Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak wyłaczyć sondy z ECU?


sławek85

Rekomendowane odpowiedzi

około 1100 obrotów. o to dość drogo ale u nas w olsztynie 900 krzyczeli masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema moze troche ogrzeje, ale u mnie w okolicy Lubina 200 zł także jakby ktoś był zainteresowany to priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, nie zauważyliście może po wyłączeniu tylnych sond jakiejś zmiany w korektach długoterminowych dawki paliwa? Jakoś tak na zero stoją:huh: wcześniej miały wahania +-10%. Na gazie, na benzynie nie sprawdzałem, może mieć wpływ wyłączenie tylnej sondy na korekty długoterminowe???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przez urwane kable od wtyczek tylnych sond może silnik więcej palić ? Niestety podczas wymiany sprzęgła (manual 6b) - zrzucaniu skrzyni, mechanik mi pourywał kable od tylnych sond. Ogólnie mam emulatory wrzucone bo katy są wywalone jednak od tego czasu pali się check (logiczne) z błędami tylnych sond. Samochód jeździ normalnie,  moc ma normalną ale wydaje mi się że trochę za dużo pali bo spalanie oscyluje w okolicach 20l LPG po trasie. Czy może to być wina tego że jeździ na checku ? W sumie to nie lutowałem tych kabelków do kostek bo raz że mało miejsca, tak że się ręki nie da wcisnąć, do tego partacza już nie pojadę i planuję pojechać na wyprogramowanie sond.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej to jest przyczyno. Lepiej tak nie smigac dluzszy czas. Co do mocy to tez chyba teraz nie ma 100% masz zapewne za bogato mieszanke. Jeszcze jest pytanie jak gaz jest ustawiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...