Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B9 2.0TDI Sport 150hk manual

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Trzeba było wziąć byle jakie koła :P haha

Jak bys wziął bez kół miałbyś dzisiaj, na co Ci koła :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Trzeba było wziąć byle jakie koła :P haha

Jak bys wziął bez kół miałbyś dzisiaj, na co Ci koła :decayed:

Moglem wziasc na gasiennicach-bardziej uniwersalnie:D

Gadalem z typem od sprzedazy i zapewnial ze jutro rano beda wiec o 14 mam byc w Växjö...obiecal rowniez ze sie nic nie zmieni i jutro juz napewno...zobaczymy :)

Opublikowano

Wrzuciłem właśnie fotki do pierwszego postu ;)

Opublikowano

Czekam na pierwsze wrazenia, moze jakis film :)

Opublikowano
  • Autor

...Pierwsze wrazenia? To juz jutro bo dzisiaj raczej nie dam rady:P If yo know what i mean :drinks:

Opublikowano

Nie pij za dużo żebyś jutro mógł się przejechać :lol: Gratki nowej furki :thumbup1:

Wrzuciłem właśnie fotki do pierwszego postu ;)

Na Chrome jak i na Tapatalku tylko 3 zdjęcia się ładują - 1, 6 i 7, reszta nie działa :huh:

Edytowane przez shakal

Opublikowano

no kolego, jak napiszę "piękny" to pewnie nikogo nie zaskoczę :) auto zaje....:)

a jak to w końcu jest z tym adblue? jest dodatkowo dpf i te inne wspaniałości?

Opublikowano

Piękna maszyna gratki zakupu :cool1:

Opublikowano

Gratulacje zakupu :D ale popraw fotki bo nie widać wszystkich.

Opublikowano
  • Autor

no kolego, jak napiszę "piękny" to pewnie nikogo nie zaskoczę :) auto zaje.... :)

a jak to w końcu jest z tym adblue? jest dodatkowo dpf i te inne wspaniałości?

Moglby byc bardzie wyposazony ale z drugiej strony czy warto? kierownice ma, elektryczne szyby ma....silnik ma....jezdzi...jest Super:)

nwm jak to z tym adblue...nie pytalem,bo zbyt podniecony bylem:D

Ale postaram sie dowiedziec Ciekawe zagadnienie.

Opublikowano

Nie pij za dużo żebyś jutro mógł się przejechać :lol: Gratki nowej furki :thumbup1:

Wrzuciłem właśnie fotki do pierwszego postu ;)

Na Chrome jak i na Tapatalku tylko 3 zdjęcia się ładują - 1, 6 i 7, reszta nie działa :huh:

Mi też fotki nie działają. Widzę tylko trzy zdjęcia.....

Opublikowano

Ładniutka....te koła to jakieś 14-stki? strasznie małe się wydaja....

Opublikowano

Teraz widać wszystkie fotki?

Opublikowano

Teraz widać wszystkie fotki?

Tak, teraz widać fotki

Autko piękne, gratulacje!

Opublikowano

bo z tego co mi wiadomo, to np. w samochodach ciężarowych jest jedynie AdBlue, a normy spalin spełniają. Myślę, że w osobówkach jest tak samo, ale jako, że ani ze mnie mechanik, ani żadnych info na ten temat nie znalazłem, to może Tobie, jako właścicielowi tak nowoczesnej bryki, uda się coś ustalić :)

Opublikowano
  • Autor

Ładniutka....te koła to jakieś 14-stki? strasznie małe się wydaja....

16-tki kolego na lato 17-tki ale bda zmiany ;)

bo z tego co mi wiadomo, to np. w samochodach ciężarowych jest jedynie AdBlue, a normy spalin spełniają. Myślę, że w osobówkach jest tak samo, ale jako, że ani ze mnie mechanik, ani żadnych info na ten temat nie znalazłem, to może Tobie, jako właścicielowi tak nowoczesnej bryki, uda się coś ustalić :)

Ogarne temat:)

Opublikowano

Piękna sztuka ale te koła strasznie małe xD

A do czego można sie przyczepić to zdziwiony jestem że niema pełnej elektryki siedzeń ;o

Opublikowano
  • Autor

Piękna sztuka ale te koła strasznie małe xD

A do czego można sie przyczepić to zdziwiony jestem że niema pełnej elektryki siedzeń ;o

wiesz wszystko kosztuje ....

tym autem jezdze ja z zona wiec ...nie ma za duzo przestawiania....mi tam niepotrzebne....to samo z nawigacja...koszt 30tys kr a po co? nie uzywam a jak juz uzywam to z telefonu....

Opublikowano

furka fajna,

nie żebym sie czepiał ale ta biała ze zdjeć to B8 z 2015 roku. więc gdzie te B9 ?

Opublikowano

"- 6 biegowy maual" i na tym skończyłem czytać temat :(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.