Skocz do zawartości
IGNOROWANY

zamiennik lotki klapy avant


mariuszbielsko

Rekomendowane odpowiedzi

Całkiem zgrabnie. Będe mieć na dniach zamiennik z tfb tuning. Troche rozmawiałem ze sprzedajacym i podobno towar pierwsza klasa. Odpowiednik ori z wygladu. Otrzymałem pare zdjeć niby z montażu klienta- przyjdzie ocenie sam. Od razu zastrzegłem że byle czego ani niechnie wysyła inaczej będe zwracać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego bobek_audi , gdzie kupiłes ta lotke , pokaz foto z gory

sorki zapominałem o tym dziś może wrzucę bo nie mam ich na kompie ;p

siemka jak kolega bobek dodał by jakies fotki z bliska oraz z góry było by fajnie super sie to prezetuje na twojej b6 jakie koszta za lotke ?

nie wiem gdzie była kupiona bo już była na audi. Ale gość mi mówił że to zamiennik ;p w słońcu patrząc z boku auta widać na niej takie pofalowania ale trzeba się dobrze przyjrzeć nie rzuca się bardzo to w oczy ;p

obiecane fotki ;p

30840b38711570d4med.jpg

3f415757603ede66med.jpg

9a6257365f6bc90cmed.jpg

8b30fdec508148b7med.jpg

8735650243783265med.jpg

f8a93ed59668dd34med.jpg

8731ec5730705e9cmed.jpg

sory ale ta lotka jest bardzo kiepska, za krótka i za wysoka. Auto by lepiej wyglądało jakby jej nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego bobek_audi , gdzie kupiłes ta lotke , pokaz foto z gory

sorki zapominałem o tym dziś może wrzucę bo nie mam ich na kompie ;p

siemka jak kolega bobek dodał by jakies fotki z bliska oraz z góry było by fajnie super sie to prezetuje na twojej b6 jakie koszta za lotke ?

nie wiem gdzie była kupiona bo już była na audi. Ale gość mi mówił że to zamiennik ;p w słońcu patrząc z boku auta widać na niej takie pofalowania ale trzeba się dobrze przyjrzeć nie rzuca się bardzo to w oczy ;p

obiecane fotki ;p

30840b38711570d4med.jpg

3f415757603ede66med.jpg

9a6257365f6bc90cmed.jpg

8b30fdec508148b7med.jpg

8735650243783265med.jpg

f8a93ed59668dd34med.jpg

8731ec5730705e9cmed.jpg

sory ale ta lotka jest bardzo kiepska, za krótka i za wysoka. Auto by lepiej wyglądało jakby jej nie było.

i co mam ją ściągnąć bo Ci się nie podoba ?xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


i co mam ją ściągnąć bo Ci się nie podoba ?xD

:facepalm: :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co mam ją ściągnąć bo Ci się nie podoba ?xD

:facepalm: :facepalm:

:banan:

b7e639fca1e0ae94med.jpg

Całkiem zgrabnie. Będe mieć na dniach zamiennik z tfb tuning. Troche rozmawiałem ze sprzedajacym i podobno towar pierwsza klasa. Odpowiednik ori z wygladu. Otrzymałem pare zdjeć niby z montażu klienta- przyjdzie ocenie sam. Od razu zastrzegłem że byle czego ani niechnie wysyła inaczej będe zwracać :)

Idealnie na pewno nie będzie leżeć na aucie ;p ale dodaj foty jak założysz i przygotuj się od razu na krytykę znawców ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


przygotuj się od razu na krytykę znawców

Nie wiem czy zauważyłeś ale to jest forum. Miej tą świadomość że ludzie tutaj dyskutują i wyrażają swoje opinie na różne tematy. Ja wyraziłem swoją i nie musisz się z tym zgadzać. Widzę że bojowo jesteś nastawiony więc nie będę dalej w tym temacie się udzielał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego bobek_audi , gdzie kupiłes ta lotke , pokaz foto z gory

sorki zapominałem o tym dziś może wrzucę bo nie mam ich na kompie ;p

siemka jak kolega bobek dodał by jakies fotki z bliska oraz z góry było by fajnie super sie to prezetuje na twojej b6 jakie koszta za lotke ?

