Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Lampy Przod LEd OPTIK


martin a4

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy odradzają, a dzięki tym reflektorom które maja ledy do jazdy w dzień można zaoszczędzi dożo energii,w dodatku maja zrobić poprawkę do przepisów związanych z jazda w dzień tylko na światłach z przodu,i zrobi się więcej chętnych na takie lampy,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpuść sobie, już na forum ktoś ma to w B5 i kiepsko te lampy wyglądają. Napewno ładniej wyglądają ori jakie masz teraz niż to coś. Poza tym to Sonary także :thumbdown: Jak chcesz już tak oszczędzać i chcesz te LEDy to kupuj od A6 i pakuj w zderzak. A ori lampy zostaw w spokoju :wink4: To najlepsze rozwiązanie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde nie mogą zrobić fajnych a nie takich nawet nie wiem jak je nazwać :sick3: mogliby zrobić takie jak ma B8 mniejsze te ledy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo by wystarczył poziomy pasek ledów tak jak w A6 po lifcie a nie tu jakis taki zwiesniaczony i powyginany, mi sie to nie podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to są Sonary, a oni robią lampy takie kombinowane ala allegro tuning. Zasada jest prosta nieważne jak ale mają rzucać się w oczy. I stąd takie kombinacje. Ważniejszy jest wygląd niż świecenie. Poza tym moda na te LEDy dopiero nastała i za jakiś czas napewno lepsze firmy (FK czy Depo) wypuszczą takiego typu lampy. A te napewno nie będą takie przesadzone no i lepiej oświetlą drogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy odradzają, a dzięki tym reflektorom które maja ledy do jazdy w dzień można zaoszczędzi dożo energii,w dodatku maja zrobić poprawkę do przepisów związanych z jazda w dzień tylko na światłach z przodu,i zrobi się więcej chętnych na takie lampy,

Tylko jakieś jakości ..Nie patrzycie na to ludzie ? Propnowane to syf .. :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jakieś jakości ..Nie patrzycie na to ludzie ? Propnowane to syf ..

No bo liczy się szpan a nie jakość. Nie ważne jak to świeci i jakiej jest jakości, ważne że na ulicy ludzie będą się oglądać :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jakieś jakości ..Nie patrzycie na to ludzie ? Propnowane to syf ..

No bo liczy się szpan a nie jakość. Nie ważne jak to świeci i jakiej jest jakości, ważne że na ulicy ludzie będą się oglądać :polew:

beda sie ogladac potem pokazywac palcami a na koniec zwijac ze smiechu :polew:

"obciach optik" jak nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beda sie ogladac potem pokazywac palcami a na koniec zwijac ze smiechu :polew:

"obciach optik" jak nic

W międzyczasie jeszcze powiedzą: " patrzcie UFO jedzie " :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym się podoba drugim nie.Wybór należy do ciebie więc wybieraj . . .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym się podoba drugim nie.Wybór należy do ciebie więc wybieraj . . .

Do tego zmierzam. Szkoda tylko, ze tu na forum wiekszosc opiera sie na opiniach innych, a nie na swoich gustach.

Ktos moze napisac, ze wiocha, ale ja akurat nic do wiochy nie mam.

Nie jestem typem "chlopaka z miasta". Malo tego. Wlasnie szukam sobie domku na wsi :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...