Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 b5 ajm, bardzo ciezko pali po kilku dniach postoju


Piotrekmlawa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w audi a4 b5 ajm mam problem z odpalaniem zimnego auta, stoi po kilka dni na firmie, zrezta nawet po jednej nocy i temp- 0-5 stopni bardzo ciezko ma odpalic, i mocno kopci przez moment, nowe swiece, wyczyszczona turbina, bo przechodzila w awaryjny, i wyjety katalizator. Po odpaleniu chodzi bardzo glosno, moze ktos cos poradzi gdzie szukac problemu, czy to moga byc wtryski, poza tym trzesie, czy zimny czy cieply.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj myślę że wypadałoby sprawdzić wtryskiem jeżeli trzęsie również na ciepłym

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AJM czyli pompowtryski, mają to do siebie ze czesto silnik sie trzęsie, przyczyny jest kilka ale najczęsciej pada: pompowtrysk, dwumas, poduszka, wałek rozrządu. Problem z paleniem po nocy mogą powodować zużyte uszczelnienia PD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idziesz po najgłupszej scieżce czyli w ciemno wymiana pompek a problem moze lezec w uszczelnieniach za 30zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i najglupsza ale to mój pierwszy diesel i naprawdę nie wiem co robić, moc niby ma i nie kopci, więc może naprawdę nie pompki, oddam samohod do kogoś kto się na tym zna i tak będzie chyba najlepiej. Chociaż i tak już wiadro pieniędzy w nią poszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i najglupsza ale to mój pierwszy diesel i naprawdę nie wiem co robić, moc niby ma i nie kopci, więc może naprawdę nie pompki, oddam samohod do kogoś kto się na tym zna i tak będzie chyba najlepiej. Chociaż i tak już wiadro pieniędzy w nią poszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy kabel za 30-35 złociszczy i już byś wiedział czy ecu zapisał jakieś błędy.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...