Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Individual avant vol. III B7 USA by jozek726

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Audi A4 B7 2.0 TFSI QUATTRO USA :thumbup:

BRILLIANT RED w pakiecie BLACK :kox:

Wyposażenie:
- Kierownica skórzana, 3-ramienna, wielofunkcyjna z manetkami do zmiany biegów
- Komputer pokładowy z kolorowym wyświetlaczem
- (1BE) zawieszenie sportowe, obniżone o 20mm
- Reflektory bi-ksenonowe , skrętne
- 4x elektryczne szyby
- Klimatyzacja automatyczna, 2-strefowa
- Włącznik świateł z funkcją auto
- Coming/Leaving Home
- Tempomat
- Czarna podsufitka s-line
- Listwy wewnętrzne BLACK PIANO
- Fotele czarna skóra, podgrzewane, w pełni sterowane elektrycznie
- Samo ściemniające się, fotochromatyczne lusterko wewnętrzne z kompasem
- Lusterka zewnętrzne z funkcją automatycznego przyciemniania, elektrycznie składane
- Nagłośnienie BOSE
- Pakiet wewnętrzny S-LINE
- Pakiet zewnętrzny S-LINE
- Pakiet "Black"
- Pakiet "Schowek"
- Pakiet "Oświetlenie"

- Pakiet "siatki"

- Servotronic
- Szyber dach
- Nakładki na pedały RS4
- Oświetlenie tablicy rejestracyjnej LED
- Przełączniki PDC , ESP + kubek w chromie
- Dezaktywacja poduszki pasażera

- Homelink

- Fabryczny alarm

Plany :

- listwy S4

- ściemka szyb

- ręczny RS4

- RNS-E LED

- lodówka w schowek

- spryski mgiełkowe

- gwint + nowe koło na lato

- dodatkowe osłony silnika

- siatka bagażnika

- klameczki wewnętrzne RS4

- PDC na tył

- ambiente na tył

- wycieraczka tył q5

- dokładka tylna s4 + inne końcówki tłumika

Coś się tam jeszcze pewnie się narodzi z czasem

PZgY7NM.jpg

U1FX2DJ.jpg

Bq00w0b.jpg

873U8zp.jpg

Xazwtqs.jpg

WCd0Y3N.jpg

OiywRW6.jpg

0GH6hmt.jpg

WGW0i2S.jpg

pfN0aks.jpg

DmZ9tGO.jpg

7wrFXGR.jpg

MD3zyp8.jpg

Edytowane przez jozek726

Opublikowano

WTF????? A gdzie niebieski??

Opublikowano
  • Autor

WTF????? A gdzie niebieski??

Sprzedana już dawno ;)

Opublikowano

A tak na marginesie, to w pytkę ten czerwony :decayed:


WTF????? A gdzie niebieski??

Sprzedana już dawno ;)

To mnie ominęła ta wiadomość....

Opublikowano

Świetna bryka . Pozazdrościć tylko. Ideał do wypasu pełnego :decayed:

Opublikowano

Ładne to to. :thumbup1:

Od razu zaatakuję z pytaniem, manetki działają Ci również w trybie D/S? U mnie przy prawie identycznej konfiguracji skrzynia/silnik niestety manetki ruszyły tylko kiedy wybierak jest na tipie i obstawiam, że sterownik skrzyni mi to ogranicza.

Edytowane przez afroo.

Opublikowano
  • Autor

Wiesz co trochę mnie zaskoczyłeś tym pytaniem, szczerze to nawet nie wiem jak to jest u mnie :decayed:

Opublikowano

:)

Opublikowano

Gratulacje Józek! :) Auto na wypasie no i ten kolor :slina:

Po planach widać, że będzie grubo!

Opublikowano

No wreszcie się pochwaliłeś! Fajny wypas a o plany to się nie ma chyba co martwić... :wink::good:

Opublikowano

bardzo ładny egzemplarz, czerwień jest :kox: koło będziesz zmieniać czy to zostaje?

Opublikowano

fajna fajna , USA i to jeszcze avant :naughty: tylko tylni zderzak jest eu :wink:

Opublikowano
  • Autor

Jędrek felgi aktualnie zostają jako zimowki a na lato zobaczymy ;)

Tomek błędna diagnoza ;) zderzak jest w wersji us , jeżeli myślisz ze powinny być odrysowki to nie. W sedanie tak w avancie nie ;) dziwne ale tak jest ;)

Opublikowano

Ładny avancik , czemu przednią rejestrację masz przykreconą na śrubki przecież ta blenda powinna ją trzymać w odpowiedniej pozycji . Powodzenia w modach .

Opublikowano

No ładne, ale niebieski mi się bardziej podobał :wink:

Opublikowano
  • Autor

Ładny avancik , czemu przednią rejestrację masz przykreconą na śrubki przecież ta blenda powinna ją trzymać w odpowiedniej pozycji . Powodzenia w modach .

Z tymi śrubami to nie mój patent , poprzedni właściciel tak zrobił , teraz jest zupełnie inaczej [emoji6] i w usa wersji grill z przodu jest inny i nie ma opcji wcisniecia tablicy jak w EU [emoji6]
Opublikowano

:good::kox:

Opublikowano

Zostawiam sobie sledzia. ;)

Opublikowano

Tomek błędna diagnoza zderzak jest w wersji us , jeżeli myślisz ze powinny być odrysowki to nie. W sedanie tak w avancie nie dziwne ale tak jest
ty no fakt a byłem przekonany że w avancie z tyłu też są obrysówki :huh: a szkoda bo fajnie by to wyglądało :decayed:
Opublikowano
  • Autor

Tylko to nie świeci , są to tylko odblaski ;)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.