Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM+] Thirteen static sedan by enczu | recaro bose bix jr26 || Foty 2k18


enczu

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli auto było w Jarocinie, to tak na pewno ja Cię wyprzedziłem :decayed: Przy okazji brat sprzedającego miał bardzo fajną Jette na grubych spasach :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli auto było w Jarocinie, to tak na pewno ja Cię wyprzedziłem :decayed: Przy okazji brat sprzedającego miał bardzo fajną Jette na grubych spasach :banan:

tak, w jarocinie albo witaszycach, pamiętam bo się jarałem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli auto było w Jarocinie, to tak na pewno ja Cię wyprzedziłem :decayed: Przy okazji brat sprzedającego miał bardzo fajną Jette na grubych spasach :banan:

tak, w jarocinie albo witaszycach, pamiętam bo się jarałem :P

Czyli to ja na pewno Cie uprzedziłem, dokładnie tak jak mówisz były to Witaszyce. Musiałeś mieć pecha, bo jak się umawiałem to dopiero po 2 dniach dotarłem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli auto było w Jarocinie, to tak na pewno ja Cię wyprzedziłem :decayed: Przy okazji brat sprzedającego miał bardzo fajną Jette na grubych spasach :banan:

tak, w jarocinie albo witaszycach, pamiętam bo się jarałem :P

Czyli to ja na pewno Cie uprzedziłem, dokładnie tak jak mówisz były to Witaszyce. Musiałeś mieć pecha, bo jak się umawiałem to dopiero po 2 dniach dotarłem :D

dzień po sprzedaży chciałem się umówić, no ale nic, ja już znalazłem inne :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas nic się nie działo, a to dlatego, że audi stało w takim stanie:

0XC3WPc.jpg

Od początku narzekałem na kiepskie lampy, jak spadł deszcz to jeździłem po omacku, najczęściej z nawigacją żebym wiedział o zakrętach bo pare razy byłem zaskoczony, więc nadszedł czas coś z tym zrobić. Miała być tylko regeneracja ale wszędzie krzyczeli po 400zł :kwasny: Przypomniało mi się, że wiele razy przewinął mi się temat lamp od qwertego no to napisałem, telefon, krótka rozmowa i zapadła decyzja, pare dni później lampy były już do niego wysłane. Niestety na bixa nie ma aktualnie funduszy, ale doradził mi bihalogen no i na tym stanęło. Tak wyglądają lampy:

dzU0b6T.jpg

I na aucie:

uRKz5lP.jpg

Tak wygląda soczewa. Żarówki to Philips White Vision 4300k ;)

znNNuGT.jpg

Ekspresem pojechałem ustawić światła i z niecierpliwością czekałem, aż zrobi się ciemno :decayed: Szczęście chciało, że napadało sporo śniegu u mnie to odwiedziłem również parking i mimo, że to nie quattro to zabawa była przednia :banan:

Po obczajcie jak teraz to wszystko świeci byłem w szoku. Teraz jazda nocą to czysta przyjemność. Chciałbym bardzo podziękować użytkownikowi qwerty. Odwalony kawał dobrej roboty, przy okazji wybacz, że tak napastowałem telefonami :hi:

Tak wygląda efekt nocą, jestem baaardzo zadowolony!

EFOSCoT.jpg

Przy okazji skoro autko było inwalidą wymieniłem filtr kabinowy, bo poprzedni był tak zawalony, że tragedia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego mozesz opisac zasade działania bihalogena? Jest analogiczna do bixenona tylko ze zamiast zarnika jest zwykla h7?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam żarników, jest inna soczewa, zrobiona przesłona i wrzuciłem żarówy Philipsa ;) Jakbyś chciał dowiedzieć się coś więcej odezwij się do qwertego, on wyjasni Ci wszystko wiele lepiej niż ja na pewno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra robota!

Ja u siebie również przerobiłem lampy na bihalogen i jestem mega zadowolony. ;-)

matik123, tak dokladnie, masz soczewkę z przesłoną na żarówkę h7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra robota!

Ja u siebie również przerobiłem lampy na bihalogen i jestem mega zadowolony. ;-)

matik123, tak dokladnie, masz soczewkę z przesłoną na żarówkę h7.

hella 2 z mocowaniem pod h7.

ciesze się ze jesteś zadowolony, to najważniejsze. pozdrawiam

Edytowane przez Gwerty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem temat w odpowiednim dziale ale i tutaj spytam, pewnie niektórzy rzucą prędzej okiem tutaj niż w tamtym dziale. Planuję zamówić końcówki wydechu, nie mam już teraz opcji posiedzieć w garażu przez jakiś czas i nie mogę zmierzyć średnicy końcówek wydechu. Jaki mają rozmiar?

