Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Co powiecie na to ?


bula_k

co myślicie o moim autku  

  1. 1. co myślicie o moim autku



Rekomendowane odpowiedzi

Ja powiem tak ... To nie jest dobra metoda na tuning A4 .. :thumbdown:

...to tak jakby prostytutki sie nie myły tylko perfumowały :decayed::D

raggaman :polew: :polew: :polew:-nie wyrabiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oddaj to auto reggemanowi on je zrobi na bóstwo, poprawi czyjeś błedy

..dosiadł bym toporka i obciosał to co wystaje ..i odrazu lepiej by wyglądał :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehem, sory, ze się wtrącę, ale weźcie pod uwagę ilość pieniędzy i chęci włożonych w auto. :rolleyes:

Jak dla mnie nie jest takie złe. Zderzaki, nakładki na progi i wieszak na pranie out.

Na pewno lepsze od tych:

http://moto.allegro.pl/item475550156_audi_a4_1_9tdi_klimatrinick_ladna.html

http://moto.allegro.pl/item470469514_audi_a4_s4.html

Tak zjechaliście chłopaka, że teraz się nie odzywa. Trochę kulturki :angry:

Edit:

Poprawione linki :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmień ankietę na beznadziejny wtedy oddam głos :hi: człowieku po co UFO chcesz robić? :confused4:

To jest moje zdanie a to Twoje auto i pieniądze :cool1: a tak z ciekawości wszystko robiłeś sam czy już kupiłeś taką ? i wywal tą lotkę :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się cały czas zastanawiam po co tuningować Audi A4 :doh1: :co:. A4 sama w sobie jest piękna i elegancka. Ma ponadczasowy wygląd. Po co poprawiać to co jest bardzo dobre. Jak patrze na Mercedesa Klasy C czy BMW serii 3 z tego okresu to Audi ich bije na głowe pod względem designu :naughty::wink4:. Audi A4 przyciąga uwage i to widze jak poruszam się po Krakowie czy nawet po Skawinie.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spójrzcie chociażby na nowsze auto.... VW Passata.... jest młodszy o 2 lata a audi oczywiście jest ładniejsze :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się cały czas zastanawiam po co tuningować Audi A4 :doh1: :co:.

Zależy co kto rozumie pod słowem Tuning.. dla A4 powinna być to dobra gleba , dobry felunek ..full exclusive :good:

A nie jakieś parapety i chromowe naklejki , którymi ludzie oblejają Matizy i inne napletki szargające sie po naszych ulicach :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te z allegro wydają mi się ładniejsze

przeraziłem się jak zobaczyłem tą a4. tylny spojler jakby od jelcza (wogole nie gra z linią auta), do tego siatex i ten grill feeeee :wallbash:

ciekawy jestem co masz w aucie, z tych naklejek co na drzwiach masz

"...ale moze nie długo zainstaluje zarniki powyzej 6000k" - max to 6000k, inne to ledwo swieca na drodze i oślepiają innych. ale patrzac na twoje auto to taki efekt chcesz uzyskac

czekam na fotki tyłu auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra jedziemy chłopakowi aż zamilkł :( daj inne zdjęcia i wypowiedz się cos :hi: wal śmiało :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdejmij te kilogramy plastiku i furmanka nie dosc ze bedzie wygladac to jeszcze zacznie jezdzic ... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no spoko nie wkurzam sie tylko zastanawia mnie ilosc i jakosc opini od gosci co wymieniaja tylko felgi i juz mysla ze ich autka nie wiadomo jak wygladaja dla mnie te opinie sa od nich bezsennsowne licza sie tylko tych opinie co wlozyli troszke wiecej pracy i kasy niz wymiana felg a z tego co widze to malo kto tu taki i wy uwarzacie ze macie autka po tuningu optycznym.prosze przestancie bo dla mnie to zenada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...