Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Czarny avant +BRD+FMIC+AL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nareszcie :decayed:

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Czas powoli zaktualizować ten wątek. Doszło pare nowych gratów :)

Ostatnio odebrałem paczuszkę od Armisteada, a w niej takie cuś:

brdy.jpg

brd3.jpg

brd2.jpg

BRD czeka na razie na cieplejsze dni i uszczelki :>

[br]Dopisany: 20 Styczeń 2012, 15:14_________________________________________________Pany, wczoraj kupiłem zaślepkę EGR z kwasówki na kolektor wydechowy, ale nie wiem czy nie będzie za cienka :mysli:

Ma tylko 1,5 mm, koleszka zapewniał, że wytrzyma. Jakiej grubości macie u siebie?

Opublikowano

min 3mm :wink4:

Opublikowano
  • Autor

kuwa, tak mi się wydaje, że te 1,5 to trochę mało

a u siebie dawałeś podkładkę pod tą zaślepke?

Opublikowano

kuwa, tak mi się wydaje, że te 1,5 to trochę mało

a u siebie dawałeś podkładkę pod tą zaślepke?

tak podkładka poszła, ale zaslepke zrobiłem z starego węzyka EGR, dziura zaklepana młotkiem i zaspawana :decayed: ale grubosć tego mam 4mm

Opublikowano
  • Autor

w sumie to nie głupi pomysł :good:

a z jakiego materiału ta rura jest wykonana?

Opublikowano

w sumie to nie głupi pomysł :good:

a z jakiego materiału ta rura jest wykonana?

a nawet nie wiem, ale nic do dzisiaj mi sie tam nie zrobiło :wink4:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Po długim oczekiwaniu doszły do mnie graty pod FMIC

dsc00740rm.jpg

dsc00705e.jpg

Małe spyfoto z prac:

dsc00743qk.jpg

dsc00746vc.jpg

dsc00747fy.jpg

Opublikowano

Widze według moich wskazówek co do mocowania IC:decayed: :thumbup1: spasować łatwiej i demontaż prosty

Czekam na efekty:evil: będzie jeden z najmocniejszych AJMów na forum:kox:

Opublikowano
  • Autor

Zrobiliśmy tak jak u Ciebie, kątownik na którym wisi cooler przykręcany na śrubki

Od dołu daliśmy dodatkowe płaskowniki, żeby nie było huśtawki

Opublikowano

Czy ja dobrze widzę, że masz za mało płynu chłodzącego? :decayed:

W jaką moc celujesz? Będzie ze 180-190?

Opublikowano
  • Autor

dobrze widzisz:decayed:

już nie jedna osoba mi to wypomniała

no myślę, że około 190 powinno być:naughty:

Opublikowano
dobrze widzisz:decayed:

już nie jedna osoba mi to wypomniała

no myślę, że około 190 powinno być:naughty:

Sprzęgło wymieniasz na mocniejsze czy czekasz aż się rozleci? :decayed:

Opublikowano
dobrze widzisz:decayed:

już nie jedna osoba mi to wypomniała

no myślę, że około 190 powinno być:naughty:

a mi sie wydaje że pyknie ponad:kox:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

sprzęgło mam od AWX, także powinno to wytrzymać

a mi sie wydaje że pyknie ponad:kox:

zobaczymy co wyjdzie, nie chce zapeszać:wink:

---------- Post dopisany 16-05-2012 at 10:48 ---------- Poprzedni post napisany 31-03-2012 at 15:52 ----------

Do auta jakiś czas temu wpadł FMIC i pozbyłem się kata.

Fura czeka na finalne strojenie po 19 maja

icEK.jpg

Opublikowano

teraz z przodu podobny do armiego:decayed:

Opublikowano
  • Autor

wczoraj ramka poszła w czarny mat no i wpadły fotele od Krychy

kubly.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.