Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Każdy silnik ADP posiada dwumas ?


llooll19

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy każda b5 adp ma koło dwumasowe?

-----

pytanie dodatkowe: auto to rocznik 95 i robie niem lekko ponad 200 km miesiecznie, mam zamiar potrzymać je jeszcze z 2-3 lata pewnie --- dwumas nowy czy używka? i jeśli sprzęgło mam tak w połowie eksploatacji to czy odrazu powinienem wymienic sprzęgiełko ?

-----

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwumasa oczywiście nie ma w ADP. Sprzęgło wymieniaj jak się zacznie ślizgać - tak jak koledzy piszą, normalne że wysoko bierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziekuje za zainteresowanie.

Nie mam typowego rpoblemu ze sprzegłem .. w sesie że okładzina sie konczy ale co kilka dni pojawiają sie głosne rytmiczne stuki(według mnie i znajomych) z pomiedzy skrzyni a silnika..... tylko w momencie gdy jade na biegu.

Chciałem sie przygotować finansowo na rozbieranie tycnh elementów ...

No i jeszcze to że czesto rusza na 1 i 2 na delikatną żabke i to nietylko moje odczucie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drążek nie jest w skrzyni, jest połączony z wybierakiem ( o ile dobrze pamiętam). Aby zdjąć skrzynie musisz odkręcić i wyjąć półosie (da rade bez ściągania wachaczy), w/w wybierak, wyjąć rozrusznik oraz właściwie wszystko co będzie Ci przeszkadzać w odkręceniu skrzyni (bodajże mocowana jest sześcioma śrubami).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...