Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zabranie prawka na 3 miesiace


muunv

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe czy bys byl za tym jak Twoj pomysl obrocilby sie przeciwko Tobie :D

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Uwazam ze prawo dotyczy wszystkich bez wyjatku.
Mysle, ze kazdy normalny czlowiek, zyjacy w kraju demokratycznym tak uwaza. A Polska.. Polska to Polska. Kazdy wie, ze u nas sa ludzie rowni i rowniejsi.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale czy Wam sie nigdy nigdzie nie spieszylo?

no pewnie że się spieszy

zdarza się

każdemu

ale jak zatrzymują gościa co ma naście pkt i ciśnie w zabudowanym jak jakiś gamoń

no to się pytam - o co kaman?

gdzie rozum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na południowym-wschodzie ostoja nienawiści, jadu, ciemnogrodu i fanatyzmu religijnego a poza tym wszyscy zdrowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na południowym-wschodzie ostoja nienawiści, jadu, ciemnogrodu i fanatyzmu religijnego a poza tym wszyscy zdrowi.

Hahahahahaha :D :D Dobre :kox:

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na południowym-wschodzie ostoja nienawiści, jadu, ciemnogrodu i fanatyzmu religijnego a poza tym wszyscy zdrowi.

I tu przytaknę choć sam mieszkam w tym rejonie.

Co do tego prawa to dla mnie nie jest zrozumiałe, że tu psioczymy na nie, ale niech ktoś wyjedzie zagranicę to jedzie jak przepis tam mówi co do setnych kilometra :grin: , a wystarczy, że wracając przekroczy naszą granicę wstępuje w niego demon prędkości i nonszalancji na drodze. Jest to, aż śmieszne, ale kto wyjeżdżał zagranice pewnie zauważył taki cyrk. Także da się jeździć zgodnie z przepisami, ale widocznie u nas są za małe kary :whistling: Z drugiej strony powinni pierwsze zrobić dużo więcej porządnych dróg (ekspresówki, autostrady), a potem walić wysokie kary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy za jaką granicę. Taki rygor panuje tylko w państwach socjalistycznych. W państwach wolnościowych takich jak np. Gruzja każdy może decydować o sobie i to jest piękne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na południowym-wschodzie ostoja nienawiści, jadu, ciemnogrodu i fanatyzmu religijnego a poza tym wszyscy zdrowi.

Na południowym - wschodzie nie jebią cię fotoradarami w każdej wsi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy za jaką granicę. Taki rygor panuje tylko w państwach socjalistycznych. W państwach wolnościowych takich jak np. Gruzja każdy może decydować o sobie i to jest piękne.

Widzę, że się strasznie "dusisz" w tej Polsce, ale to pewnie ze względu, że nie żyłeś w poprzednim systemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żyłem, ale różnica w stosunku wczoraj i dziś to tylko kosmetyka. Za komuny jebano obywateli otwarcie, a teraz robi się to w z uśmiechem na twarzy.

Też wydawało mi się, że jest przecież lepiej - do momentu jak na własną rękę nie zacząłem szukać informacji i się tym interesować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żyłem, ale różnica w stosunku wczoraj i dziś to tylko kosmetyka. Za komuny jebano obywateli otwarcie, a teraz robi się to w z uśmiechem na twarzy.

Też wydawało mi się, że jest przecież lepiej - do momentu jak na własną rękę nie zacząłem szukać informacji i się tym interesować.

Jak tak dalej pójdzie, to po wyborach dowiesz się jak było w komunie: gospodarka centralnie sterowana (mieszkanie będzie kosztowało max. 3 tyś/1 metr), wszyscy równi (oczywiście wszyscy wyznawcy jednej partii i jednej religii, bo reszta jest przecież poziom niżej i im się nawet ręki nie podaje), że muzułmanie i inni to tylko pierwotniaki przenoszą.

