Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pierścionek dla osoby uczulonej


Deko

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy szybka pomoc w wyborze. Znalazłem już wykonawcę pytanie tylko odnośnie modelu i potrzebuję waszej opinii.

Który Waszym zdaniem ładniejszy ?

1. http://www.apart.pl/pl/szukaj,bizuteria,q,,,3750

2. http://www.apart.pl/pl/szukaj,bizuteria,q,,,15393

Dla mnie oba są fajne, i nie mogę podjąć męskiej decyzji ... Koleżanek wole nie pytać bo zaraz któraś wygada i niespodzianką będzie to, że nie będzie

pierścionka :decayed:

Pierwszy ładniejszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy pierścionek ładniejszy.
Drugi ma dodatek białego złota, a jeżeli występuje uczulenie na nikiel to białego złota należy unikać gdyż białą barwę złota uzyskuje się dodając głównie nikiel.

Czy taki pierścionek można kupić 2 razy taniej ?
Można, choćby w lombardzie, często też z oryginalnym certyfikatem. Pozostaje koszt detailingu pierścionka u złotnika. On za kilkadziesiąt złotych sprawi że będzie wyglądał jak nowy, doda gustowne pudełko i tylko klękać przed panną ! :decayed:
Ceny nowych wyrobów są z kosmosu !!!

Najpiękniejszą barwę złota w wyrobach mają Hindusi i Arabowie. Wynika to z prób złota ( głównie powyżej 18 karat) i domieszek ( głównie srebro).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


w Bydgoszczy masz kilku naprawdę dobrych jubilerów.. podjedź i popytaj, daleko nie masz.

Masz kogoś konkretnego na myśli ?

Też bardziej byłem za opcją nr 1 i wydaje mi się że będzie to dobra opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podjedź na Cieszkowskiego - trochę ich tam jest, znam też jednego w Starym Fordonie, na Bydgoskiej - godny polecenia.

Edytowane przez jedrekx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzuć ją.

Bo jak teraz masz problemy to potem tylko sznurek ci pozostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam , od razu rzuć :decayed:

A nie lepiej jak będzie "wieczną narzeczoną" ?

Ja ze swoją już 23 latka na "kartę rowerową" i nie żałuje :P:)

A jak zacznie podskakiwać to wystarczy się spakować i wyjść :grin:

Edytowane przez piotrsob1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie stawia ultimatum slub albo koniec ? Bo moja po 6 latach mnie dociska ,i musze ciagle nowe wymowki wymyslac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po co z nią jesteś, skoro nie wiążesz z kimś przyszłości po sześciu latach związku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po co z nią jesteś, skoro nie wiążesz z kimś przyszłości po sześciu latach związku?

Ta, weźmie ślub i zaraz potem się wszystko rozleci :decayed:

Po ślubie podświadomie strony mają dużo większe wymagania względem siebie i uważają że ślub gwarantuje trwałość związku , a zapominają o podstawie jego trwałości, czyli kompromisie :)

Stary kawaler z dwudziestokilkuletnim stażem na kartę rowerową wam to mówi :wink:

Edytowane przez piotrsob1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo trzeba zapobiegac nie leczyc ,jak mnie podnerwi to w bryke i bye bye malenka,a tak rozwody podzialy itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po co z nią jesteś, skoro nie wiążesz z kimś przyszłości po sześciu latach związku?

Ta, weźmie ślub i zaraz potem się wszystko rozleci :decayed:

Po ślubie podświadomie strony mają dużo większe wymagania względem siebie i uważają że ślub gwarantuje trwałość związku , a zapominają o podstawie jego trwałości, czyli kompromisie :)

Stary kawaler z dwudziestokilkuletnim stażem na kartę rowerową wam to mówi :wink:

Teraz mi to piszesz ? Górę siana zaoszczędziłbym nie wydając na pierścionek ... Całe dzieciństwo marzyłem o własnej rodzinie, że kiedyś będę ojcem, później dziadkiem .... Chyba zje.... mi dzieciństwo :grin:

Edytowane przez Deko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...