Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Stroik Świąteczny na AUDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich piszę ten temat aby się dowiedzieć jakie wy macie opinie na temat przystrojenia auta na święta to znaczy chodzi mi o Rogi renifera wraz z nosem w gril czy według was to jest wiocha czy nie. Ja osobiście bardzo lubię święta i jesli chodzi o dekoracje domu czy balkonu to nie wyobrażam sobie bez tego świąt. W tamtym roku widziałem 2 razy Audi a6 w tym z tym przebraniem i powiem że w miarę fajnie to wygladało niestety nie udało mi się znaleśc fotki cełego audi jak z tym wygląda i mam tylko gril z nosem a całośc jak wyglada to znalazłem foto na innym aucie

powiedzcie czy takie przystrojenie to wiocha czy nie bo nie chciał bym znowu robić sobie jakiegoś pośmiewiska na drogach

ur6s35ej.jpg

qatg3kt9.jpg

Opublikowano

Rogi renifera wraz z nosem w gril czy według was to jest wiocha czy nie.

Dla mnie wiocha.

Opublikowano

Jakoś tego nie widzę. Nos, rogi , skarpety świąteczne. Lepiej nie.

Opublikowano

też jakoś tego nie widzę może na dacia logan ale nie audi

Opublikowano

Stroik na choinkę audi na drogi .

Opublikowano
  • Autor

dlatego wolałem się poradzić was co o tym myslicie chociaż powiem że jak widziałem audi a6 z tym stroikiem auto ciemny granat i ten stroik i jak padał śnieg to dość fajnie to wyglądało

Opublikowano

twoje auto rób co chcesz na moje mozesz je przebrać za kondoma :D

ale dla mnie to jak już to cały renifer mikołaj wklejony w grill jeszcze by mogł być ale rogi renifera tu a reszta tam jak to do chorerki wygląda :D:P


idź na całość idź na całość idź na całość :D

Santa-Car-FA-1600x1200.jpg

Opublikowano
  • Autor

no teraz to poleciałeś z tymi ozdobami jak bym tyle nawalił na auto ozdób to ile auto by wiecej paliło z racji tego że masa by sie podniosła .

co dokładnie masz na mysli z tym mikołajem w grilu ? masz jakieś foto gdzies to widziałeś ?

Opublikowano

No nie ale kupujesz albo renifera albo swietego pluszaka i montujesz na grill jakbys go powiedzmy zlapal w locie :)

Opublikowano

Witam wszystkich piszę ten temat aby się dowiedzieć jakie wy macie opinie na temat przystrojenia auta na święta to znaczy chodzi mi o Rogi renifera wraz z nosem w gril czy według was to jest wiocha czy nie. Ja osobiście bardzo lubię święta i jesli chodzi o dekoracje domu czy balkonu to nie wyobrażam sobie bez tego świąt. W tamtym roku widziałem 2 razy Audi a6 w tym z tym przebraniem i powiem że w miarę fajnie to wygladało niestety nie udało mi się znaleśc fotki cełego audi jak z tym wygląda i mam tylko gril z nosem a całośc jak wyglada to znalazłem foto na innym aucie

powiedzcie czy takie przystrojenie to wiocha czy nie bo nie chciał bym znowu robić sobie jakiegoś pośmiewiska na drogach

ur6s35ej.jpg

qatg3kt9.jpg

Chyba sobie jaja robisz

Opublikowano

Tak ja dzis zlapalem w locie bazanta .a tak swoja droga to nie wiem jakas odmienosc by byla napewno kazdy sie obejrzy ,i pewnie zasmieje ,jak bym cos takiego zobaczyl to odrazu chumor mi sie poprawil

Opublikowano

hehehehehe no to bez dwóch zdań humor by mi się też poprawił diametralnie :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

no jak ja widizałem w tamtym roku a6 z takim przybraniem to tez mi się humor poprawił ale wolałem się was spytać jak by to wyglądało i czy w ogóle warto żeby własnie nie było tak zwanej wiochy

Opublikowano

hehehehehe no to bez dwóch zdań humor by mi się też poprawił diametralnie :polew: :polew: :polew: :polew:

:grin::polew::polew: chyba wiem o czym myślisz co kolega wyżej napisał :polew::polew::polew:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Moim zdaniem można, ale tak dla zabawy, pstryknąć sobie fotkę i zdjąć ;D

Ja tak zrobiłam z moim drugim samochodem:

dqhvua.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.