Myślę nad tymi końcówkami:

http://allegro.pl/koncowka-ozdobna-okragla-ulter-n1-70rs-i5880015247.html

Albo ten tłumik:

http://allegro.pl/tlumik-basowy-sportowy-2x80-opaska-wm-sport-i5845065589.html

Nie chcę żeby urywało łeb, bardziej zależy mi na wyglądzie :) A jak poprawi delikatnie dźwięk to się nie obrażę, ale mówię najmniej ważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dźwięk to zmień sobie poprzez wycięcie katalizatora i ewentualnie środkowego tłumika oraz nowe złącze elastyczne. Nie ma sensu moim zdaniem kombinować z tłumikiem basowym do diesla.

Zmień sobie końcówki tylko, na b5b jak spytasz to dowiesz się jakie - połowa battalionowców ma takie same :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto powiedział, że chcę takie same? :) Pytam konkretnie o te ultera, czy wlecą odpowiednio średnicą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam u siebie w AHU dokładnie te same końcówki i powiem Ci ze fajnie się prezentują :)

u mnie jest przerwa pomiędzy rurami z 2 mm więc nie ma problemu zobacz też czy na stronie ultera nie mają jakiejś promocji bo pamiętam że za dwie płaciłem 170zl z przesyłka :)

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów :hi:

Nie jest to może jakiś ogromny update, ale związku z tym, że jutro jadę odebrać nowe rolki i opony - mam pytanie.

Malował ktoś z was może czujniki parkowania? Wpadł mały pomysł z niewielkim detalem pod kolor felg stąd moje pytanie ;)

Jutro wrzucę zdjęcia nowych kół jak tylko wylądują na przymiarce :banan:

Swoją drogą, śmigacie już na letnich oponach, czy jeszcze zima edition? Nie wiem czy będę musiał hamować jutro ochotę pozostania na pół letnim setupie czy mogę go zostawić :decayed:


Update :banan:

W końcu rolki na sezon 2k16 u mnie :kox: Obawiałem się trochę, ale jednak wyglądają świetnie. Auto trochę brudne bo nawet na myjce nie udało się zmyć całego syfu jaki zebrałem po 360km zrobionych w deszczu, w porównaniu do tego co było i tak jest nieźle.. Jak to u mnie w temacie, zdjęcia robione już jak było ciemno bo wiecznie nie ma czasu, jutro zrobię foty za dnia.

Rolki to darki rs6, 18x8j, opony Nankang NS2 215/40/18 :P Był dylemat czy 205, czy 215 ale jednak zapadła decyzja zgodna z rozsądkiem.

Najpierw była szybka przymiarka bez zakładania

kpIDxFR.jpg?1

Potem szybkie naciągnięcie opon na alufelgi i wyszło coś takiego:

4q34rDC.jpg?1

l81URpy.jpg?1

YtL5Okv.jpg?1

I założone na autko

QyaI4Vp.jpg?1

Wszystko skręca jak trzeba ale jest blisko, wpadnie dystans będzie lepiej ;)

NWKjVx0.jpg?1

p8e6LlO.jpg?1

Podczas tankowania przy odrobinie lepszym świetle

60xVGJK.jpg?1

MBuEWmv.jpg?1

3CwvHZA.jpg?1

Moja osobista co do jakości fejków - rewelacja bardzo porządnie wykonane. Nie wstydzę się tego, że to fejki bo nie ma czego - nie każdego stać na ori, poza tym ori w tym wzorze występują tylko w 19 calach :(

Każdy stwierdzi, że stoi wysoko i jest mega koza - owszem jest :grin: Bez obaw, gwint na pewno wpadnie ale muszę lekko odbić się od dna po zakupie felg :decayed: Wejdą też dystanse, myślałem, że z przodu będzie potrzeba tego więcej ale myślę że 5mm wystarczy, z tyłu za to pewnie z 15mm, bo jest sporo luzu, wleci gwint będziemy mierzyć dystans. Początkowo miała być tylko przymiarka ale nie wytrzymałem i zostały :naughty: Na fotach wyglądają się lekko małe ale w rzeczywistości jest zupełnie inaczej. Jakie plany na najbliższy czas nie licząc gwintu? Lusterka pójdą w kolor rolek, grill pójdzie w czarny mat a znaczek w kolor rolek, zaciski hamulców tak samo, to nie ferrari żeby były czerwone jak wszędzie, nie ma też 300km więc wszystko ma być stonowane. Zastanawiam się na pryśnięciem tylnej listwy, gdzie są czujniki również w taki grafit. Widziałem gdzieś fote i wygląda to całkiem spoko, być może początkowo plastidip i się oceni jak to leży.

To by było na tyle, inne zmiany nie zaszły. Ewentualnie oddane nowe łożysko oporowe na gwarancję, jest nówka i w końcu spokój. Pierwsze wymienione, po 20km hałasowało jak głupie, wyjęte i całe latało :facepalm:

Czekam na opinie

Pozdrawiam :hi:

Edytowane przez enczu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy takiej kozie fela wydaje sie mala :grin::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja allroad :grin: Na spokojnie, pójdzie mocno w dół ;) Trzeba tylko czasu na to, wtedy powinno być cacy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odwrotna kolejność

najpierw gleba, później kółko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...