Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

webasto na telefon - użytkuje ktoś?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ciekawi mnie czy ktoś z Was ma/użytkuje? Przyznam, że chyba całkiem fajna opcja :D można sterować ogrzewaniem z każdego miejsca z zasięgiem.

http://www.webasto.com/pl/produkty-i-rynki/ogrzewanie-postojowe-i-systemy-dachowe-od-webasto/ogrzewanie-postojowe-na-rynek-wtorny/elementy-obslugowe/thermo-call/

Opublikowano

Znalazłeś w sklepie takie cudo ? Ciekawe ile taka przyjemność kosztuje

Opublikowano
  • Autor

Wiesz co, zupełnie przypadkowo, przegladałem na YT filmiki z webasto, i znalazłem prezentację aplikacji, potem sciągnałem ją ze sklepu i zacząłem drążyć. Też mnie ciekawi opinia kogoś kto użytkuje, to chyba trzeba zakupić całe ogrzewanie, ciekawe czy mają jakiś moduł który można dołożyć do fabrycznego zestawu :D

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

tak jest taki modół mozna w nim zapisac max 20numerów z których bedzie mozna odpalic piecyk. jedyny minus to taki ze piec musi byc sterowany analogowo tak słyszałem od kolegi który to ma i sobie chwali

Opublikowano

to chyba trzeba zakupić całe ogrzewanie

Nie trzeba. Do dokupienia jest sam moduł GSM.

Opublikowano

Znaleźliście gdzieś info ile taki moduł kosztuje ? albo jak to wygląda ?

Opublikowano

Ja mam od 2 lat używam modułu GSM do thermo top C piękna sprawa :)

używam tego i super się sprawdza.

link do aukcji

http://allegro.pl/modul-do-webasto-eberspacher-zegar-sterownik-gsm-i5969866633.html#thumb/3

link do sprzedawcy gdyby aukcja wygasła:

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=37387319

Jeśli ktoś jest z okolic Bydgoszczy mogę zamontować takie urządzenie, lub wykonać inne modyfikację elektryki.

Edytowane przez ZAPi

Opublikowano

Ja mam od 2 lat używam modułu GSM do thermo top C piękna sprawa :)

używam tego i super się sprawdza.

link do aukcji

http://allegro.pl/modul-do-webasto-eberspacher-zegar-sterownik-gsm-i5969866633.html#thumb/3

link do sprzedawcy gdyby aukcja wygasła:

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=37387319

Jeśli ktoś jest z okolic Bydgoszczy mogę zamontować takie urządzenie, lub wykonać inne modyfikację elektryki.

Czy powyższe rozwiązanie zadziała z fabrycznym Webasto B6/B7 ?

Opublikowano

ja mam analogowe, z fabrycznym jakiś emulator byłby potrzebny, mogę się dowiedzieć,

wiem ze przy wykorzystaniu emulatora, można podłączyć webasto analogowe, które będzie sterowane przyciskami fabrycznymi i widziane jak ori.

Edytowane przez ZAPi

Opublikowano

Z analogowym webastem nie ma problemu. Mozna sterowac z tel i podpiąć nawet tak jak ori webasto - z użyciem takiego emulatora.

496b7d633b998c43.jpg

Ori webasto nie jest odpalane analogowo. Konieczny jest emulator sygnału W-bus. Jakiś czas temu robiłem coś takiego dla jednego klubowicza. Jednakże prace zostały wstrzymane ze względu na problem z odległością. Jeżeli ktoś chiałby do mnie podjechać autem z ori webastem to mogę dokończyć emulator.

Opublikowano

takiego emulatora

Mam ten emulator od Krzyska - polecam :thumbup1:

Opublikowano

Po konsultacji z Uhu2 i jeśli dobrze rozumuje jest możliwość podania plusa z modułu gsm na plus który wychodzi z fabrycznego telestaru

Opublikowano

Mowisz teraz o fabrycznym telestarcie z A4 b6/b7? Mi po podaniu 12V nie startowało. Ori webasto jest uruchamiane cyfrowo, po podpięciu oscyla było widać przebieg. Po pracy poszukam i wkleje jak on wygląda.

  • 2 lata później...
Opublikowano
W dniu 11.02.2016 o 11:34, kkam napisał:

Z analogowym webastem nie ma problemu. Mozna sterowac z tel i podpiąć nawet tak jak ori webasto - z użyciem takiego emulatora.

496b7d633b998c43.jpg

Ori webasto nie jest odpalane analogowo. Konieczny jest emulator sygnału W-bus. Jakiś czas temu robiłem coś takiego dla jednego klubowicza. Jednakże prace zostały wstrzymane ze względu na problem z odległością. Jeżeli ktoś chiałby do mnie podjechać autem z ori webastem to mogę dokończyć emulator.

Robisz jeszce takie emulatory do odpalenia anolgowego webasta przez can 

Opublikowano

Już tego nie robie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.