Skocz do zawartości
IGNOROWANY

BMW E90 320D 2011 M-Pakiet+Performance 184KM MT by Doradca


doradca

Rekomendowane odpowiedzi


robi się mały offtopic widzę

może trochę :decayed:

A nie szukałeś automatu tylko manuala? Czy taki się akurat trafił? W trójce szyberdach mocno obniża podsufitkę? Wnętrze naprawdę świetnie wygląda i te przeszycia na fotelach powalają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak pisałem w lutym będę miał syna i szukałem b8 lift w kombi albo vw tiguana w rlinie.

W a4 w grę wchodził tylko manual bo multi odpada a quattro w a4 w 2.0 tdi lub 1.8 tfsi to rzadkość.

Trafiła się ta sztuka i po dłuższej analizie stwierdziłem, że auto w za***istym stanie, z mały przebiegiem, bezwypadkowe i z mocnym silnikiem to biore.

Narazie już zrobione 400 km i jestem mega zadowolony z wyboru.

Co do podsufitki - to tak szyber obniża ją ale czuć to na tylnich fotelelach - osoba mająca 190 cm bedzie juz szurała głową - ale ja nikogo nie wożę


już planuje zmianę felunku a komplet z auta felgi i opony do kupienia :)

http://allegro.pl/felgi-bmw-m-perfomance-18x8-5j-idealne-z-oponami-i5789012756.html


Wczoraj czarnula przeszła małą3 etapową korekte lakieru pastami mazerna - lakier twardy strasznie na bmw !

Na koniec wosk od Dodo z seri home - robiony samemu
6ac6a86bc5cadfe8gen.jpg
2307ff25f0fc1c6dgen.jpg

Dzisiaj tylne dekory poszły w oklejenie folią piano black + biza kaltnicza - efekt mnie zadowala jednak widac strukture rybiej łuski.

Jak znajde okazjonalnie dekory gładkie to zmienię.
Efekt paska uzyskany dzięki bizie kaletniczej :) po co na bimmer wydawać ponad 40 dolców na to samo :)
zdjecia robione łokciem wiec nie oddają efekty - na żywo wygląda mega dobrze
ZAmówione również zarowki led do wnętrza :)
78b5132484e2d56fmed.jpg
3b3f2895bfdc5552med.jpg
Edytowane przez doradca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne auto. Ryj jest jest mega jeszcze w czerni masakra. Blacha za szybą powinna być cały czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt dekorów/wnetrza zakończony - na dzień dzisiejszy nie planuje juz żadnych zmian.
Oswietlenie juz wymienione wszędzie na led - jedynie oświetlenie pod nogi bym założył ale nie wiem jak :P

Tak to wygląda w dzień.
e8ca09402f2a7b2egen.jpg

0d014c90697c3cf1gen.jpg
a479e2c4d3673f8dgen.jpg
24b89a6dac33a0d4gen.jpg
92b9632542328f80gen.jpg
Edytowane przez doradca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory że piszę to na tym forum, tym bardziej jako posiadacz A4 (ale też BYŁY posiadacz dwóch BMW E60 i E61 - obie 530xd) ale......

BMW to jest jednak BMW... :kox:

Edytowane przez Artur_8K0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi na lato własnie odebrane - ferric grey z gruba wartswą klaru

opony na miejscu również : Fulda SportControl 225/40/18 i 255/35/18
29b666165ad24c08gen.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie masz szerokości tych felg, że na tył zakładasz rozmiar 255 ?

Tył jest chyba 8,5 cala.

W mojej E91 też na tyle są 255/35/18 przód 225/40/18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fabrycznie montowali takie rozmiary opon w e90 jak samochód wyjeżdżał na 18" ?

Tak. Już w E46 takie były rozmiary fabryczne dla 18'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo zabawy z demontażem nerek ? Da radę bez ściągania zderzaka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna ta biza. wchodzi pod dekor na desce na wcisk? u siebie w e60 bym cos takiego zrobil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak takie rozmiar wychodził z fabryki ale jak miałes pełen pakiet M wraz z zawieszeniem

Ogólnie zastanawiałem się nad węższą guma z tyłu gdyż równica w cenie miedzy 245 a 255 to 150 zł na sztuce - jednak wtedy zachwiane byłyby średnice kół i mógłby wariować ABS i ESC wiec wolałem iść tak jak Bóg nakazał :)


fajna ta biza. wchodzi pod dekor na desce na wcisk? u siebie w e60 bym cos takiego zrobil

tak sam wcisk wystarczy ale to pewnie kwestia indywidualna zależna od stopnia wyrobienia chociażby dekorów - u mnie biza na wcisku jest zaciśnięta jak nogi dziewicy hehehe i nie ma szans na to żeby wypadła trudno ją nawet wyciągnąć aby poprawić coś


Dużo zabawy z demontażem nerek ? Da radę bez ściągania zderzaka ?

nie wiem auto z fabryki wyjechało z m pakietem i schadow line wiec nerki miało juz w piano black tak samo jak listwy przy oknach.

Ale z tego co sie orientuje to szkoły są dwie - udaje sie wyciagnac bez demontazu ale łatwo cos tam połamać ale ja bym nie ryzykował :)

Edytowane przez doradca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo zabawy z demontażem nerek ? Da radę bez ściągania zderzaka ?

U brata w e90 robiłem tak jak na filmiku poniżej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz może jakiś kod lakieru felg?

niestety nie - ale z tego co mi mówił ten lakiernik to dużo prób był żeby uzyskać finalny efekt wiec raczej to jakaś jego receptura a nie jakis konkretny lakier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam shadow line w kodzie, ale nery mam chrom ( oryginalne i widać, że mają siepy od kamyków )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorryyyy pomyłka po mojej stronie - nerki są z pakietu performance :) felgi styl 313 (juz sprzedane), nerki i gałka biegów

Musze jeszcze lotkę bagażnika ogarnąć przed sezonem :) i zając sie dociskiem sprzegła bo cos sie spierniczyło i cieżko chodzi i lekko wibruje w weekend na warsztat rusza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie są felgi -

2ME M L.-A.W. DOUBLE SPOKE 194 M/MIX.T.

Kolego jak ustawić opcję coming/leaving home ? Ja mam navi business i ustawiłem tam czas..ale światła z ringami mnie tylko witają, a na pożegnanie nie świecą się jak zamknę auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...