Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

S6 C7 Avant TATOWÓZ cz. 2 :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A na przykladzie A4 B9 widac ze raczej bedzie drozej niz w c7 :) .

Opublikowano
  • Autor

http://businessinsider.com.pl/lifestyle/car-insider/audi-s4-avan-jak-sie-nim-jezdzi/grjnyed

 

cena za dobrze wyposazone auto prawie 420 tys, nie przesadzajmy to jest tylko buda A4 z 350 KM na pokładzie, bez przesady 

Opublikowano
Godzinę temu, snajper1998 napisał:

http://businessinsider.com.pl/lifestyle/car-insider/audi-s4-avan-jak-sie-nim-jezdzi/grjnyed

 

cena za dobrze wyposazone auto prawie 420 tys, nie przesadzajmy to jest tylko buda A4 z 350 KM na pokładzie, bez przesady 

Źle mnie zrozumiałeś, chodziło mi o to że C8 z takim samym wyposażeniem będzie droższe od obecnego C7, i podałem przykład A4 B9 które jest droższe od B8 :D .

Opublikowano
  • Autor

dobrze Cie zrozumiałem :) przy okazji tych rozważań wrzuciłem ile teraz kosztuje S4.  Za wypasione C8 krzykrzną pewnie grubo ponad 500 może i blisko 600. Co jest przegięciem, mimo wszystko.

Opublikowano
Dnia 8/30/2017 o 21:54, snajper1998 napisał:

dobrze Cie zrozumiałem :) przy okazji tych rozważań wrzuciłem ile teraz kosztuje S4.  Za wypasione C8 krzykrzną pewnie grubo ponad 500 może i blisko 600. Co jest przegięciem, mimo wszystko.

dla kontrastu napiszcie jeszcze ile jest warty samochód po roku, po dwóch... ;)

Opublikowano
  • Autor
Dnia 1.09.2017 o 09:59, was002 napisał:

dla kontrastu napiszcie jeszcze ile jest warty samochód po roku, po dwóch... ;)

no właśnie o to chodzi, auto traci na wartości jak potłuczone 

Opublikowano

Dlatego już kawał czasu kupuje 4 latki :) . 

Opublikowano
  • Autor

weselnie :) 

20170901_144043.jpg

20170901_144103.jpg

20170901_144112.jpg

Opublikowano
1 godzinę temu, snajper1998 napisał:

weselnie :) 

20170901_144043.jpg

20170901_144103.jpg

20170901_144112.jpg

Fiu, fiu.... dorabiasz na wachę ;);) ?

Opublikowano
  • Autor

jakoś trzeba sobie radzić :grin: , a tak serio to ślub kuzyna ;)

Opublikowano
  • Autor

kurcze, wychodzi na to że obecnie S5 ma większą pojemność od RS5 :), ciekawe kiedy zmniejszą w esce litraż

Edytowane przez snajper1998

Opublikowano

Hymmm jakoś mi się wydawało że silnik w S5 czy rs5 jeśli chodzi o pojemności jest taki sam różnica jest w osprzęcie itp. Choć może w rs5 zmienili skok tłoka, muszę znalesc gdzieś ten artykuł raz jeszcze a w zasadzie techniczny biuletyn.

Opublikowano
  • Autor

no wszędzie piszą 2.9 biturbo , w s5 jest 3.0 

 

byłem dzisiaj kodiaqiem u Rogala,  wsadzili nowy sterownik bosha na razie nieprogramowalny, plusem jest skrzynia DQ500, stage 3 można robić na spore wartości :)

Opublikowano
18 godzin temu, snajper1998 napisał:

no wszędzie piszą 2.9 biturbo , w s5 jest 3.0 

 

byłem dzisiaj kodiaqiem u Rogala,  wsadzili nowy sterownik bosha na razie nieprogramowalny, plusem jest skrzynia DQ500, stage 3 można robić na spore wartości :)

A boxem nie mogą mocy podnieść ? A sterownik złamią raczej wcześniej niż później. Widziałeś tego kodiaq czy jak to się pisze w wersji sportline ?? Coś czuję że będziesz bardziej Skodę modzilem niż S6 ???

Opublikowano
  • Autor

jest mozliwosc boxa, za prawie 3 koła, wiec nie bardzo mi sie usmiecha 30 KM wiecej za tyle kasy. Z kodiaqa to może i stage 3 zrobię :) tego sportline widzialem gdzies na zdjeciach, w produkcji go jeszcze nie ma

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Czy orientuje się ktoś czy da radę wstawić zamiast moich ledów, matrixy poliftowe ? Jesli tak to czy znacie kogoś kto to ogarnie ? 

Opublikowano

Da się ale przód do wymiany bo lampy przecież maja inny kształt to wtedy polift przód + tył ;)

Opublikowano
  • Autor

ale sam zderzak czy coś jeszcze?

Opublikowano
  • Autor
13 godzin temu, Mosek napisał:

dzieki juz sie kontaktowalem, wymiana zderzaka lamp, + - po upłynnieniu moich gratów wyjdzie ok 10 k

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.