Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja muszę się w wawie na spota udać bo siędzę tu już z miesiąc i jeszcze nie byłem

ale 1 marca będziesz z chłopakami mam nadzieję :naughty:

No jasne, że tak :cool1:

i to się nazywa prawidłowe myślenie :good:

Opublikowano

madas26 zorganizuj się w końcu i przyjedź do nas. Hehe jak byś się tak pojawił to zaskoczyłbyś wszystkich chyba :naughty:

Opublikowano

madas26 zorganizuj się w końcu i przyjedź do nas. Hehe jak byś się tak pojawił to zaskoczyłbyś wszystkich chyba :naughty:

gdybym był kawalerem to na bank wpadłbym do "Was .... atak muszę czekać na pogodę i decyzję żonki :naughty:

Opublikowano

madas26 zorganizuj się w końcu i przyjedź do nas. Hehe jak byś się tak pojawił to zaskoczyłbyś wszystkich chyba :naughty:

gdybym był kawalerem to na bank wpadłbym do "Was .... atak muszę czekać na pogodę i decyzję żonki :naughty:

:> :> :> Hmmm chyba się trzeba zastanowić zanim sie ożenię :polew:

Opublikowano

żona to fajna sprawa ...ja jestem bardzo zadowolony póki co :evil:

Opublikowano

żona to fajna sprawa ...ja jestem bardzo zadowolony póki co :evil:

Jak wszystkiego są plusy i minusy :)

Opublikowano

żona to fajna sprawa ...ja jestem bardzo zadowolony póki co :evil:

Jak wszystkiego są plusy i minusy :)

dokładnie tak jak mówisz :good:

Opublikowano

ja Was Panowie niedługo odwiedzę w zastępstwie Madasa. Moi rodzice mieszkają w sumie niedaleko od WAS, bo ok100km wieć jak bede w domu to postaram się wpaść

Opublikowano

ja Was Panowie niedługo odwiedzę w zastępstwie Madasa. Moi rodzice mieszkają w sumie niedaleko od WAS, bo ok100km wieć jak bede w domu to postaram się wpaść

nie no Kuredu ...szacunek :good:

Opublikowano

ja Was Panowie niedługo odwiedzę w zastępstwie Madasa. Moi rodzice mieszkają w sumie niedaleko od WAS, bo ok100km wieć jak bede w domu to postaram się wpaść

To gitara :>

No proszę jak się Poznań u nas udziela Pozdr dla Was i wielki szacunek tak trzymać chłopaki :good:

Opublikowano

ciągnie chłopaków do TBG :hi:

Opublikowano

ciągnie chłopaków do TBG :hi:

pewnie że ciągnie ...jak fajna wiara to czemu nie :naughty:

Opublikowano

ja Was Panowie niedługo odwiedzę w zastępstwie Madasa. Moi rodzice mieszkają w sumie niedaleko od WAS, bo ok100km wieć jak bede w domu to postaram się wpaść

to weź nas ze sobą :naughty::polew:

Opublikowano

to ja też na krzywy ryj Bartek chce :naughty:

Opublikowano

Chyba bedzie trzeba liste zrobić bo tyle chętnych hehe :> i nie wiadomo czy miejsc na parkingu wystarczy :naughty:

Opublikowano

Chyba bedzie trzeba liste zrobić bo tyle chętnych hehe :> i nie wiadomo czy miejsc na parkingu wystarczy :naughty:

a noclegi się też znajdą :mysli:

Opublikowano

Znajdą się znajdą. W końcu gości trzeba jakoś przyjąć :naughty:

Opublikowano

Znajdą się znajdą. W końcu gości trzeba jakoś przyjąć :naughty:

o i to mi się podoba :naughty:

Opublikowano

madas :hi:

Opublikowano

Chyba wy zrobilibyście podobnie :chytry: hehe. kto wie może jak się zrobi cieplej coś się pomyśli. Chętnie zobacze Poznań.

Ale to się zobaczy jak będzie może z Ive coś się zaplanuje :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.