Opublikowano 20 Maja 20224 l 46 minut temu, Góral65 napisał: Podziel się z innymi, może się komuś w przyszłości przyda.
Opublikowano 26 Maja 20224 l Może mi ktoś podpowiedzieć jak należy vcds-m zakodować tylną klapę elektryczną tak aby się otwierała z pilota, zamykała. Obecnie naciśnięcie pilota w "3 przycisk" powoduje tylko zapalenie się świateł po zmroku. Z góry dziękuję.
Opublikowano 26 Maja 20224 l Musisz przytrzymać przynajmniej 2 sek. przycisk otwierania bagażnika na pilocie aby otworzyć klapę.
Opublikowano 26 Maja 20224 l Próbowałem różnych sposobów, przytrzymać dłużej, kliknąć dwa razy, niestety nie otwiera się. Jak pisałem, samochód dostaje sygnał bo światła się zapalają ale klapa nie otwiera się.
Opublikowano 26 Maja 20224 l W takim razie coś jest nie tak, bo nic nie trzeba kodować. Ta funkcja jest fabrycznie. Podepnij auto pod komputer i sczytaj błędy. Edytowane 26 Maja 20224 l przez Muskel1
Opublikowano 26 Maja 20224 l 37 minut temu, Muskel1 napisał: Też mi się tak wydaje, że fabrycznie powinien otwierać się z pilota. Mógł poprzedni właściciel coś namieszać. Czytałem, że zamykanie można też zakodować, jednak dotyczyło to A6. Jest tylko błąd poduszki silnika (uszkodzona kostka).
Opublikowano 26 Maja 20224 l Kolego te zdjęcia nic tu nie wnoszą. Wykonaj pełny autoscan i zapisz go w postaci pliku .txt , następnie wrzuć ten plik tutaj. Albo skopiuj wszystko z tego autoscanu co znajduje się pod kreską, zaczynając od Adres 01 silnik..
Opublikowano 26 Maja 20224 l Niestety Twój VCDS to klon i nie łączy się ze sterownikiem komfortu 46, więc i kodowania sterownika nie widać.
Opublikowano 26 Maja 20224 l Do własnego użytku przydaje się. Zwraca się po kilku skasowanych inspekcjach. Jeśli zajdzie potrzeba podjadę przeskanować innym. Myślałem, że moduł 46 w tym samochodzie jest wirtualny a zmiany nanosi się w 09 central. zesp. elektr.
Opublikowano 26 Maja 20224 l Moduł 46 istnieje fizycznie i tam jest zamek centralny oraz wszystko dotyczące otwierania i zamykania.
Opublikowano 26 Maja 20224 l 5 godzin temu, jacekx napisał: Może mi ktoś podpowiedzieć jak należy vcds-m zakodować tylną klapę elektryczną tak aby się otwierała z pilota, zamykała. Obecnie naciśnięcie pilota w "3 przycisk" powoduje tylko zapalenie się świateł po zmroku. Z góry dziękuję. Tak zapytam ... dobrze naciskasz ten przycisk w pilocie ? . Należy dwa razy nacisnąć przycisk od klapy i to tak szybciej , natomiast zamykamy przytrzymując raz dłużej . Jeszcze sprawdź jak masz w aucie ustawienia - centralny zamek - klapa bagażnika . Edytowane 26 Maja 20224 l przez mariusz36
Opublikowano 26 Maja 20224 l 29 minut temu, mariusz36 napisał: Tak zapytam ... dobrze naciskasz ten przycisk w pilocie ? . Należy dwa razy nacisnąć przycisk od klapy i to tak szybciej , natomiast zamykamy przytrzymując raz dłużej . Jesteś pewny? W instrukcji pisze co innego. Chyba, że pomiędzy A4 a Q5 jest różnica.
Opublikowano 26 Maja 20224 l 18 minut temu, Muskel1 napisał: Jesteś pewny? W instrukcji pisze co innego. Chyba, że pomiędzy A4 a Q5 jest różnica. No właśnie poszedłem u siebie sprawdzić i tak jest jak napisałem , ale ja mam inny pilot i teraz nie wiem czy to od wyposażenia zależy bo ja mam taki
Opublikowano 26 Maja 20224 l Tyle też doczytałem. Zależy od wersji może być jedno dłuższe naciśnięcie pilota bądź dwa krótkie. W środku na monitorze MMI można zablokować klapę aby nie otwierała się z zewnątrz ale chyba nic więcej.
Opublikowano 27 Maja 20224 l Co do klapy to nie otwiera się ona z pilota jeśli mamy np podpiętą przyczepkę (nie wiem czy wystarczy sam otwarty hak). Może to będzie jakaś wskazówka > być może są jeszcze jakieś inne warunki. A przycisk w 'normalnym' pilocie (bez przycisku panic i tego napisu x2), trzeba przytrzymać aby klapę otworzyć. Przytrzymać chwilę.
Opublikowano 29 Maja 20224 l W dniu 4.05.2021 o 22:45, Adam Raś napisał: Drzwi PIN 1 – PLUS – J519 – T73a/59 + 11 +36 PIN 2 – LIN – J519 - T73a/27 PIN 3 – MASA – na drzwiach Konsola centralna PIN 1 - PLUS – J519 – T73a/59 + 11 +36 PIN 2 – LIN – J519 - T73a/27 PIN 4 – MASA – na tunelu centralnym Cup holder PIN 1 - PLUS – J519 – T73a/59 + 11 +36 PIN 2 – LIN – J519 - T73a/28 !!!!!!!! PIN 4 – MASA – na tunelu centralnym Nogi lewe Wtyczka 4PIN PIN 1 - PLUS – J519 – T73a/59 + 11 +36 PIN 2 – LIN – J519 – T54c(mała)/53 MASA – ciągniemy od słupka A Wtyczka 2PIN PIN 1 – MASA – ciągniemy od słupka A PIN 2 – PLUS – J519 – T54c(mała)/3 Nogi prawe Wtyczka 4PIN PIN 1 - PLUS – J519 – T73a/59 + 11 +36 PIN 2 – LIN – J519 – T54c(mała)/53 MASA – ciągniemy od słupka A lub łączymy na miejscu Wtyczka 2PIN PIN 1 - MASA – ciągniemy od słupka A lub łączymy na miejscu PIN 2 – PLUS – J519 – T54c(mała)/2 Proszę bardzo. Nogi L + P masa który to pin? Gdzie podłączyć nogi tył?
Opublikowano 29 Maja 20224 l PIN 1: PLUS Nogi prawe: T54c/2 Nogi lewe: T54c/3 Nogi tyl razem: T73a/11 PIN 2: MASA do punktu masowego np. w okolicy bcm.
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto