Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Individual avant vol. III B7 USA by jozek726

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

za***ista furka :wink: Oglądałem ją kiedyś, ma parę mankamentów, ale do ogarnięcia, zmartwił mnie tylko ogromny apetyt na olej i zaniedbana mechanika :kwasny:

Ale jedzie zacnie :)

Chyba inny samochód oglądałeś.

Opublikowano

Jozek, idzie do tego gaz wrzucic? I jak u Ciebie spalanie wyglada?

Opublikowano

Widze Jozek ze pochwaliles sie w koncu.

Piekna pod wzgledem koloru i wyposazenie , cos jej tam brakuje, ale ogarniesz i to- to taki nasz czaso umilacz

najbardziej zazdroszcze szyberwlazu

duzo zaaabaaawy autkiem.

Ps. U mnie lopatkami bieg moge zmienic nawet jak jestem na d

tylko jak nie bede sie bawil zmiana biegow dalej po jakims czasie sam przechodzi w tryb d

Opublikowano

Trzeba było cały środek niebieskiego przełożyć do czerwonego i dopiero wtedy go pogonić :P

Opublikowano
  • Autor

Jozek, idzie do tego gaz wrzucic? I jak u Ciebie spalanie wyglada?

Idzie ale to jest nieopłacalne , więc gazu nie ma i nie będzie :wink:

Trzeba było cały środek niebieskiego przełożyć do czerwonego i dopiero wtedy go pogonić :P

Mam wrażenie że ten środek w B7 jest dużo lepiej wykonany :wink: po za tym nie wywalił bym US i wrzucił środka EU :decayed:

Coś się tam podreza i będzie dobrze :naughty:

Opublikowano

Został niebieski w klubie chociaż?

Opublikowano
  • Autor

Tak :wink:

Opublikowano

Dobre autko, robi wrażenie :wink:

Powiedz mi gdzie klamki dorwałeś ? w ASO ?

Opublikowano
  • Autor

Nie w ASO nie , kupiłem od znajomego z forum :wink:

Opublikowano

Poszczęściło Ci się :) Ja przeszukałem wszystko i nimaa :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

Deficytowy towar wiem, taki lubię :kox: ale trafi się wystarczy trochę szukać :)

Opublikowano

wiem , że kiedyś się trafi. ale szybciej ASO odwiedze :)

Jeszcze raz Gratuluje autka :)

Opublikowano
  • Autor

dzięki :) a jaki koszt w ASO ich jest ?

Opublikowano

w PL 215 zł za sztuke w De wychodzi troszke taniej bo 45€ bez rabatu

Opublikowano
  • Autor

poczekaj może Ci znajdę taniej a za tyle to ja bym Ci swoje sprzedał :P

Opublikowano

ooo :decayed: Było by super :wink:

Opublikowano

cieknącą pompką vacum a w b8 golas za tą kasę to padło jakich mało brak quattro i olejożerne 2.0tsi i 1.8tsi

to czym sie roznia te silniki b7 i b8?

sorry za wtracenie Jozek :)

auto oczywiscie super;D marzylo mi sie czerwone b7, jeszcze w takim wypasie ;) pozdrawiam:)

Edytowane przez jhimo

Opublikowano
  • Autor

cieknącą pompką vacum a w b8 golas za tą kasę to padło jakich mało brak quattro i olejożerne 2.0tsi i 1.8tsi

to czym sie roznia te silniki b7 i b8?

sorry za wtracenie Jozek :)

auto oczywiscie super;D marzylo mi sie czerwone b7, jeszcze w takim wypasie ;) pozdrawiam:)

Różnią się sporo , w B8 te silniki spalają więcej oleju niż paliwa ( np. 1 litr na 1000 km ) . Trzeba zrobić konkretny remont tzw STAGE II.

Tu masz więcej, poczytaj :wink:

W b7 nie ma takiego problemu :wink:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/281311-panika-olejowa-bierze-olej-20-tfsi/page-1

Edytowane przez jozek726

Opublikowano

A miało tu nie być tematu o tym aucie...

Śliczna

Opublikowano

Zacna audica!! Kolor mega gratuluje

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.