Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

to czekamy na linki TV internetowych :cool1:

zawsze tu oglądam

jest kilka możliwości

http://www.soccer-live.pl/[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 08:39_________________________________________________jeśli ktoś ma jeszcze inne linki proszę je wkleić podwieszę go :)

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 309,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

transmisja na polsat sport będzie na pewno :cool1:

Opublikowano

Zgadza się, ale nie każdy lub wręcz mało kto ma Polsat Cyfrowy...

Opublikowano

Zgadza się, ale nie każdy lub wręcz mało kto ma Polsat Cyfrowy...

...tudzież kablówkę z tym kanałem (ja mam).
Opublikowano

zawsze zostaje internet. W programie przynajmniej w telegazecie jest transmisja zamieszczona.

Pozyjemy zobaczymy

Opublikowano

Trudno się dziwić takiej ocenie - w każdym zespole nastawionym na sukces w sezonie 2008 pewnie zostałby mistrzem, a przynajmniej miałby czym walczyć pod koniec :cool1:

Na szczęście to się zmieniło... :naughty:

Opublikowano

Kubica ma jechać w czarnym kasku ponoć w niedziele.

Opublikowano

http://www.f1.pl/Artykul.82+M57604180cfe.0.html[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 23:09_________________________________________________Polsat potwierdza, że będzie transmisja:

http://www.polsat.pl/Program_TV,2848/index.html[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 23:10_________________________________________________Kuźwa, link z programem niedzielnym nie wszedł :disgust:

Opublikowano

Kubica 6 na pierwszym treningu :good:

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

W końcu w pracy nie będę się nudził :decayed:

Opublikowano

nowa sztuczka RedBulla - blyskawiczna redukcja masy przez odrzcuenie kół :polew: :polew:

i jednoczesnie obnizenie zawieszenia :kox: ale z kamery z kokpitu fajnie wyglada jak usilowal kierowac i kontrowac do konca :good: :good:

tutaj lepszy materiał...

http://www.f1zone.pl/news/4915/buemi_show_video.html

Opublikowano

Chyba chłopaki przesadzili trochę z tym zimnym gazem :polew:

Opublikowano
  • Autor

Piątek 16.04.2010

04.00 Trening 1 Polsat Sport Extra

08.00 Trening 2 Polsat Sport Extra

Sobota 17.04.2010

05.00 Trening 3 Polsat Sport Extra

08.00 Kwalifikacje Polsat

Niedziela 18.04.2010

09.00 Wyścig Polsat

Opublikowano

05.00 Trening 3 Polsat Sport Extra

transmisja 3 treningu chyba bedzie z "odtworzenia" a nie LIVE i zacznie się o godzinie 6.30

http://polsatsport.pl/program.php?k_data=1271455200&program_id=2

Opublikowano

dobrze, że w Polsacie będzie ten wyścig... bo słyszałem, że się wahają, czy nie puścic informacji pogrzebowych a wyścig na Polsacie Sport..

Opublikowano

Robert wystartuje z 4 linii 8 pozycja w kwalifikacjach :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.