Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Individual avant vol. III B7 USA by jozek726

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wiem wiem , mi sie to podoba ładnie wyglądają :wink:

Opublikowano
  • Autor

Może sobie wyrezam to , tym bardziej ze zderzak będę zmieniał na PDC to przy okazji by pasowało :)

Opublikowano

masz już jakieś kółko na lato upatrzone czy dopiero sie rozglądasz :wink:

Opublikowano
  • Autor

Mam coś na oku ale nie mam kasy na nie [emoji14]

Opublikowano

Jozeczku mam fajne speedliny w 19x9 :wink: jakbys znalazl kasy troche :)

Opublikowano

No i ja sledzika zostawiam. Ladna sztuka, sam mysle nad 2.0 T albo 3.0 TDi :) calkiem dobrze wposazony ten Twoj dupowoz :)

Opublikowano

Bardzo ładny wóz , silnik seria? Jak można nie mieć w planach przy 2.0T chociaż programu :D? Powodzenia w rezaniu ;) bo poprzednia b6 była piękna.

Opublikowano

Wreszcie jest jozek:-) auto pierwsza klasa:-) a będzie dopiero kosa pewnie za pare miechów:-) zapomniałeś w opisie że masz homelink:-)

Opublikowano
  • Autor

Bardzo ładny wóz , silnik seria? Jak można nie mieć w planach przy 2.0T chociaż programu :D? Powodzenia w rezaniu ;) bo poprzednia b6 była piękna.

To co poprzedni właściciel mi przekazał, osobiście sprawdzę co i jak :wink:

vJaccbp.jpg

No i ja sledzika zostawiam. Ladna sztuka, sam mysle nad 2.0 T albo 3.0 TDi :) calkiem dobrze wposazony ten Twoj dupowoz :)

2.0 T całkiem fajny silnik :wink:

Wreszcie jest jozek:-) auto pierwsza klasa:-) a będzie dopiero kosa pewnie za pare miechów:-) zapomniałeś w opisie że masz homelink:-)

:) fakt zapomniałem , dopisane :wink:

Opublikowano

fajny wóz.

US i do tego red plus czerń SUPER

Opublikowano
  • Autor

sl3KZ7H.jpg

klameczki RS4 już siedzą z białym podświetlaniem :naughty::naughty::naughty:

Opublikowano

Pozazdroscic tylko, mega kocur! ☺

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Piękny avancik z mega wypasem na start :wink: nic tylko życzyć bezawaryjnej eksploatacji bo o mody nie ma sie co martwić z Twojej strony :decayed:

:hi:

Wysłane z iPhone

Opublikowano

Buda B7 prócz wnętrza :kox: nie podoba mi sie ani trochę no chyba że RS4. Ale to tylko moje osobiste gusta. Trzeba było dozbierać trochę grosza i kupić B8 nawet golasa bo graty do rezania tańsze jak do B6/7.

Powodzenia w modach ;)

Opublikowano

Przepiękna, kolor taki jak sam chciałem, więc patrze z zazdrością :kox:

Jak dojdzie tyłeczek od eSki,gleba i dobre koło będzie zewnętrznie kozak. W środku też nie wiele brakuje do ideału.

Karbony z RS4 sprzedałeś, nie zostawiłeś sobie ???

Opublikowano

za***ista furka :wink: Oglądałem ją kiedyś, ma parę mankamentów, ale do ogarnięcia, zmartwił mnie tylko ogromny apetyt na olej i zaniedbana mechanika :kwasny:


Ale jedzie zacnie :)

Opublikowano
  • Autor

Przepiękna, kolor taki jak sam chciałem, więc patrze z zazdrością :kox:

Jak dojdzie tyłeczek od eSki,gleba i dobre koło będzie zewnętrznie kozak. W środku też nie wiele brakuje do ideału.

Karbony z RS4 sprzedałeś, nie zostawiłeś sobie ???

Nie carbony sprzedane razem z autem, tu jest inna koncepcja auta, będzie czorny cały :kox: w środku też :)

za***ista furka :wink: Oglądałem ją kiedyś, ma parę mankamentów, ale do ogarnięcia, zmartwił mnie tylko ogromny apetyt na olej i zaniedbana mechanika :kwasny:

Ale jedzie zacnie :)

Apetyt na olej ? Wiesz jeżdżąc tym autem nie dolałem jeszcze nic :wink: także tego :)

zaniedbana mechanika ? fakt ma do zrobienia łańcuch ale graty będą za nie długo z ASO na zmianę :wink:

Po za tym większość 2.0 T ma problem z tym łańcuchem ja sobie go ładnie wymienię i będzie miodzio :)

Opublikowano

Dokładnie ;) napinacz i łańcuch to taki standard co do oleju mój na 5yś km pobrał 600ml ;) z cieknącą pompką vacum a w b8 golas za tą kasę to padło jakich mało brak quattro i olejożerne 2.0tsi i 1.8tsi a klekot pewnie kilometrów już 400tyś najechane z tych roczników, więc noł sens kupować golasa zamiast porządnego b7 z porządnym silnikiem :) . Dobrze, że grono 2.0tfsi się poszerza. Przy okazji czym klameczki z RS4 się różnia od normlanych w a4? Tym podświetleniem jeśli dobrze widzę czy to jest taki wzór wyryty ?

Opublikowano

Masz to wycięcie w klamce :)

Tylko felg czarnych nie wkładaj, chyba, że jakieś szerokie minimum 9.5 :decayed:

Opublikowano

Jeśli środek czarny to pasowała by tu Alcantara do tego Piano :whistling::naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.