Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BMW E90 320D 2011 M-Pakiet+Performance 184KM MT by Doradca

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

robi się mały offtopic widzę

może trochę :decayed:

A nie szukałeś automatu tylko manuala? Czy taki się akurat trafił? W trójce szyberdach mocno obniża podsufitkę? Wnętrze naprawdę świetnie wygląda i te przeszycia na fotelach powalają.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

tak jak pisałem w lutym będę miał syna i szukałem b8 lift w kombi albo vw tiguana w rlinie.

W a4 w grę wchodził tylko manual bo multi odpada a quattro w a4 w 2.0 tdi lub 1.8 tfsi to rzadkość.

Trafiła się ta sztuka i po dłuższej analizie stwierdziłem, że auto w za***istym stanie, z mały przebiegiem, bezwypadkowe i z mocnym silnikiem to biore.

Narazie już zrobione 400 km i jestem mega zadowolony z wyboru.

Co do podsufitki - to tak szyber obniża ją ale czuć to na tylnich fotelelach - osoba mająca 190 cm bedzie juz szurała głową - ale ja nikogo nie wożę


już planuje zmianę felunku a komplet z auta felgi i opony do kupienia :)

http://allegro.pl/felgi-bmw-m-perfomance-18x8-5j-idealne-z-oponami-i5789012756.html


Wczoraj czarnula przeszła małą3 etapową korekte lakieru pastami mazerna - lakier twardy strasznie na bmw !

Na koniec wosk od Dodo z seri home - robiony samemu
6ac6a86bc5cadfe8gen.jpg
2307ff25f0fc1c6dgen.jpg

Dzisiaj tylne dekory poszły w oklejenie folią piano black + biza kaltnicza - efekt mnie zadowala jednak widac strukture rybiej łuski.

Jak znajde okazjonalnie dekory gładkie to zmienię.
Efekt paska uzyskany dzięki bizie kaletniczej :) po co na bimmer wydawać ponad 40 dolców na to samo :)
zdjecia robione łokciem wiec nie oddają efekty - na żywo wygląda mega dobrze
ZAmówione również zarowki led do wnętrza :)
78b5132484e2d56fmed.jpg
3b3f2895bfdc5552med.jpg

Edytowane przez doradca

Opublikowano

Piękne auto. Ryj jest jest mega jeszcze w czerni masakra. Blacha za szybą powinna być cały czas.

Opublikowano
  • Autor

Projekt dekorów/wnetrza zakończony - na dzień dzisiejszy nie planuje juz żadnych zmian.
Oswietlenie juz wymienione wszędzie na led - jedynie oświetlenie pod nogi bym założył ale nie wiem jak :P

Tak to wygląda w dzień.
e8ca09402f2a7b2egen.jpg

0d014c90697c3cf1gen.jpg
a479e2c4d3673f8dgen.jpg
24b89a6dac33a0d4gen.jpg
92b9632542328f80gen.jpg

Edytowane przez doradca

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Sory że piszę to na tym forum, tym bardziej jako posiadacz A4 (ale też BYŁY posiadacz dwóch BMW E60 i E61 - obie 530xd) ale......

BMW to jest jednak BMW... :kox:

Edytowane przez Artur_8K0

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Felgi na lato własnie odebrane - ferric grey z gruba wartswą klaru

opony na miejscu również : Fulda SportControl 225/40/18 i 255/35/18
29b666165ad24c08gen.jpg
Opublikowano

Jakie masz szerokości tych felg, że na tył zakładasz rozmiar 255 ?

Opublikowano

Jakie masz szerokości tych felg, że na tył zakładasz rozmiar 255 ?

Tył jest chyba 8,5 cala.

W mojej E91 też na tyle są 255/35/18 przód 225/40/18

Opublikowano

Fabrycznie montowali takie rozmiary opon w e90 jak samochód wyjeżdżał na 18" ?

Opublikowano

Fabrycznie montowali takie rozmiary opon w e90 jak samochód wyjeżdżał na 18" ?

Tak. Już w E46 takie były rozmiary fabryczne dla 18'.

Opublikowano

Dużo zabawy z demontażem nerek ? Da radę bez ściągania zderzaka ?

Opublikowano

fajna ta biza. wchodzi pod dekor na desce na wcisk? u siebie w e60 bym cos takiego zrobil

Opublikowano

Piękna jest. E90 przedlift się nie umywa wyglądem.

Opublikowano
  • Autor

tak takie rozmiar wychodził z fabryki ale jak miałes pełen pakiet M wraz z zawieszeniem

Ogólnie zastanawiałem się nad węższą guma z tyłu gdyż równica w cenie miedzy 245 a 255 to 150 zł na sztuce - jednak wtedy zachwiane byłyby średnice kół i mógłby wariować ABS i ESC wiec wolałem iść tak jak Bóg nakazał :)


fajna ta biza. wchodzi pod dekor na desce na wcisk? u siebie w e60 bym cos takiego zrobil

tak sam wcisk wystarczy ale to pewnie kwestia indywidualna zależna od stopnia wyrobienia chociażby dekorów - u mnie biza na wcisku jest zaciśnięta jak nogi dziewicy hehehe i nie ma szans na to żeby wypadła trudno ją nawet wyciągnąć aby poprawić coś


Dużo zabawy z demontażem nerek ? Da radę bez ściągania zderzaka ?

nie wiem auto z fabryki wyjechało z m pakietem i schadow line wiec nerki miało juz w piano black tak samo jak listwy przy oknach.

Ale z tego co sie orientuje to szkoły są dwie - udaje sie wyciagnac bez demontazu ale łatwo cos tam połamać ale ja bym nie ryzykował :)

Edytowane przez doradca

Opublikowano

Masz może jakiś kod lakieru felg?

Opublikowano

Dużo zabawy z demontażem nerek ? Da radę bez ściągania zderzaka ?

U brata w e90 robiłem tak jak na filmiku poniżej :)

Opublikowano
  • Autor

Masz może jakiś kod lakieru felg?

niestety nie - ale z tego co mi mówił ten lakiernik to dużo prób był żeby uzyskać finalny efekt wiec raczej to jakaś jego receptura a nie jakis konkretny lakier

Opublikowano

No ja mam shadow line w kodzie, ale nery mam chrom ( oryginalne i widać, że mają siepy od kamyków )

Opublikowano
  • Autor

sorryyyy pomyłka po mojej stronie - nerki są z pakietu performance :) felgi styl 313 (juz sprzedane), nerki i gałka biegów

Musze jeszcze lotkę bagażnika ogarnąć przed sezonem :) i zając sie dociskiem sprzegła bo cos sie spierniczyło i cieżko chodzi i lekko wibruje w weekend na warsztat rusza

Opublikowano

U mnie są felgi -

2ME M L.-A.W. DOUBLE SPOKE 194 M/MIX.T.

Kolego jak ustawić opcję coming/leaving home ? Ja mam navi business i ustawiłem tam czas..ale światła z ringami mnie tylko witają, a na pożegnanie nie świecą się jak zamknę auto.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.