Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

problem z utrzymaniem temperatury

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja znalazłem rozwiązanie właśnie tu

Tak na której z ostatnich stron 2 osoby teierdziły że drugi termostat jest i u mnie to działa. Niektórzy piszą że trzeba wymienić też główny termostat ja swojego nie ruszyłem. Dajcie znać jak ktoś zrobi czy hula  

Opublikowano

Sprawdziłem i mam też u siebie, ponownie również sprawdziłem w etce i jest też ten termostat ale jako jedna cześć z wężami. Jak wymienię dam znać czy coś się zmieniło

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Wymiana dodatkowego termostatu nie pomogła, dopiero wymiana głównego termostatu pomogła teraz utrzymuje się cały czas 90*

Opublikowano
10 godzin temu, bin85 napisał:

dopiero wymiana głównego termostatu pomogła

Witam. Wymieniłeś na zamiennik czy oryginał?

Opublikowano

Wczoraj wymieniłem w EXEO 12.2010rok 2.0 CAGA oba termostaty MAHLE koszt w hurtowni prawie 140 zł i temperatura wzorowa bo 90C,

Edytowane przez s27

Opublikowano
6 godzin temu, kkt napisał:

Witam. Wymieniłeś na zamiennik czy oryginał?

Termostat MAHLE jest to oryginał ma starty znaczek i numer katalogowy, koszt 105,zł

Opublikowano
4 godziny temu, bin85 napisał:

Termostat MAHLE jest to oryginał ma starty znaczek i numer katalogowy, koszt 105,zł

105 zł za ten główny a ja płaciłem 87 zł.

Opublikowano

Możecie podać nr części obu termostatów i napisac który jest który? Ktoś kto wymieniał ten drugi niech podpowie i zarzuci fotką gdzie dokładnie trzeba go szukać ?!??

Opublikowano
8 godzin temu, KoJ@K napisał:

Możecie podać nr części obu termostatów i napisac który jest który? Ktoś kto wymieniał ten drugi niech podpowie i zarzuci fotką gdzie dokładnie trzeba go szukać ?!??

Masz wyżej podałem link aukcji gdzie kupowałem 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie wymieniać termostat tylko dobrej firmy lub oryginał. Męczyłem się dwa lata czytałem że te typy tak mają itp. w końcu zaryzykowałem i wymieniłem.

Jak osiągnie temperaturę to wskazówka stoi książkowo. Szkoda że czekałem tak długo.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

To jak mowicie, kupować meyle z zamiennika czy tylko z aso ?

Opublikowano

Ja ostatnio wymieniłem na ori z aso i trzyma 90C 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 7.01.2019 o 00:55, KoJ@K napisał:

To jak mowicie, kupować meyle z zamiennika czy tylko z aso ?

Nie meyle tylko MAHLE

Opublikowano

termostat tylko ori z ASO w b8 zamienniki nie działają

Opublikowano

Mahle to oryginał

Opublikowano

Czekamy na relacje. 

Opublikowano
39 minut temu, KoJ@K napisał:

Czekamy na relacje. 

przerabiałem ten temat nie raz.

Klient kupił MAHLE i brak poprawy

wsadzony z ASO na blacie 90

Edytowane przez wyzyk83

Opublikowano
2 godziny temu, bin85 napisał:

Mahle to oryginał

nie sprawdza sie w b8

 

Opublikowano

U mnie jakoś nigdy z Mahle nie było problemu

Opublikowano
23 minuty temu, bin85 napisał:

U mnie jakoś nigdy z Mahle nie było problemu

przerabiałem temat i wiem co pisze

ludzie wkładają mahle/behr do b8 i nie ma poprawy i potem piszą bzdury ze b8 tak ma że nie osiąga 90 stopni

rozmowa z grupy a4 b8 FB

 

image.png

Edytowane przez wyzyk83

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.