Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co kupujecie/kupiliście pod choinkę swojej dziewczynie/żonie/narzeczonej


aleksbend

Rekomendowane odpowiedzi

Kupic blache dupe obic.

A na powaznie:

Ile jestes w zwiazku ? Bo jak mc to moze faktycznie byc problem, ale jak dluzej to moze warto sie zainteresowac co lubi, co sprawia przyjemnosc ?

Jest tyle mozliwosci ze glowa mala, czasem bukietem pieknych zywych kwiatow i czekoladkami mozna oczarowac i zrobic wrazenie niz rzecza materialna.

A jak nie masz pomyslu to blyskotki zawsze dzialaja, baby sa jak sroki wezma wszystko co sie swieci i jest z metalu ;)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja duga połowa marudzi coś o jakiś super kozakach i się zastanawiam gdyż obiło mi się o uszy, że jak się buty komuś kupuje to ten ktoś.... odchodzi. Ale to pewnie tylko przesąd więc sobie daruje. I kupie cos z perfum. Niech leży i pachnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupiłem zestaw ze srebra (łańcuszek branzoletkę kolczyki) oraz perfumy i planuje coś dokupić ponieważ także ma urodziny :grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja luba chciała by pieska,ale nie uśmiecha mi się z nim o 6 rano wychodzić :grin:

Z tym roznie bywa. Rodzice mieli psa ktory wczesniej jak o 9 nie wylazil ze swojego wyra. Trzeba bylo go wyciagac sila. To samo jak byl deszcz. Zapieral sie nogami i nie wyszedl :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się pochwalę.... Choć w sumie to aż mam wyrzuty sumienia bo zrobiłem taki myk.

Żonie abonament na tel się kończy w marcu ( ma go na mnie tzn na moją działalność)

więc odwaliłem numer i przedłużyłem tą umowę z telefonem Huawei p8 lite.... telefon naprawdę fajny ....Tylko mam nadzieję że żona się nie dowie że za aparat dałem ....9 zł :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My postanowilismy nie kupowac nic osobno a za to sprawic sobie cos dla nas. 2 tygodnie walczylem ze soba zanim zdecydowalem sie to kupic ale teraz jest ;

http://www.sageappliances.co.uk/the-barista-express.html

Mega zadowoleni jestesmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My postanowilismy nie kupowac nic osobno a za to sprawic sobie cos dla nas. 2 tygodnie walczylem ze soba zanim zdecydowalem sie to kupic ale teraz jest ;

http://www.sageappliances.co.uk/the-barista-express.html

Mega zadowoleni jestesmy.

Witajcie,

Odnośnie tematu wątku przypomina się stary dowcip:

Pyta kolega kolegę:

- jaki prezent kupiłeś swojej?

- beret i wibrator!

-????

- Jak jej się beret nie spodoba to niech się pi......

:D

Wesołych !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem :

- Myszkę , bo stara c**jowa, a w biurze blat jest szklany to kupiłem taką, żeby działała na szkle :)

- Kubek z napisem, który sam wymyśliłem (napisałem coś co kiedyś mnie uratowało przed wielką aferą )

- Książkę, bo lubi czytać

- Bransoletę cienką , taką nitkę . Złota jeśli budżet pozwoli jak nie to srebrna

P.S. Nie. Nie kupiłem tego dla jednej. Tylko dla dwóch dziewczyn ....... Oby nie miały konta na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem :

- Myszkę , bo stara c**jowa, a w biurze blat jest szklany to kupiłem taką, żeby działała na szkle :)

- Kubek z napisem, który sam wymyśliłem (napisałem coś co kiedyś mnie uratowało przed wielką aferą )

- Książkę, bo lubi czytać

- Bransoletę cienką , taką nitkę . Złota jeśli budżet pozwoli jak nie to srebrna

P.S. Nie. Nie kupiłem tego dla jednej. Tylko dla dwóch dziewczyn ....... Oby nie miały konta na forum :)

Nie musza miec konta. Akurat to moga czytac nie zarejestrowani :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem :

- Myszkę , bo stara c**jowa, a w biurze blat jest szklany to kupiłem taką, żeby działała na szkle :)

- Kubek z napisem, który sam wymyśliłem (napisałem coś co kiedyś mnie uratowało przed wielką aferą )

- Książkę, bo lubi czytać

- Bransoletę cienką , taką nitkę . Złota jeśli budżet pozwoli jak nie to srebrna

P.S. Nie. Nie kupiłem tego dla jednej. Tylko dla dwóch dziewczyn ....... Oby nie miały konta na forum :)

Nie musza miec konta. Akurat to moga czytac nie zarejestrowani :grin:

Taki żart miał być. Źle napisałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektorzy sie tutaj drogo woza :D Z tymi butami dobry pomysl. Kupie swojej to moze pojdzie w cholere :D

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baba jest gorsza niz zaraza ,najpierw cie obezwladni ,pozniej zniszczy ,zostawi po sobie spustoszenie i rzadko kiedy odejdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...