Dowiesz się też, co znaczy wstawać o 5 rano (jak Ci drzwi wpadną z futryną do domu) a na koniec będziesz pracował do 80 roku życia, żeby spłacić kredyt zaciągnięty przez Państwo (jak po Gierku, bo przecież skądś trzeba ten Bilion wziąć na wszystkie obiecanki).

Lepiej poświęć czas rodzinie albo pracy zamiast doszukiwać się nie wiadomo czego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę ci tylko współczuć, że dajesz się tak manipulować. Jak już wspomniałem wcześniej, WWA i wszystko jasne :)
Uczciwi ludzie nie mają się czego obawiać po wyborach, a nieuczciwi....? Niech się boją i nastawiają na pryczę, o to chodzi i tak powinno być!
I uprzedzę ewentualne domysły - nie, nie jestem wyborcą PIS'u :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żyłem, ale różnica w stosunku wczoraj i dziś to tylko kosmetyka. Za komuny jebano obywateli otwarcie, a teraz robi się to w z uśmiechem na twarzy.

Też wydawało mi się, że jest przecież lepiej - do momentu jak na własną rękę nie zacząłem szukać informacji i się tym interesować.

Jak tak dalej pójdzie, to po wyborach dowiesz się jak było w komunie: gospodarka centralnie sterowana (mieszkanie będzie kosztowało max. 3 tyś/1 metr), wszyscy równi (oczywiście wszyscy wyznawcy jednej partii i jednej religii, bo reszta jest przecież poziom niżej i im się nawet ręki nie podaje), że muzułmanie i inni to tylko pierwotniaki przenoszą.

Dowiesz się też, co znaczy wstawać o 5 rano (jak Ci drzwi wpadną z futryną do domu) a na koniec będziesz pracował do 80 roku życia, żeby spłacić kredyt zaciągnięty przez Państwo (jak po Gierku, bo przecież skądś trzeba ten Bilion wziąć na wszystkie obiecanki).

Lepiej poświęć czas rodzinie albo pracy zamiast doszukiwać się nie wiadomo czego.

Tez mam nadzieje ze po nie wygra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę ci tylko współczuć, że dajesz się tak manipulować. Jak już wspomniałem wcześniej, WWA i wszystko jasne :)

Uczciwi ludzie nie mają się czego obawiać po wyborach, a nieuczciwi....? Niech się boją i nastawiają na pryczę, o to chodzi i tak powinno być!

I uprzedzę ewentualne domysły - nie, nie jestem wyborcą PIS'u :)

Masz jakiś kompleks na punkcie WWA, że tak ciągle z tym wyskakujesz? Ktoś Ci krzywdę zrobił?

Ja tam jestem słoik (z tej lepszej Polski, bardziej patriotycznej, bardziej na wschód jak to Pani Profesor Pawłowicz mówi) i dobrze mi z tym, więc Twoja ocena jest nie trafiona kolego.

A że czym mnie manipulują? Że straszą PISem, tym co będzie? Nie muszą.

Ja tam doskonale pamiętam krótkie rządy PISu, pamiętam nawet pęczakowe firanki w Mercedesie a nawet Krzaklewskiego (k... chyba stary już jestem).

Z natury raczej pamiętliwy jestem, TV mało oglądam, ale patrzę na to co dzieje się obok mnie a nie tylko na czubek własnego nosa.

Mam wyrobiony swój pogląd od wielu lat i tego się trzymam.

I nie, nie jestem wyborcą PO. Jestem wyborcą anytPIS, bo nie mam ochoty aby Polską rządził kościół rękoma tego małego człowieczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie wyborów. Panowie macie wybór - wypowiadać się w temacie zabranego prawka, albo stwórzcie sobie nowy wyborczy, polityczny, religijny, czy moralny. Trochę lat już chodzę po tym świecie i wybór w sensie "lepiej się zastrzelić, utopić, czy powiesić" jakoś nie bardzo mnie kręci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...