Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Numer modułu poziomowania xenon po 2012


l.e.s.t.e.r

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Potrzebuje numer modułu odpowiadającego za poziomowanie Xenon ( koniecznie numer modułu po 2012 lift ) + Numer czujnika poziomu do tego modułu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Funkcja samopoziomowania przez BCM.

Z końcówką DJ np. obsługuje xenony (mam u siebie) 8K0 907 063 DJ

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość który dzisiaj kończył neony z tyłu ( zaczynał chyba w Lipcu :) ). Powiedział że poziomowanie najlepiej zrobić na częściach z lifta. Moduł + czujnik ( czujnik w lift jest jeden, podobno tylko z przodu, nie ma już tego czujnika z tyłu - dlatego jest prościej )

To może inaczej,napiszcie mi proszę co muszę zakupić żeby mi to poziomowanie działało, xenon pali trawę :) nie chcę żeby ludzi raziło z przeciwka.

Edytowane przez l.e.s.t.e.r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz to czujnik jest z tyłu :wink:

z polifta BCM 09 --- parametryzacja oraz podpiecie czujnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oddam to auto lepiej gdzie indziej - bo coś widzę że słabo z wiedzą u Panów.którzy się chcieli tego podjąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w koncu jak to jest w polifcie, jest jakis sterownik do poziomowania xenonow czy modul centralnej elektryki to ogarnia??? oraz czy ktoś podzieli się numerem katalogowym czujnika z polifta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się podepnę pod temat. Można sprawdzić czy mam czujnik poziomowania przedni bez zdejmowania koła? VCDS najpierw podał błąd o braku kalibracji a podczas kalibracji twierdzi że niema przedniego czujnika (niezainstalowany) ale kalibrację wykonał i błąd już nie wyskakuje.

Etka on-line podaje że czujnik przedni to 8K0941285N a czy to nie jest po prostu 1T0907503A tylko przykręcony do odpowiedniej "blaszki"? No i pytanie o to czy jest różnica pomiędzy 200 a 800(?)Hz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

Edytowane przez lcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...