.

Opublikowano

http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,19163522,1000-dolarow-dla-klienta-gest-dobrej-woli-volkswagena.html?disableRedirects=true ciekawe czy tak samo potraktują europę?

Edytowane przez Kodzak33

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.