Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Przygotowanie auta do jazdy w długa trase ZIMA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam wyjazd w bardzo długa trase w swieta . Chciałbym prosic was o jakies porady ewentualnie wskazówki co byscie sprawdzili czym sie przejmowali jadac w długa podróz w zime .
Chodzi mi o techniczne sprawdzenie samochodu przed trasa w taki sposob by jechac i wiedziec ze wszystko jest ok
Generalnie auto nie sprawia mi problemów zawsze odpala wszystko wymieniam na czas
olej swieży,
wszystkie fitry również,
termostat nowy
,opony nowe,
klocki hamulcowe nowe,
kola wyważone,
swiatła super,
wycieraczki nowe.

płyny w normie

w aucie czysto i schludnie
antena od cb na dachu
telefon naładowany
ładowarka do telefonu w schowku

Co sprawdzacie przed wyjazdem zeby byc pewnym ze auto was nie zawiedzie ? :D dajcie jakies propozycje jeszscze

Opublikowano

Chyba wszystko wymieniłem.

Reszty nie dasz rady przewidzieć.

jeszcze sprawdz cisnienie w zapasówce

Opublikowano
  • Autor

o słusznie .



cisnienie w zapasie .
klucz
lewarek

zabezpiecznie do alusów


dopisuje do listy

moze komu sie jeszcze cos przypomni

Opublikowano

jak jedziesz do innego kraju to sprawdź u wujka google co musi mieć auto poruszające się na ich drogach na wyposażeniu (czasami są to np dwie kamizelki odblaskowe itp)

Opublikowano
  • Autor

w niemczech podobno musi byc tyle kamizelek ile jest miejsc siedzacych w aucie . to wg mnie paranoja ale to moja opinia :)

na slowacji podobno trzeba miec komplet bezpieczniow i komplet zarowek .
ale skupmy sie na polsce :)

dzieki za podpowiedz lecimy dalej
ktos cos jeszcze podpowie ?

Opublikowano

w niemczech podobno musi byc tyle kamizelek ile jest miejsc siedzacych w aucie

Bzdura.

Poklikaj trochę google

http://superauto24.se.pl/porady/kontrola-policyjna-w-kraju-i-za-granica-co-trzeba-miec-na-wyposazeniu-auta-lista-panstw_399758.html

Opublikowano
  • Autor

w niemczech podobno musi byc tyle kamizelek ile jest miejsc siedzacych w aucie

Bzdura.

Poklikaj trochę google

http://superauto24.se.pl/porady/kontrola-policyjna-w-kraju-i-za-granica-co-trzeba-miec-na-wyposazeniu-auta-lista-panstw_399758.html

dlatego napisałem podobno :) dzieki za sprostowanie :)

Opublikowano

Ciekaw jestem dystansu jaki masz do pokonania?

Opublikowano

Pewnie z 15 tyś km


Chodzi mi o techniczne sprawdzenie samochodu przed trasa w taki sposob by jechac i wiedziec ze wszystko jest ok

Nie ma takiej możliwości sprawdzić wszystko.

Nawet nowe auto potrafi się rozkraczyć w najmniej oczekiwanym momencie.

Opublikowano
  • Autor

2300 km w jedna strone .

Opublikowano

To wykup sobie jakieś ubezpieczenie w razie awarii auta.

U niemca samo ściągnięcie z autostrady to coś koło 300 euro.

Opublikowano

Ja prócz zapasówki nabył bym jeszcze to mleczko do opon (koło zapasowe w sprayu, nie drogie i małe więc zawsze się zmieści)

Przetwornica do laptopa :P i jakieś energetyki

Aaaaa... i nie wiem czy prawda,ale coś tam o alkotestach we francji słyszałem

Edytowane przez zybi81

Opublikowano

I skrzyneczke Red Bull'a :)

Opublikowano

nie wiem czy prawda,ale coś tam o alkotestach we francji słyszałem

prawda

wyposażenie obowiązkowe każdego auta

Opublikowano

Ja zawsze mam w bagażniku kable rozruchowe, linkę holownicza, łańcuchy i saperke składana. Kumple się ze mnie śmieją po co mi to a już kilka razy ratowalem im doope jak padł któremuś aku albo musiałem wyciągać jednego z rowu no cóż quattro nie pomogło :-P lepiej mieć to w bagażniku niż zatrzymywać auta i pytać czy maja;-)

Opublikowano

Może jeszcze dobrze mieć żarówkę od świateł mijania, jak padnie dobrze mieć przy sobie na trasie :)

Jakiś olejek na dolewke, ew. troszke płynu chłodniczego w razie draki jak Ci gdzieś zalega.

Opublikowano

Aaaaa... i nie wiem czy prawda,ale coś tam o alkotestach we francji słyszałem

Już się wycofali z tego...

Co do żarówek to kupisz na każdej stacji benzynowej.

nie ma co się martwić na zapas. Lepiej już upewnić się czy mamy czym odkręcić lampę, bo to nie polonez gdzie wystarczyło wyjąć dekiel i mieliśmy żarówkę w ręce...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Pisaliście o ciśnieniu w zapasie a nikt nie wspomniał o ciśnieniu w oponach :) W programie K2 zrobili fajny test jak niewidoczne gołym okiem niedopompowanie opony wpływa na sterowność samochodu :)

Opublikowano

sprawdź płyn hamulcowy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.