Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] W końcu ... Avant Makalu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witajcie,

koniec z moimi postami w dziale "trefne ogłoszenia" :-)

po 5 tygodniach poszukiwań trafił się w końcu egzemplarz, świeżo sprowadzony, po sprawdzeniu po VIN z usmiechem na twarzy ruszyłem pospiesznym do Gdańska, i od 2 tygodni jest:

A4 Avant 08.2004,

1.9 TDI 131 KM, silnik AVF,

6 biegów

Przebieg relatywnie duży ale pewny i serwisowany - 188 tys km

Kolor szary metalic (atlas grey) - miał być inny, ale podczas bojów z szitami dostepnymi na rynku kolor spadł w liście priorytetów na koniec :kwasny:

podgrzewane kubełki S line (na nich mi ogromnie zależało) dodatkowo w pełnej elektryce

6 x airbag,

ABS, ESP

bixenon

mała fabryczna nawigacja BNS

kolorowy wyświetlacz

tempomat

bluetooth do telefonu

zderzaki i listwy w kolorze nadwozia,

chromowane relingi dachowe

2 x podłokietnik

Radio CD Concert,

nagłośnienie 8 głośników + subwoofer

Wrażenia? Poprzednie auto to Seat Leon 1M, członek LeonClubu.

zmiana na kombi ze względu na powiększenie 7,5 mieś temu Rodzinki - wymiękałem przy pakowaniu się w podróż :tongue4:

Jest duża różnica, po 2 tys km powiem tak: chce się jeździć, jeździć, jeździć… nawet po wrocławskich dziurach, choć nie kusi do ścinania zakrętów i zapierd....a tak jak Leon ;)

Na razie wrzucone zabezpieczenia i uzupełnione braki w wyposażeniu

W planach oczywiście wizyta w Dynosofcie, gdzieś na wiosnę ;)

A jak będzie kasa to 17" na lato, parktronic (nic kurna do tyłu nie widać), przyciemnienie szyb, zmiana kierownicy i gałki, nakładki na pedały.

Uglebienia raczej nie będzie bo ma pozostać komfortowo ;)

pzdr i do spotkania

lewyboknaroguhl5.th.jpg

prawyboktypodposgiem2mr1.th.jpg

prawybokpodposgiemoj7.th.jpg

lewybokpodposgiemcf2.th.jpg

typodposgiemvk2.th.jpg

prawybokpodcianta0.th.jpg

xenonwbyskcz2.th.jpg

rodekqm7.th.jpg

Opublikowano

fajna sztuka , życzę samych pozytywnych wrażeń :wink4:

Opublikowano

17" w b6 jest strzasnie mala ... jesli juz bedziesz zmieniac felge to na 18" ....

zreszta mam nadzieje ze do czasu zmiany felg cie przekonamy z forumowiczami ze do b6 trzeba pchac 18" ( i tak bedzie komfortowo )

pozatym gratki zakupu i oby sie dobrze sprawowala

Opublikowano
  • Autor

Nowak_zg - do 18" nie trzeba mnie przekonywać pod kątem wizualnym, ale to autko ma pozostać komfortowe - więc 18" w moim mieście odpada ;)

Opublikowano

No fruka fajna i oszczedna przede wszystkim :> A leon to tak jak A4 z gleba... Jakbys mial te ori zawieszenie -20 to wtedy juz jest frajda w zakretach...no i pozostaje jeszcze quattro :naughty:

Opublikowano

Ładny avant :good: szkoda tylko że te felgi takie małe chcesz :) ja mam zawias -35mm i felgi 18" dla mnie komfort bardzo dobry :)

Opublikowano

fajny furacz:)... Panowie ...spokojnie ja jezdze na 16:P w Avancie wiem wiem ze to profanacja ale jakos nie zmienialem jak kupilem a ztakimi mi sie go udalo dostac . zawiecha sline -20 , nie wyglada to moze powalajaco ale mi sie podoba :tongue4:

Opublikowano

Daj jakieś fotki robione o ludzkiej porze. Na razie powiem że z AVF powinieneś być zadowolony :good:

Opublikowano

zacny avancik piękne ujęcia i architektura tylko szkoda że w dzień nie zrobiłeś fotek .....o modach nie pisze bo pewnie będzie jeszcze okazja :good:

Opublikowano

Ładne i zacne auto. Najważniejsze, że AVANT :kox:

Życzę bezproblemowej eksploatacji. Przebiegiem się nie przejmuj, jeśli sprawdzone i serwisowane, to będzie :good:

Na zmiany przyjdzie czas i rób tak jak Tobie sie podoba.

Pozdrowienia

Opublikowano

fura jest ok . pozostaje powiedzieć szerokiej drogi

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

dzięki za miłe słowa, pstryknę fotki w dzień jak będzie chwila ;)

pzdr[br]Dopisany: 20 Listopad 2008, 19:55_________________________________________________Przyszła wiosna, czas na zmiany :cool1:

autko dostało felgi 17" - trafione na allegro unikalne AvantGarde!, takiej małej firemki tuningującej Audi, chyba już nie działającej.

robione przez BBS, wzór jest ani za kozacki ani emerycki i o to mi chodziło :-)

kilka fotek, tym razem o ludzkiej porze ;) :

bok2may.th.jpg

bokztylumaly.th.jpg

zokna1may.th.jpg

No, ale 17" trudniej napędzić, więc wyciąłem kata i udałem się do doktorów z DynoSoftu na virusowanie

seria: zdrowiutka :-)

seria.th.jpg

program: PS więcej niż oczekiwałem Nm ciut mniej ale więcej naraziłoby turbo na szybszą wymianę, a program miał być bezpieczny

modr.th.jpg

Generalnie to nie to samo auto, wcześniej pomimo bonusu z fabryki nie dawało mi radości, teraz jest już ok, choć ... :wink4:

Kierownicę miałem najzwyklejszą więc obszyłem ją skórą:

kiera2mala.th.jpg

w taką perforowaną obszyłem też nasadkę ręcznego i wszystko fajnie gra z gałką z S-line :-)

doszedł też parktronik.

na razie tyle, jak budżet kiedyś pozwoli to w planach:

- wymiana hamulców przód na 312mm

- zawias z s-line

- przyciemnienie szyb

pzdr

makalu/łukasz

Opublikowano

Bardzo ladnie ta kiere obszyli Ci :good:

Autko super fotele by mi sie przydaly :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.