nie wiem gdzie była kupiona bo już była na audi. Ale gość mi mówił że to zamiennik ;p w słońcu patrząc z boku auta widać na niej takie pofalowania ale trzeba się dobrze przyjrzeć nie rzuca się bardzo to w oczy ;p

obiecane fotki ;p

30840b38711570d4med.jpg

3f415757603ede66med.jpg

9a6257365f6bc90cmed.jpg

8b30fdec508148b7med.jpg

8735650243783265med.jpg

f8a93ed59668dd34med.jpg

8731ec5730705e9cmed.jpg

Co ta lotka tak dziwnie odstaje od klapy ?

Nie za ciekawie to wygląda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idealnie leży tylko ori. Jedną lotkę mam "byle jaką" na pewno zmienię ją. Teraz przetestuje zamiennik. Jak nie zda egzaminu to ląduje ori. Forum to Pany jest do tego aby innym przecierać szlaki i nie powielać błędów. I nie ma się co obrażać że komuś się nie podoba... itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie każdy ma czas i pieniądze na to aby pakować wszystko w auto :) jest niech będzie nie jestem aż takim pedancikiem że musi być wszystko co do milimetra . Odstaje z jednej strony no i trudno mi to w niczym nie przeszkadza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie każdy ma czas i pieniądze na to aby pakować wszystko w auto :) jest niech będzie nie jestem aż takim pedancikiem że musi być wszystko co do milimetra . Odstaje z jednej strony no i trudno mi to w niczym nie przeszkadza :)

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

baseon, wrzuc foty na such na aucie jk bedziesz miale zamiennik ,

zdania zawsze beda podzielone , lepiej miec lotke nie dokłądnie spasaowana niz ALT,

I tu sie nasuwaja słowa basona, nie powielajcie błedow :)

pozdro ,

czekamy na kolejny zamiennik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej miec lotke nie dokłądnie spasaowana niz ALT

Brawo Ty !!!

Musisz być dumny z tego co napisałeś. :kox:

Edytowane przez slimok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej miec lotke nie dokłądnie spasaowana niz ALT

Brawo Ty !!!

Musisz być dumny z tego co napisałeś. :kox:

+1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiał ktoś od tego kolesia? http://olx.pl/oferta/spoiler-audi-a4-b6-s-line-sedan-kombi-avant-z-abs-u-rs4-tyl-CID5-IDdd6PR.html#34760f3748

Do avant wygląda zgrabnie i ładnie ciekawe jak leży osobiscie planuje ją zakupić 120zł z wysyłką to jest nic bo oryginał 500zł :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiał ktoś od tego kolesia? http://olx.pl/oferta/spoiler-audi-a4-b6-s-line-sedan-kombi-avant-z-abs-u-rs4-tyl-CID5-IDdd6PR.html#34760f3748

Do avant wygląda zgrabnie i ładnie ciekawe jak leży osobiscie planuje ją zakupić 120zł z wysyłką to jest nic bo oryginał 500zł :grin:

fotka pewnie ori lotki w aukcji więc nie ma się co napalać... z zamienników to tylko pewnie listwy drzwi są godne uwagi, ale też trzeba je profi założyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena nie duza,jeśli kupisz, daj znać jak leży ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy, mozecie mi powiedziec czy jest jakas roznica miedzy lotka a4 b6 a b7 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w b7 stop jest zaokrąglony,w b6 prostokątny ,trzeba w lotce zeszlifować zaokrąglenia i pasuje do b6,można założyć bez szlifowania ,ale jak nawali stop ,trzeba zrywać lotkę żeby go zdemontować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...