Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B5 99r Polift] 1.8T ANB by Docki | 18"RS6 | Skóra kubełki|


Docki95

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba już znalazłem czego chciałem :) Jak kupie to sie pochwale. Pytanko. Gwint KW v2, jest w miarę komfortowy? Pytam bo w vento miałem Tatehnixa kit 60/40 i był beton.. Nie chce 2 raz jeździć czymś takim, a jednoczesnie chciałbym zeby prz 18' Jakoś to wyglądało :D Jakiś kompromis wygląd/komfort?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba już znalazłem czego chciałem :) Jak kupie to sie pochwale. Pytanko. Gwint KW v2, jest w miarę komfortowy? Pytam bo w vento miałem Tatehnixa kit 60/40 i był beton.. Nie chce 2 raz jeździć czymś takim, a jednoczesnie chciałbym zeby prz 18' Jakoś to wyglądało :D Jakiś kompromis wygląd/komfort?

KW a TA to zupełnie 2 różne rzeczy. Na pewno KW będzie bardziej komfortowy, tylko jeszcze zależy co rozumiesz przez to pojęcie. Seria to to na pewno nie będzie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nikogo z Opolskiego kto ma taki gwint z wyższej półki? Bo chętnie bym zobaczył jak się jeździ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KW jesłi nie było regenerowane, albo na wykończeniu to bedzie to twarde zawieszenie, to jest inna liga niz śmietnik z tesco. Sprawne KW mimo twardosci fajnie wybiera i napewno dłuzej posłuzy niz nowy technix. Teraz wsadziłem regenrowanego supersporta na tył, mimo regeneracji i hasła beton, nie jest betonem, KW uzywane nie naprawiane bije go na głowe, a jesli palnujesz glebić auto to tylko twardy gwint...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nabyłem dziś felgi 4x18' 8j. Najprawdopodoniej od jakiegoś klubowicza patrząc po ramkach tablicy. No, wszystko fajnie, z tym ze dwie są do prostowania.. Zamieniłem się za felgi 16" z dopłatą 200 zl z mojej strony. Na szczęście, jak widać, nie mialem gotówki i powiedzialem ze wykonam przelew. Jednak patrząc na te ukryte wady, nic nie dopłacam.

Mam nadzieje ze uda się wyprostować, bo jedna miała dość duże bicie.. Jak odbiorę od wulkanizatora to wrzucę foty :)

Coś takiego, foto z neta:
2d0xppt.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ori, 5x112 jeden rozmiar, i logo audi wybite. Z oponami to tak: 2 na śmietnik i 2 sztuki są tak na 2-3 sezony, ale dostałem jeszcze 2 szt też tak na 2-3 sezony.

Tylko rozmiar kolosalny, 245/40.. Jakby ktoś chciał to będą do sprzedania :) Cena ceną, ale jak ktoś mówi ze są proste, to mają być prostę a nie do prostowania ;d

Edytowane przez Docki95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zazwyczaj jest ze nikt nie napisze jak jest faktycznie a nawet pisza ze jak nowe. Niestety... opony faktycznie spore :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z przodu HR :) ale tylko gwinta bo sprężyny AP. MTS to przy tym lipa, miękki i pimpongowaty jak dla mnie był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki tam VT na szybko w gimpie. Jakie opony na 18' 8j? 205/40 czy 215/40? Planuje wrzuci springi eibacha 30/30 albo trochę niższe.

1b05aa864396.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8J to taka niewdzieczna szerokosć, jak chce by sie wydawały duze to ładuj 205/40 taki lekki naciąg, 215ki będą na równo z rantem felgi. Ewentualnie profil 35.. ale to juz wymaga sytej gleby. Ja bym brał 205ki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wyżej 205/40. Chociaz szczerze rozmiar rozmiarowi nierowny. W poprzednim aucie mialem bridgstony i michelin. Obie pary w rozmiarze 205/45/16 a michelin były szersze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki kolor felg byście tutaj widzieli? Zostawić srebro i tylko odświeżyć lakier, czy może psiknąć je na grafitowy kolor? Pasowałoby do jasnego koloru nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadło lusterko z angola :D Wreszcie nie będzie kuleć! Na dniach wpadnie jeszcze jedna aktualizacja stanu auta :D

845e6888cd89e.jpg

Edytowane przez Docki95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolorek ja mojego ojca Avant. Uważaj na innych bo lubią wjeżdżać w to auto a kolorek meeega trudno dobrać :P

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, w stanie prawie idealnym, jedna ryska jest, resztę spolerowalem!

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka

1128ab3e52db9676b7f1b817d0aecb9d.jpg

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super z tym lusterkiem jeden z ważniejszych modów moim zdaniem. Inaczej autko od razu będzie wyglądać, przy wyprzedzaniu jest duży komfort i o wiele bezpieczniej. :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam u siebie opony 215/40/18" i moim zdaniem idealnie to leży na feldze 8" bo też taką mam.

Ten znaczek SLINE to weź go zdejmij bo takiego pakietu nie było w B5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...