Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Luźna klamka wewnętrzna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A własnie miałem pisać o lewej sprężynce, to jest najwiekszy problem, kombinoałem z 10 innymi spręzynami i nic nie szło dopasować przez te odwrotne nawijanie.

Opublikowano

Też mam ten problem, może jakiś grupowy zakup sprężynek ? :naughty:

Opublikowano

Ja od 1,5 roku zawsze rozgladam sie w sklepach motoryzacyjnych i metalowych by coś dobrac ale lipa ... chyba trzeba na szrocie dorwać ...

Opublikowano

A co na to ASO? Pewnie całą klamkę trzeba kupować?

Opublikowano

To samo mam.. :( kiedys byl podobny watek ze ktos niby naprawil.. Ale nie moge znalezc.. :rolleyes:

Opublikowano

mój szwagier nawet w niemczech się o to pytał w aso (dla mnie) i powiedzieli mu żeby na szrocie poszukał, bo tu to tylko całość.

też już jakiś czas kombinuje :mysli: ale jak narazie pozostaje luźna klameczka :confused4:

Opublikowano

U mnie też poszła sie....początkowo mnie to wkurzało, teraz już nie zwracam na to uwagi,wazne że sie otwieraja te drzwi ;)

Jak nie pompka centralnego,to znowu sprezynka w klamce,ehhh :confused4:

Opublikowano

u mie też poszła ta od strony kierowcy- chyba każdego to kiedyś czeka :thumbdown::kwasny:

Opublikowano

Sprawdźcie gdzie się ułamała sprężynka. U mnie poszedł sam koniuszek (może ok. 4mm). Wystarczyło odgiąć dalej spręzynkę i wyprostować koniec. Teraz bangla bez problemu.

A jak by się komuś chciało a luźna klameczka bardzo przeszkadza to zamienić sprężynki z tylnych drzwi :decayed:

Nie załatwia to problemu ale klameczka kierowcy to najważniejsza sprawa :dance: :dance:

:quattro:

Opublikowano

Witam

Rozebrałem klameczkę i okazało się że u mnie też końcówka sprężynki się ułamała.

Troszkę ją odgiąłem i jest git.

Nic trudnego 15 minut roboty.

poniżej foto sprężynki.

złamana końcówka ...

0c425925dedfa77d.jpg

3913e8bbbb3b8a86.jpg

i po odgieciu...

d41e497e09753af2.jpg

może się komuś przyda.

Opublikowano

Dokładnie w taki sam sposób pękła u mnie o czym już pisałem :naughty: i myśle że w większości przypadków tak właśnie będzie pękać.

Wystarczy odgiąć i jest gites.

pozdro :audi:

Opublikowano

u mnie niestety poszła w połowie ale pomimo to odgiąlem i bardziej naciągłem i jak narazie od oryginału nie odbiega :D

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Podłączam sie pod temat.

U mnie pekla tak samo jak u wiekszoci - czyli przy samym koniuszku.

Odgiąłem, naprostowałem i fruuuuwa jak nowa ;)

Pozdrawiam !

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

dołączam sie do problemu , tez mi pekla ta sprezynka . Bardzo dziekuje za foto i info jak to naprawic ,

pozdrawiam wszystkich

Opublikowano

To może napiszemy petycje do Audi, niech preprowadzą kampanię wymiany sprężynek :>. Moja też strzeliła, ma się rozumieć.

Opublikowano

hehehe :dance: moja tez strzelila :polew:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

No to Panowie i Panie ja też dopisuje się do klubu LUŹNOKLAMKOWCÓW.... Jutro zabieram się za rozbieranie i sprawdzę jak ta moja sprężynka wygląda... :a4fan: :a4fan: :a4fan:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

u mnie to samo :thumbdown::rant:

[jak ktoś jeszcze będzie miał ochotę pochwalić się tym ze mu luźna klamkę to niech lepiej się powstrzyma, w innym przypadku przygarnie kropka. takie gadanie nic nie wnosi do tematu i nie pomaga rozwiązać problem] - schiller

Opublikowano

rezałem dziś swoją sprężynke ;) ale ona jest chyba zabardzo wypracowana i nie trzyma klameczki tak jak powinna :confused4:

aV4UXrJ.jpg

aV4V1r0.jpg

Opublikowano

krzyniek moze jakis tutorial.. :naughty:

Bo widze ze temat zmienil sie na: "Komu padla sprezynka? -wpisywac sie!" :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.