Skocz do zawartości
IGNOROWANY

a4 do ślubu


Gość sector

Rekomendowane odpowiedzi

no niebardzo, niebardzo :no:...ale może dla ludzi w mniejszych miejscowościach czy też wioskach takie auto to szczyt marzeń i chętnie pojechali audi b5 do ślubu :gwizdanie:

Z tego co widziałem to wesela na "wioskach" są lepsze niż w miastach :cool1: widziałem wesel gdzie para młoda jechała Pandą a najlepszy samochód w kolumnie to lanos :decayed: więc myślę ze jeśli mieli by możliwość jechać tą B5 to na pewno by ją wybrali. Nie masz zielonego pojęcia czym ludzie do ślubu śmigają :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jak mnie wieźli do ślubu to jechałem srebrną A4 B6 i to było 4 lata temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale może dla ludzi w mniejszych miejscowościach czy też wioskach takie auto to szczyt marzeń i chętnie pojechali audi b5 do ślubu :gwizdanie:

Płytkie stereotypy - jakby w miastach nie było ludzi ubogich. Proponuję częściej zaglądać na prowincję - zdziwiłbyś się. :cool1:

ja bym ani b5, ani b6, b7 czy b8 nie pojechal... prawdziwa limuzyna to nowa a8 :good: a4 to dla mnie sedan i nie nadaje sie na takie imprezy...

A8 to nie sedan? Zresztą temat dotyczy A4.

Na różnym poziomie ludzie mają różne oczekiwania - sztuka polega na uszanowaniu tego. Dla części społeczeństwa 10-letnie A4 to szał-pał i Oni marzą, aby wozić się takim autem.

Ale nie za 300 za kurs :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znacie się :thumbdown:

To jest fura do ślubu:

P6120120.JPG * :>

* fotka znaleziona na necie :wink4:

A tak serio osobiście wolałbym jakimś zaprzęgiem - koniki i bryczka :wink4: Po staropolsku, ale koniki potrafią smrodzić :decayed: Dlatego jeśli autko to albo coś starszego np. biały rolls czy coś w tym stylu, albo wręcz przeciwnie, coś nowoczesnego np. rolls Phantom :kox:

Co do A4 ok ale wg mnie zbyt mało miejsca na tylnej kanapie :decayed: A jeśli ktoś nie chce płacić za transport to szukać czegoś w stylu A8, VW phaeton... oczywiście szukać tego po znajomych, lub znajomych znajomych :wink4: Ludzie sobie dużo życzą za usługi takimi furami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jechałem B-3 w 95r. wtedy w Polsce to było auto za którym wielu się rozglądało .

Dalej kilka osób nierozumie o co mi z tą wiochą chodziło

mam na myśli świadczenie usługi za kasę - jeśli kto porywa się na transport osób na tak wspaniałą imprezę jak np wesele to niech da do dyspozyzji jakiś

ori pojazd jak

1-bryczka konna

2-Warszawa - była by już lepszejsza

3-Hamer - ostatnio gdzieś widziałem w ofercie

4- Audi cabrio

Myślę tu o środku lokomocji nietypowym - takim jak na codzień się nikt nie porusza normalnie -

jeśli ktoś bierze za to kasę niech da wzamian coś super !!

No wiem ,że dla niektórych Golf IV to marzenie - ale jeśli bym miał płacić to wybrałbym nietuzinkową limuzynę (czyt. pojazd)

Czasy się zmieniły - upodobania się zmienily - kiedyś maluch czy duży fiat to był luksus - teraz A-4 b5 żadna rewelacja -

Kto by się chciał uczyć na prawo jazdy na maluchu ( jak ja kiedyś) - to by była wiocha !!

i o taką wiochę mi chodziło - a nie że ktoś takim autem jedzie na swoją imprezę . sorry :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej kilka osób nierozumie o co mi z tą wiochą chodziło

mam na myśli świadczenie usługi za kasę

Jest popyt to i podaż - żadna wiocha. Po prostu człowiek ma A4 i chce dorobić. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę bardzo, wiozłem kumpla i siebie i się nie wstydzę :>

fb08025f1cb33f21m.jpg

a20318b672b2fd09m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...